Проблем с телефона

Voice over IP - Интернет телефония

Re: Проблем с телефона

Мнениеот Geparda7472 » Нед Фев 28, 2010 8:02 pm

Е това ако не е вече Супер....айде да не казвам кво!Преди няколко дни се обадих и казах,че имам редовен проблем с едно от черните приемници-след като ваш служител ми ъпдейтна кутията с надпис COOLBOX от тогава почти всеки ден ми забива приемника и когато се обадих-кво ми казват-рестартирайте и ако пак има проблеми се обадете-ето днес на програмата BBT докато гледах Спортното предаване на 3 пъти за 15м. ми заби приемника!Първият път го чаках 1м.и със стрелките напред-назад го оправих,втория път също така,а на третия път го рестартирах!Айде стига с тия глупости!)Писна ми!
Аватар
Geparda7472

Мнениеот Антони » Чет Мар 04, 2010 4:40 pm

Вчера дойдоха и смениха телефонния адаптор ли незнам какво, отново днес нямам телефон...при положение, че стана въпрос, че за смяна е бялата правоъгълна кутия, защо е сменена тази, която е за телефона...нямам телефон, не мога да се обадя, така че не искам отново да ми се пише да се обадя, за да хванат проблема, защото колкото пъти за каквото и да звънна все аха да го хванат и им се изплъзва.
Аватар
Антони

Мнениеот gkostov » Чет Мар 04, 2010 6:18 pm

Антони написа:Вчера дойдоха и смениха телефонния адаптор ли незнам какво, отново днес нямам телефон...при положение, че стана въпрос, че за смяна е бялата правоъгълна кутия, защо е сменена тази, която е за телефона...нямам телефон, не мога да се обадя, така че не искам отново да ми се пише да се обадя, за да хванат проблема, защото колкото пъти за каквото и да звънна все аха да го хванат и им се изплъзва.

Ще те помоля да ни се обадиш на 0700 45 045.

Ние сме денонощен съпорт, и ще направим каквото трябва.

Обадете ни се когато сте си вкъщи, за да може да тестваме устройството и да установим проблема.

Поздрави Г.Костов
gkostov

Мнениеот Airfan » Чет Мар 04, 2010 6:53 pm

gkostov написа:
Антони написа:Вчера дойдоха и смениха телефонния адаптор ли незнам какво, отново днес нямам телефон...при положение, че стана въпрос, че за смяна е бялата правоъгълна кутия, защо е сменена тази, която е за телефона...нямам телефон, не мога да се обадя, така че не искам отново да ми се пише да се обадя, за да хванат проблема, защото колкото пъти за каквото и да звънна все аха да го хванат и им се изплъзва.

Обадете ни се когато сте си вкъщи, за да може да тестваме устройството и да установим проблема.

Поздрави Г.Костов
Аватар
Airfan

Мнениеот dkadrev » Чет Мар 04, 2010 10:17 pm

gkostov написа:

Поздрави Г.Костов

Тук вече ми напомня на български политик-много говори,а нищо не казва.Абе ей,човека казва че няма телефон и не може да се обади.Някой изобщо чете ли кво се пише или се използват заучени фрази. :fubar:
Аватар
dkadrev

Мнениеот Geparda7472 » Чет Мар 04, 2010 10:25 pm

Всичко дето се опитва да целува......са си подставени хора!!!Няма достатъчно абонати и това е Основния проблем!Примирение!!Или по-точно нямат необходимия брой хора и средства за изграждане,няма кинти-дойдоха и съкращения!Не случайно се забатачиха нещата в Кичука-то бе месец април,септември,нова година,а ся стана пак септември 2010г.!!!!За това много хора поне от тук се върнаха на старите си доставчици ,а други се включиха към до болка познатите,Но поне с едни гърди винаги НАПРЕД?Визирам основно мудността и некачествената ТВ услуга,което по мои изчисления до момента 25човека не дочакаха,макар и Качествените услуги -Интернет и Телефония,но заради мудността и некачествената ТВ програмна схема отказаха да подадът заявка,а тези които бяха подали въобще вече са си към други/колко добри и колко лоши -те си знаят,но поне не се лъжат по празни приказки!
Аватар
Geparda7472

Мнениеот sloter » Пет Мар 05, 2010 11:38 am

Ясно си личи кои са поставените лица във форума (повече без коментар).
Ние не сме извънземна фирма и работим в България , и ако някои е пропуснал какво се случва в света и най-вече в държавата ни, да излезне поне за малко от вкъщи и да се разходи по улиците. Естествено, че тоталното сриване на пазара размести генерално плановете ни за развитие, но това не значи, че които успее да се дореди до тази извънземна услуга няма да получи същото качество каквото и останалите ни абонати или, че сме направили компромис с оборудването или начина на работа. Да, забавихме темповете, но продължаваме да сме едни от най-големите доставчици на интернет в тази страна, въпреки идването в последните 2-3 години на над 8 от най-големите международни такива, които тотално сриха пазара с цените си. Ние сме още тук защото се грижим за клиентите и абонатите си и доставяме перфектно качество за същите. За телевизията ако го кажа още няколко пъти ще ми е за пръв път (както се казва) . Това е най-доброто в момента на пазара на IP телевизията и най-легално със всички възможни лицензии за да можете да имате само един договор - С НАС , без да се влиза в сложни схеми от по 2-3 доставчика. Да, кризата повлия и на Вестител, които също може би позабавиха малко темпото , но седим твърдо на пътя които сме поели и ако някои реши, че телевизията не е достатъчно добра за него , да изчака докато тя отговори на големите му очаквания.. лично аз я гледам в къщи и след оправянето на по-мудното действие на менюто (което видях вече и знам, че ще се случи) телевизията с нищо не е по-лоша от другите на пазара. Всеки си има мнение и ние уважаваме същото на всеки. Моля, без полемики.... ако някои има да каже нещо което не повтаря през ден като "програмиран" нека го каже , ако можем ще помогнем или вземем отношение....
Аватар
sloter

Мнениеот Geparda7472 » Пет Мар 05, 2010 1:42 pm

Там е работата,че относно ТВ услугата-НИКАКЪВ НАПРЕДЪК!!!Колко пъти предлагаме промяна на схемата-толкова ли е трудно да се пуснат поне свободните/макар,че и за другите не би било проблем-Щом другите Доставчици могат-НИЕ с кво сме по долу от тях?Ако съм визирал фантомска фирма-имал съм предвид Вестител!!!!Относно оборудването поне за мен не е правилния избор-За БГ само Корейска или в краен случай приемници произведени от Китайска фирма-разполагат с богат софтуер,постоянно има нови неща и са взаимозаменяеми някои от софтуерите-на нас това ни трябва,ако се появи Бъг-да се отстранява навреме,а не да чакаме от умрял писмо/Моторола/,тя не е за нашия пазар,а със софтуера на Корейските фирми се прави чудеса-Поне това съм го изпитал и на Мултимедийни центрове,HD Приемници,телефони ако щеш!Иначе кво става ся-пъчим се с надпис Моторола,а в действителност-НИЩО!Ще дойде пролетта,фикса ще се появи и като се сложи пак нещо ще цъфне и така до края ;)
Аватар
Geparda7472

Мнениеот nevi » Пет Мар 05, 2010 4:31 pm

Според мен темата се изчерпа. Няма лошо, че някой е решил да съобщи за проблема си чрез форума, което да породи дискусия. Проблема е решен, а темата на дискусията е изместена :)
nevi

Предишна

Назад към VoIP