Постоянно менящ се пинг League Of Legends

Интернет

Постоянно менящ се пинг League Of Legends

Мнениеот thetanaz » Пон Май 15, 2017 7:00 pm

От 3 месеца съм на Cooolbox (Велико Търново) 1gbit тарифа.Интернета е железен от към връзка,но имам един проблем който за мен е сериозен.Играя League Of Legends полу-професионално и за мен постоянния ping е изключително важен.От деня в който си пуснах този интернет до сега имам проблеми с пинга и към двата европейски сървъра (eune и euw).Сигурен съм,че проблема е от доставчика,защото хора от града,с които играя имат между 38 и 45 пинг,което е напълно нормално.Аз обаче имам между 80 и 100.Този проблем се изявява най-често през деня,а вечер всичко е ОК обикновено.С Windows 10 съм,имам последни драйвери,и дори преинсталирах компютъра за да съм сигурен.Отделно по същото време,по което имам проблеми с лигата съм пробвал други игри като Дота,CS:GO и там не е имало проблеми,което ме навежда на мисълта,че проблема се локализира само до конкретните сървъри на LOL.Пробвах да сменя DNS-ите с google-ските,което ми е помагало в миналото със предишен доставчик,но за съжаление тук не промени нищо.Изключително съм доволен от интернета и офертата е страхотна от към цена и условия,но без добър пинг просто не мога да остана потребител.Интересува ме дали сте запознати с този проблем,дали съществува някаква несъвместимост между доставчика ви и сървърите и ако е така,мога ли да очаквам промяна?Благодаря предварително.
thetanaz

Re: Постоянно менящ се пинг League Of Legends

Мнениеот Tony_ » Вто Май 16, 2017 9:31 am

Здравейте,

Бихте ли ни изпратили в лично съобщение три имена на титуляр и телефон за връзка, за да направим проверка и да се свържем с вас.
t | 0700 45 045 m | +359 888 045 045
info@cooolbox.bg | www.cooolbox.bg
Аватар
Tony_
Модератор

Re: Постоянно менящ се пинг League Of Legends

Мнениеот thetanaz » Съб Май 20, 2017 1:04 am

Проблемите все още ги има,вчера и днес 60-65. :-?
edit:Странното е,че като пингна сървърите през CMD ми излизат много по-ниски резултати от колкото в самата игра.Преинсталирах я,добавих exception-и във firewall и отделно си изчистих регистрите без подобрение.
thetanaz

Назад към Интернет