Въпроси и отговори свързани с телефонната услуга

Voice over IP - Интернет телефония

Re: Въпроси и отговори свързани с телефонната услуга

Мнениеот BorisX » Пет Май 15, 2009 3:56 pm

край на БТК монопола при стационарните номера Изображение само заради тях толкова много се бавеше всичко ... защото знаят че ако го направят ще изгубят ужасно много клиенти, но рано или късно щеше да стане
BorisX
Главен СПАМЪР

Мнениеот bkambarev » Вто Юни 02, 2009 10:14 am

Къде мога да направя справка за проведените разговори?
Най-лесно – на уеб сайтът на ITD Network http://www.itdnet.net . Име и парола за достъп можете да получите в офисите за обслужване на клиенти.

Предвижда те ли да има експорт в "CSV" формат на разговорите за мсец?
Изображение
За всичко има отговор в http://www.Google.com !!
Аватар
bkambarev

Мнениеот sloter » Вто Юни 02, 2009 6:09 pm

bkambarev написа:Предвижда те ли да има експорт в "CSV" формат на разговорите за мсец?

Да, предвиждаме подобна екстра, но във my.cooolbox.bg портала които ще излезне до 1-2 месеца
и където ще може да се правят доста благини, но не питайте какви... няма да издавам изненадите от сега.
Аватар
sloter

Мнениеот bkambarev » Вто Юни 02, 2009 9:34 pm

sloter написа:
bkambarev написа:Предвижда те ли да има експорт в "CSV" формат на разговорите за мсец?

Да, предвиждаме подобна екстра, но във my.cooolbox.bg портала които ще излезне до 1-2 месеца
и където ще може да се правят доста благини, но не питайте какви... няма да издавам изненадите от сега.

Них пък няма да питаме че да се изненадваме :) :) :y: :y:
Изображение
Аватар
bkambarev

Мнениеот Geparda7472 » Съб Юли 11, 2009 1:29 pm

От снощи имам проблем с телефонната услуга!!!Един път звъни като ме търсят,чувам отсрещната страна,но те не ме чуват!Обадих се на съпорта и казаха,че ще проверят!След час вече и двете страни взаимно не се чуваха!Обадих се отново-кзаха,че има проблем!Днес/събота/вече 13.30ч.проблема стои-търсят ме,звъни телефона,чувам отсрещната страна,Но Те не ме чуват.Отново звънене на съпорта-Отгвор има Глобален проблем!!!Интересното е,че никой до момента ползващ тази услуга не е споменал и дума да има подобен проблем.Никой не казва и кога ще бъде отстранен?
Аватар
Geparda7472

Мнениеот bkambarev » Съб Юли 11, 2009 1:47 pm

Geparda7472 написа:От снощи имам проблем с телефонната услуга!!!Един път звъни като ме търсят,чувам отсрещната страна,но те не ме чуват!Обадих се на съпорта и казаха,че ще проверят!След час вече и двете страни взаимно не се чуваха!Обадих се отново-кзаха,че има проблем!Днес/събота/вече 13.30ч.проблема стои-търсят ме,звъни телефона,чувам отсрещната страна,Но Те не ме чуват.Отново звънене на съпорта-Отгвор има Глобален проблем!!!Интересното е,че никой до момента ползващ тази услуга не е споменал и дума да има подобен проблем.Никой не казва и кога ще бъде отстранен?

За да си спокоен проблема го има и при мен!
Самоче не пиша веднага във форума, а вярвам на съпорта. Вярвай и ти, хората никога досега не са лъгали.
Изображение
Аватар
bkambarev

Мнениеот Geparda7472 » Съб Юли 11, 2009 1:53 pm

Погрешно си ми разбрал поста :) !Ако не вярвах в Коола,нямаше да се прехвърлям на тях!Просто учудващото е че не се споменава с две думи във форума,че има технически проблем и се работи по него!Не е чак толкова трудно!Все пак затова е форума-да се предупреждават клиентите за профилактики примерно,за предстоящо временно спиране,за извършна работа по препоръки и т.н. както и когато възникнат проблеми,нали? ;)
Аватар
Geparda7472

Мнениеот Geparda7472 » Съб Юли 11, 2009 7:16 pm

Не ми се искаше да повдигам отново въпроса за телефонната услуга,но това което чух от съпорта към 17.40ч. че госпожата е сама в момента и явно проблема не е решен,а то е ясно ,че никой не работи по проблема щом като ме наберат и телефона си звъни,вдигам чувам отсрещния,но той не ме чува и това вече почва да става дразнещо,щото днес като напук имам над 15 обаждания,но за съжаление с никой не се чух защото не ме чуват!!!!Добре Господа!Има ли кой да каже какво става?Само аз ли имам този проблем!Извинявайте много но за 24г.не съм имал никакъв проблем с БТК,а сега за 20 дни ми се разкатава фамилията и най-дразнещото е,че никой от съпорта не може да ти кажи нищо и само мънка по телефона!!!Опитвам аз да набирам мобилен моя личен и на съпругата телефон към Глобул ,но уви-казвами се че набирам несъществуващ номер!!!!
Аватар
Geparda7472

Мнениеот sloter » Нед Юли 12, 2009 12:23 pm

Отдела за телефонни услуги работи почти денонощно за да може да преправи мрежата за да бъдем първите пренесли номер , все пак при една толкова сложна система от интерконекти и особенности са възможни някои проблеми при миграцията един от които беше и този за които говориш. Проблема беше в некоректно договаряне на кодеците за някои разговори. Проблемите трябва да са окончателно решени. Ако все пак ти или някои друг абонат има проблем с телефона да се обади в техническия център да регистрира проблема.
Аватар
sloter

Мнениеот fashion_m » Нед Дек 06, 2009 5:20 pm

Давате ли вие телефонен апарат, защото аз нямам такъв?
Изображение
Аватар
fashion_m

ПредишнаСледваща

Назад към VoIP