Допълнителни екстри към телефонната услуга

Voice over IP - Интернет телефония

Re: Допълнителни екстри към телефонната услуга

Мнениеот plameni » Пон Авг 19, 2013 3:56 pm

@tedet, виждам че проявявате активност в други теми.
Има ли надежда да запишете и тук няколко думи?
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот tedet » Вто Авг 20, 2013 1:08 pm

Здравейте, plameni. Върнах се вече и препращам въпроса Ви към техническите ни лица. Когато имаме становище ще Ви информирам. Междувременно, както бях описала и предния път, в случай че се нуждаете от пренасочване можем да го направим след като се свържете с нас.
tedet

Мнениеот plameni » Чет Авг 22, 2013 12:17 am

tedet написа:. . . в случай че се нуждаете от пренасочване можем да го направим след като се свържете с нас.

Всеки път ли когато отида напр. до комшията и искам да пренасоча телефона си ли да ви се обаждам? И когато се прибера и искам да отменя пренасочването също ли?
Кои са позволените часове на денонощието в които мога да го правя?
Имам ли дневен/месечен/годишен лимит на броя пренасочвания?
Точно по какъв начин искате да се свържа с вас, за да е гарантирано, че заявката за пренасочване е точно от мен? Имате ли вече процедура за това? Приемате ли на електронна поща заявки подписани с валиден персонален цифров сертификат?

Вие наистина ли не схващате за какво става въпрос?

Вместо да публикувате становища, по-добре свършете това, което сами сте се задължили да направите съгласно Общите условия, и което ви се повтаря вече две години...

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот popopov » Съб Авг 24, 2013 3:43 pm

tedet написа: Междувременно, както бях описала и предния път, в случай че се нуждаете от пренасочване можем да го направим след като се свържете с нас.

Здравейте tedet, Междувременно, както и предишният път когато бяхте описали възможността за пренасочване с обаждане към Вас, така и понастоящем колегите Ви не са наясно как да го осъществят. Не мога да цитирам датите от предишните ми обаждания, но последно се обаждах на 20,22,24 август. Всеки път операторите твърдяха, че Ваш колега ще се свърже с мен на следващият ден, разбира се това не се случваше, за което ни ги виня, очевидно проблемът не е в тях, само днес ми казаха, че това ще стане в понеделник, но с оглед досегашният ми опит дълбоко се съмнявам в това. Очевидно клиентите са важни за Вас. Другият въпрос, е за разговорите включени в абонаментът. Около 15 юни Ви се обадих да попитам, дали ще може да се разговаря с Хърватска в рамките на включените минути защото от 1 юли тя се присъединява към ЕС. Разбирам, че този процес не е толкова лесен, но молбата ми бе, ако това не се осъществи бързо, това да бъде отразено на сайтът Ви. Защото в моментът там пише:
Безплатни минути За разговори към фиксирани мрежи в България, ЕС, САЩ и Канада и мобилни мрежи в САЩ и Канада.

Нещо което не е вярно. Просто напишете с изключение на Хърватска. Но не подвеждайте клиентите.
Аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца....
popopov

Мнениеот plameni » Пон Дек 09, 2013 2:03 pm

Пон 22 Октомври, 2012 16:28
cordier написа:Съвсем не сме забравили, неприятно е че се бави така, но има програмисти, които работят по кода в момента с цел цялостно подобрение на качеството на услугата и тази функционалност е планирана. По-добре късно, но качествено.

Вто 20 Август, 2013 12:08
tedet написа:Здравейте, plameni. Върнах се вече и препращам въпроса Ви към техническите ни лица. Когато имаме становище ще Ви информирам.

Да попитам, ей така наивно, докъде докараха кода програмистите и становището техническите лица? :worried:

Аватар
plameni

Мнениеот Airfan » Пон Дек 09, 2013 3:57 pm

preist@armenia.org - до там
Аватар
Airfan

Мнениеот Svrnc_Tprunkov » Пон Дек 09, 2013 8:06 pm

Е, в Пловдив си има арменска църква :) С поп в нея...
Svrnc_Tprunkov

Мнениеот plameni » Вто Дек 10, 2013 1:57 am

Този вариант ми изглежда по-добър: armenskipop.net

Аватар
plameni

Мнениеот plameni » Вто Дек 10, 2013 1:39 pm

Даже мога и сам да си отговарям, като модифицирам този пост например:

tedet написа:Здравейте, не съм забравила или нещо от сорта, но в момента сме се съсредоточили върху . . . . . . . . . . . . . . и всичко, което трябва да се свърши в тази връзка. :(

Празното място оставям за попълване от... който реши да отговори...

Аватар
plameni

Мнениеот plameni » Вто Фев 25, 2014 3:31 pm

up
2014 г.

Аватар
plameni

ПредишнаСледваща

Назад към VoIP