ОГРАНИЧЕНИЕ НА СКОРОСТИТЕ !!!

Интернет

ОГРАНИЧЕНИЕ НА СКОРОСТИТЕ !!!

Мнениеот bkambarev » Пон Окт 23, 2017 2:14 pm

Здравейте,
От известно време наблюдавам ограничение в скоростите на данлоуд.
Аз съм стар клиент с договор, който е подписан на 05.09.2008 на пакет: Cooolbox Premium със скорост 40Mb.
На 01.07.2009 съм преподписал договор на Cooolbox TRIO PREMIUM по мои спомени беше със скорост 60Mb, но след промените на 08.01.2012 скоростите бяха вдигнати на 100Mb.

cordier написа:Здравейте на всички приятели,

Дойде време да ви зарадваме с нови услуги и условия, нещо което готвихме от известно време насам, но искахме да сме сигурни, че всичко ще бъде наред и ще предоставим най-доброто, както винаги сме го правили. Надяваме се, че ще ви допаднат новите параметри и чисто новия ни уебсайт, с който ще ви помогнем да изберете подходящата за вас услуга и ще се ориентирате изключително лесно и удобно в това, което търсите.

Както може би сте забелязали сме наблегнали на цифрата 100:

- интернет услугата е вече със 100 мегабита даунлоад - нещо, което сме сигурни, че ще харесате много;
- телевизионните програми са повече от 100 и ще се увеличават непрекъснато - следете фейсбук страницата ни и форума за ъпдейти
- разбира се получавате и 100 минути бонус за разговори

И всичко това на уникалната цена от 29.90 лв за услугата Cooolbox! Като специален подарък към вас - тези условия ще важат за всички, които искат да ги получат. Независимо дали сте нов клиент или наш абонат - ще имате възможност да се включите в щастливото семейство на Cooolbox и да ползвате най-добрата услуга.

С това бонусите не свършват и ще ви зарадваме с още нещо - от понеделник всички настоящи абонати ще получат 100 мегабита български интернет - ъплоад и даунлоад без ограничение, като ако искате да се сдобиете и с по-бърз международен интернет - Cooolbox ви очаква!

Помислили сме и за тези, които искат само една от услугите ни - всяка от тях ще се предлага и самостоятелно, така че да нямате ограничение в избора си. И разбира се - със същите уникални параметри, които виждате в Cooolbox услугата.

Очакваме ви на нашия уебсайт http://www.cooolbox.bg или на телефон 0700 45 045 и ще ви помогнем да направите своя избор.
И ще ви направим щастливи! :)

Защо се връщаме към скоростите от договора ????

Вече не важат ли промените направени на 08.01.2012г ??????
Изображение
За всичко има отговор в http://www.Google.com !!
Аватар
bkambarev

Re: ОГРАНИЧЕНИЕ НА СКОРОСТИТЕ !!!

Мнениеот cheeseus » Вто Окт 24, 2017 12:04 pm

Аз съм съвсем нов клиент. От около седмица забелязвам, че връзката ми на сваляне е много бавна -- при тестове едва достига 15 mbit/s. Не би следвало това да се дължи на факта, че ползвам устройството в режим bridge, като към него съм закачил мой рутер. Рутерът ми поддържа до 100 mbit и на предишен оператор не съм имал чак толкова ниски скорости. След 2-3 дни ще ми пристигне новият рутер, който е гигабитов. Силно се надявам да мога да ползвам гигабитовата връзка, за която плащам.
cheeseus

Мнениеот Joy » Чет Окт 26, 2017 11:48 am

@bkambarev,

Наш представител ще се свърже с Вас.
Аватар
Joy
Модератор

Мнениеот bkambarev » Пет Ное 10, 2017 4:07 pm

Скоростите са ВЪЗСТАНОВЕНИ !!!
Всичко с услугата е наред.
Изображение
За всичко има отговор в http://www.Google.com !!
Аватар
bkambarev

Мнениеот nasopraso » Чет Ное 23, 2017 9:32 pm

Абе нещо има...и то по специално с торентите. Иначе връзката ми е ок (90 Мбит/с) но даунлоуда с торента е много зле...макс 3-4 МБ/с и това го забелязвам от няколко дни.
nasopraso

Мнениеот Joy » Пет Ное 24, 2017 1:14 pm

Здравейте,nasopraso,

Сигналът Ви е предаден за проверка.
Аватар
Joy
Модератор

Мнениеот nasopraso » Съб Ное 25, 2017 4:44 pm

Здравейте,

Току що опитах и с друг торент клиент (Bittorent) и там ситуацията е същата...при 290 сиидъра повече от 3 МБ/с не вдигам, а през повечето време на е на 400-500 кб/с

Направих и един спиидтест и скороста ми в БГ е 90 Мбит/с
nasopraso

Назад към Интернет