Интернет услугата е прекъсната за около 5 часа на 21 фев.

Интернет

Интернет услугата е прекъсната за около 5 часа на 21 фев.

Мнениеот Fleet.roc » Чет Фев 22, 2018 7:14 am

Здравейте,

Преди всичко, моля, извинете ме, че трябва да превеждам с помощта на Google превеждам.

Аз съм абонат на FTTH на CooolHome в Пловдив,

В момента не съм в България, но имам частни съхранение на облаци и камери за сигурност, които работят на сцената и са конфигурирани като автоматично превключване към 4G / WCDMA източник, когато основната WAN е изключена, и се връща обратно, след като бъде възстановена.

Проверявам, като изпращам ping до Google, Ivideon и Microsoft, за да установи дали WAN е жив. само една или две мишен провалът не е достатъчно, за да предизвика WAN превключване източник.

Вчера, 21 февруари 2018 г., преживях интернет прекъсване в Cooolbox от 10 ч. И тя бе възстановена на 3:15PM ч. Само по себе си, общо около 5 часа надолу.

От декември 2017 г. същото нещо се е случило 3 пъти 4 пъти, различно понякога е възстановено в 2 часа, понякога дори по-кратко, доста случайно.

Чудя се, че имате запис за тях, като неуспех на дадена област или трябва да проверя от моя страна.

Благодаря.
Wong.

-------------- Original text ----------------
Internet service interrupted for about 5 hours on Feb. 21st.

Hi there,

First of all, please excuse me that I have to translate by using Google translate.

I'm a FTTH subscriber of CooolHome in Plovdiv,

Currently I'm not in Bulgaria, but I have private cloud storage and security cameras running at the scene, and they are configured as automatically switching to 4G/WCDMA source when primary WAN is down, and switches back after it is recovered.

I check by sending ping to Google,Ivideon and Microsoft to determine if WAN is alive. only one or two targets failure is not enough to trigger WAN source switching.

Yesterday, Feb. 21st, 2018, I experienced internet interrupt on Cooolbox from 10AM and it was restored on 3:15PM all by itself, in total about 5 hours down.

Since Dec. 2017, the same thing has occurred 3 maybe 4 times, the different is sometimes it got restored in 2 hours, sometimes even more shorter, pretty random.

I'm wondering that do you have record of them, like certain area failure, or I have to check on my side.

Thank you.
Wong.
Fleet.roc

Назад към Интернет