Въпроси и отговори свързани с телефонната услуга

Voice over IP - Интернет телефония

Re: Въпроси и отговори свързани с телефонната услуга

Мнениеот plameni » Чет Ное 03, 2011 8:18 pm

Радвам се, че все пак четете написаното във форума.
Не знам защо обаче, много рядко отговаряте на поставените конкретни въпроси.

Затова по един от тях вече не питам, а като ПОТРЕБИТЕЛ настоявам да изпълните едно от задълженията, които сами сте си вменили в т. 16.4 от Общите условия, а именно:
16.4. „АЙ ТИ ДИ НЕТУЪРК” АД се задължава да информира ПОТРЕБИТЕЛИТЕ си за конкретните начини за активиране и деактивиране на CLIR услугите.

Очаквам в най-кратки срокове да публикувате инструкциите за ползване на услугата и да дадете линк към тях.
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот pAbLo » Пет Ное 04, 2011 4:05 pm

Как се тарифират разговорите от типа 0700 - 0,036 лв/мин с ДДС или?
Операторът Х не иска да те губи като клиент ,но когато не може да отговори на конкретните потрбности е нормално да потърсиш друг оператор, без излишна сантименталност.

Изображение
pAbLo

Мнениеот Gyumishev » Сря Яну 11, 2012 6:47 pm

Нямам телефон от известно време днес?!! :swear: Не мога да се свържа и със съпорта?И от мобилен пробвах,но ми дава,че всички оператори са заети?!Отделно на това ми прекъсва и телевизията отвреме-навреме и трябва да рестартирам устройството за да тръгне?КАКВО СТАВА?!!! :?
Аватар
Gyumishev

Мнениеот pAbLo » Сря Яну 11, 2012 6:50 pm

Аз очаквам обратна връзка по въпроса - сутринта дори и ТВ нямах.
Мигаше на едно зелено кръгче и до там.
Операторът Х не иска да те губи като клиент ,но когато не може да отговори на конкретните потрбности е нормално да потърсиш друг оператор, без излишна сантименталност.

Изображение
pAbLo

Мнениеот Gyumishev » Сря Яну 11, 2012 7:43 pm

Пробвах да се свържа отново от мобилния и пак всички оператори са заети?!!!Все повече започвате да ми приличате на един друг доставчик от който се махнах неотдавна!! :@ Във форума също имаше модератори до одеве и никой не обръща внимание?!!!АЗ ВСЕ ОЩЕ НЯМАМ ТЕЛЕФОН!!!
Аватар
Gyumishev

Мнениеот popopov » Сря Яну 11, 2012 7:51 pm

pAbLo написа:Как се тарифират разговорите от типа 0700 - 0,036 лв/мин с ДДС или?

От стационарен на Виваком (БТК), да това е цената. Но аз ползвам техен мобилен на план UniCall, там обажданията към 070045045, се таксуват, като други фиксирани оператори (кой знае защо, но е в наша полза), и разговорите към него се приспадат от включените минути към фиксирани мрежи.
Аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца....
popopov

Мнениеот npanaiotov » Сря Яну 11, 2012 10:08 pm

Gyumishev написа:Пробвах да се свържа отново от мобилния и пак всички оператори са заети?!!!Все повече започвате да ми приличате на един друг доставчик от който се махнах неотдавна!! :@ Във форума също имаше модератори до одеве и никой не обръща внимание?!!!АЗ ВСЕ ОЩЕ НЯМАМ ТЕЛЕФОН!!!

Здравейте,

Вече трябва да е наред. Моля проверте.
npanaiotov

Мнениеот pAbLo » Вто Мар 20, 2012 12:20 pm

Понеже преди време не получих отговора който търсех
pAbLo написа:Как се тарифират разговорите от типа 0700 - 0,036 лв/мин с ДДС или?

07001**** 0:04 1:00 0.00 *
Забележки:
* Разговорът участва изцяло или частично в пакета включени безплатни минути

:emo: :emo:

Изображение
pAbLo

Мнениеот Tsunami » Чет Май 03, 2012 6:28 pm

Имам странен проблем с телефона. Другата страна при телефонен разговор си чува собствения глас като ехо. Пробвах го за да се убедя лично и си звъннах на GSM-a, наистина се получава така. От мойта страна на телефона няма проблеми чувам си всичко нормално, но този с който разговарям си чува и собствения глас. Някви идеи?
Tsunami

Мнениеот Gyumishev » Пет Май 04, 2012 4:19 pm

Отново НЯМАМ телефон!!Не мога да звънна на никой.Дори и на съпорта.Така,че моля ако някой чете темата да се вземат мерки!! :fubar:
Аватар
Gyumishev

ПредишнаСледваща

Назад към VoIP