Разлика в скоростта

Интернет

Разлика в скоростта

Мнениеот naspking » Сря Авг 20, 2014 11:40 am

Здравейте.

Както повечето теми създадени последните дни, така и тази е свързана с разликата в скоростите.
Нов клиент съм. Бях поканен от приятел, уверяващ ме, че cooolbox ще ми предложат бърз и стабилен интернет. Да ама твърде хубаво за да е истина. При speedtest - овете към най-близкия сървър, максималния Download speed е 20 Mbit, Upload - 20 Mbit, Ping 4. Но това е рядко, чудо на чудесата. През повечето време, максималния Download speed е 3/4 Mbit ! Много приятно, даже невероятно. Старият ми нет за 6 лева беше по-бърз.
И така, като нормален потребител звъннах на номера за услуги с клиенти. Бях любезно посрещнат от колежка в офиса, която твърдеше, че понеже съм бил с router скоростта е по-малка. Супер моя грешка, сложих кабела от кутията директно в компютъра и боговете на интернет скоростта се събудиха и Download speed-а ми падна на 3 Mbit. Well done. Силно се надявам, че скоростта ще се увеличи и проблема ще бъде оправен, а до тогава ще питам комшията за паролата на wi-fi-ят му.
naspking

Re: Разлика в скоростта

Мнениеот costi.kocev » Сря Авг 20, 2014 1:49 pm

Здравейте @naspking,

моля да се свържете в удобно за Вас време на националният ни телефон 0700 45 0 45,

за да можем да направим съвместни тестове на услугата Ви.
t | 0700 45 045 m | +359 888 045 045
info@cooolbox.bg | www.cooolbox.bg
Аватар
costi.kocev
Модератор

Re: Разлика в скоростта

Мнениеот naspking » Пет Авг 22, 2014 10:20 am

Много благодаря на екипа на cooolbox, решиха бързо проблема ми. Още един път благодаря :). Спечелихте ме като клиент, дори при смяна на местожителството ми.
naspking

Назад към Интернет