Проблем с MagicJack - [решен]

Интернет

Проблем с MagicJack - [решен]

Мнениеот victory » Вто Мар 22, 2011 11:55 am

Имам следния въпрос:
Защо телефонът ми MagicJack не работи нормално във вашата мрежа. Става въпрос за разговор и към мобилната мрежа на САЩ, и към стационарната такава. Звукът е отвратителен, с накъсвания, губят се цели изречения, има метален оттенък, ехо и т.н.
Когато същото устройство се включи в мрежи на други провайдъри липсват горните проблеми. Даже напротив, звука е перфектен, имаш чувството, че събеседника е срещу теб.

едит
Сега се сетих като се обадих за този проблем на съпорта. Звучи като виц, но все пак...
Отговора беше: ами ние нали ви предоставяме телефонна услуга :rock:
Ами вие ми предоставяте, но аз не я искам. Даже не съм си включил телефона и номера даже не му знам. Все пак като си купувам брашно от магазина... там не ми го продават с хлебопекарна, нали?
Последна промяна victory на Сря Мар 23, 2011 5:28 pm, променена общо 1 път
victory

Re: Проблем с MagicJack

Мнениеот marioxray » Вто Мар 22, 2011 8:26 pm

Стига вече!!!!!!!! НЕ ви ли писна да мрънкате. Като имаш проблем махни се от кулбокс и ходи при близу да ти работи телефона !!!!
Изображение
Аватар
marioxray

Мнениеот sloter » Вто Мар 22, 2011 8:50 pm

Направили сме някои промени в рутинга до този сайт. Ако в тяхната услуга комуникацията не е директна между тези които си говорят, а минава през т.н "медия прокси" е възможно да има ефект.
Моля, опитай отново и дай обратна информация.
Аватар
sloter

Мнениеот victory » Вто Мар 22, 2011 10:17 pm

sloter написа:Направили сме някои промени в рутинга до този сайт. Ако в тяхната услуга комуникацията не е директна между тези които си говорят, а минава през т.н "медия прокси" е възможно да има ефект.

Утре вашият техник ще има възможност да използва устройтвото лично.
victory

Мнениеот sloter » Сря Мар 23, 2011 11:24 am

Нашия техник не му е работата да ви съпортва за софтуер по компютъра ви.
Ако на добра воля реши да погледне вече си зависи от него.
Не можем да поемаме какъвто и да е съпорт по тази казус.
Отново на добра воля сме направили промени които е възможно да са довели до подобрение.
Ваша воля вече е да тествате или не.
Аватар
sloter

Мнениеот victory » Сря Мар 23, 2011 12:39 pm

sloter написа:Нашия техник не му е работата да ви съпортва за софтуер по компютъра ви.
Ако на добра воля реши да погледне вече си зависи от него.
Не можем да поемаме какъвто и да е съпорт по тази казус.
Отново на добра воля сме направили промени които е възможно да са довели до подобрение.
Ваша воля вече е да тествате или не.

На Вашия техник му е работа да види защо е толкова проблемна връзката до сървърите на компанията, чиито услуги ползвам, защото връзката минава през Вас. Колкото до софтуера, който ползвам... пипам си го само аз, и той няма да се докосне до него, дори и да желае.
Никой и никога не ви е искал съпорт от нещо, което не разбирате или не е Ваша работа.
Стига вече демагогия. Вървите по стъпките на Евроком, а те, както всички забелязват ги доведоха до блатото.
Ако има да кажете нещо по същество - моля, ако ли не - поне не спамете в темата.
Между другото Вашия техник така и не се обади и до момента. Изключително сериозно отношение... не мислите ли?
victory

Мнениеот sloter » Сря Мар 23, 2011 1:03 pm

Имам вече опит в комуникацията с вас двамата (victory , vancool ) и ми е ясно, че каквото и да се каже само води до нов опит за заяждане и търсене на вратички за тръбене колко зле са услугите. Какъв е смисъла или ползата ви от това само вие си знаете.
Ако имате проблем го заявете по установения ред. Ако сте го заявили - значи работим по него. Ако не сте доволни от направеното от нас има много изходи от ситуацията.
Апелирам за последен път да престанете да спамите форума.
Аватар
sloter

Мнениеот victory » Сря Мар 23, 2011 3:32 pm

sloter написа:Направили сме някои промени в рутинга до този сайт. Ако в тяхната услуга комуникацията не е директна между тези които си говорят, а минава през т.н "медия прокси" е възможно да има ефект.

Това е бил проблема. Искрени Поздравления!
Сега се чува така, както се чуваше и при предишния ми доставчик - без никакви забележки. Щом и с мобилната мрежа на САЩ няма грам забавяне, шум или прекъсване... джъст пърфект :rock:
victory

Назад към Интернет