Какви са техническите параметри на услугата интернет?

Интернет

Какви са техническите параметри на услугата интернет?

Мнениеот victory » Вто Мар 22, 2011 12:47 pm

Освен скоростта? Никъде в Договора за доставка на тази услуга не се споменава за други параметри освен скорост.
Моля за официален отговор.

Благодаря предварително.
victory

Re: Какви са техническите параметри на услугата интернет?

Мнениеот LogLADY » Вто Мар 22, 2011 1:16 pm

Това е услуга за краен клиент.
Какъв параметър желаете да бъде споменат?
Моля за предложения и препоръки.
За повече контакти, потърсете разклонител.
LogLADY
The Support

Мнениеот victory » Вто Мар 22, 2011 1:25 pm

LogLADY написа:Това е услуга за краен клиент.
Какъв параметър искаш да бъде споменат?
Моля за предложения и препоръки.

Не знаете какви параметри да дадете? Аз, като прост човек..., когато отида да си купувам телевизор например, ми дават една купчина параметри дори без да ги питам. Говоря като краен клиент, де :inlove:
И тъй като не съм специалист по "интернет" не знам какви параметри да ви искам. Може би в техническия ви отдел ще знаят по-добре от мен. Но, колкото и да не съм специалист... едва ли само скоростта е параметър, при това както казвате: негарантирана.

Благодаря :inlove:
victory

Мнениеот sloter » Вто Мар 22, 2011 8:52 pm

Моля, за да избегнем поредната полемика. Прочети внимателно договора и общите условия където има технически параметри на услугата и ако има все още нещо неясно ще ги коментираме.

Поздрави
Аватар
sloter

Мнениеот victory » Вто Мар 22, 2011 10:24 pm

Договора съм го чел и затова питам. И държа да получа отговор. Като потребител имам право, а вие нямате право да ме лишавате от исканата информация.
victory

Мнениеот Backo » Сря Мар 23, 2011 12:40 am

Странно за какви параметри имаш предвид? Освен скоростта и с какъв IP адрес ще те разпознават в интернет какви други параметри трябва да има или да ти се дадът?
Другото странно което е, че ти споменаваш, че скоростта не е гарантирана... при мен винаги си е тази която си пише в договора? Имам два акаунта към тях и никога на съм имал проблем с интернета. Може да са каже, че това е малко "четка" към екипът, но дори и като тръгна да качвам (понеже мен лично ме интересува upload speed) ми дава по-висока скорост като не говоря само за България.
Аватар
Backo

Мнениеот victory » Сря Мар 23, 2011 12:49 am

Backo написа:Странно за какви параметри имаш предвид? Освен скоростта и с какъв IP адрес ще те разпознават в интернет какви други параметри трябва да има или да ти се дадът?
Другото странно което е, че ти споменаваш, че скоростта не е гарантирана... при мен винаги си е тази която си пише в договора? Имам два акаунта към тях и никога на съм имал проблем с интернета. Може да са каже, че това е малко "четка" към екипът, но дори и като тръгна да качвам (понеже мен лично ме интересува upload speed) ми дава по-висока скорост като не говоря само за България.

Скоростта е безспорна и никога не съм твърдял противното. Но при 100 мегабита свързаност да ми недозарежда страници, включително и тази, на този форум... е меко казано смешно. При това не през цялото денонощие, а вечер след 20-21 часа. Скоростта не е гарантирана защото я пробвай да свалиш нещо от САЩ. Да видим ще стигнеш ли "гарантираните" 80 мегабита? Да не говорим за Китай, Япония и т.н. Мен локалната скорост не ме топли защото не я ползвам. В БГ работа нямам.
Та, тъй...
victory

Мнениеот sloter » Сря Мар 23, 2011 11:28 am

Скороста не е гарантирана, но е реално достижима.
Всеки абонат е наясно, че проблеми с нея не е имало и няма да има.
Аватар
sloter

Мнениеот VanCool » Сря Мар 23, 2011 12:04 pm

Sloter, на теб, колко пъти трябва да ти се обясни, че проблемът от който се оплакваме е бавния браузинг?!
Многократно сме го дискутирали този проблем с недозареждането на страниците, но ти пак си знаеш своето.
Кощунство е при тези високи скорости, които предлагате страниците да се отварят тромаво!

И пич може да викаш на баща си, на твои близки, познати, приятели и т.н.

Думата пич има персийски произход и означава копеле, недъгав...некадърен.
Ако ти си такъв имаш моето разбиране, но да наричаш мен или някой друг от клиентите на Кууулбокс по този начин - говори за твоето безсилие, което поражда грубост!
Аватар
VanCool

Мнениеот sloter » Сря Мар 23, 2011 12:50 pm

Може да има всякакъв произход думата, но не ми казвай, че не ти е ясно защо и как се използва в България?
Ако очаквате за всяка дума която пиша да и търся произхода, да не би някои да реши да се обижда на тема "историческо наследство" това няма да стане.
Ако има сърдити им се извинявам. :lol:
Аватар
sloter

Следваща

Назад към Интернет