Очакване на отговор от съпорта

Voice over IP - Интернет телефония

Re: Очакване на отговор от съпорта

Мнениеот agenta » Чет Фев 11, 2010 4:57 pm

Няма да бъдем голословни - разговор на 13.11.2009 към номер 070018700 към Националната агенция за приходите, разговорът е с продължителност 1 мин., таксуван е 0,07лв. без ДДС! Точно по толкова според тарифите ни се таксуват междуградските разговори, а на сайта на НАП пише: "От фиксирани абонати на цената на един градски разговор"!
Не сме за стотинките, но поне си напишете някъде в тарифите как таксувате разговорите към 0700, пишете, че предоставяте достъп и до 0800, защото все още стой забележката в тарифите на плана, че не предоставяте свързаност към 0800, а това към момента вече не е актуално!

А и аз ще си изчакам най-търпеливо относно моят въпорс как се тарифират разговорите към 00800, щом ги предоставяте да се набират, защо нищо не е споменато за тарифиране! Благодаря все пак, че ме уведомихте, да поизчакам малко, за да ми отговорите по обстойно!

Иначе адмирации за услугите - интернет и телефон, но изчистете си тези пропуски. Само мога да Ви похваля, че покрай тези снегове и за минута не ми са спирали услугите и не са се смущавали, защото в нашия квартал, доста екипи на други доставчици идваха, за да си оправят мрежите.
Аватар
agenta

Мнениеот fashion_m » Чет Фев 25, 2010 8:12 pm

Някакво развитие по въпроса с тарифирането на номерата с 0700? Разбрах, че се обсъжда въпроса.
Изображение
Аватар
fashion_m

Мнениеот fashion_m » Пет Дек 24, 2010 11:29 am

Ок, номерата с 0700 ги оправихте.
Ами 0800? Тях трябва да ги направите безплатни, каквито трябва да бъдат. Защото повечето фирми предоставят именно номера с 0800 за връзка с клиенти.
EDIT: Днес говорих с 0800 - направили сте ги безплатни, супер! :)
Изображение
Аватар
fashion_m

Предишна

Назад към VoIP