Промяна на пакет

Информация за услугите

Промяна на пакет

Мнениеот Airfan » Пон Сеп 29, 2014 12:01 pm

Привет,

В момента съм абонат на пакет CooolBox - телефон, телевизия, интернет. Тъй като не съм доволен от телевизията, смятам да се прехвърля към друг доставчик, който от скоро има покритие на моя адрес.
По този повод бих искал да попитам какво ще ми коства да запазя интернета, т.е. да премина към услуга CoolNet (при конкурентите смятам да използвам само телевизия)? Трябва ли да преподпиша договор отново?

Поздрави
Аватар
Airfan

Re: Промяна на пакет

Мнениеот Prometheus » Пон Сеп 29, 2014 7:49 pm

Здравейте @Airfan,

Ще бъде ли възможно да опишете проблема, който срещате с телевизионната услуга, за да проверим с какво може да съдействаме за отстраняването му ?

Ако все пак желете да преминете на пакет Cooolnet е необходимо да подадете заявка за миграция към него. Може да го направите при посещение на някоя от нашите каси, чрез обаждане на номер 0700 45 0 45 или попълване на бланката на сайта ни. За да се извърши промяната е необходимо да се подпише нов договор за новата услуга. Желателно е също така настоящия пакет, който ползвате към момента да е с безсрочен договор или срочен, чиито първоначален срок на ползване е изтекъл.
Аватар
Prometheus
Модератор

Мнениеот Airfan » Сря Окт 01, 2014 12:16 pm

Prometheus написа:Здравейте @Airfan,

Ще бъде ли възможно да опишете проблема, който срещате с телевизионната услуга, за да проверим с какво може да съдействаме за отстраняването му ?

Ако все пак желете да преминете на пакет Cooolnet е необходимо да подадете заявка за миграция към него. Може да го направите при посещение на някоя от нашите каси, чрез обаждане на номер 0700 45 0 45 или попълване на бланката на сайта ни. За да се извърши промяната е необходимо да се подпише нов договор за новата услуга. Желателно е също така настоящия пакет, който ползвате към момента да е с безсрочен договор или срочен, чиито първоначален срок на ползване е изтекъл.

На срочен договор съм, чийто срок отдавна е изтекъл.
Проблемите с телевизията са, че не предлагате HBO и няма възможност да се сложи т.нар. Ca модул. Основното е липсата HBO, Cinemax и други премиум канали, да ги наречем. Решението не е взето на 100%, но съм близо до това.

Поздрави
Аватар
Airfan

Мнениеот Airfan » Пет Окт 03, 2014 2:02 pm

Ще се размине трансфера за сега, поради липса на коаксиално окабеляване у нас и нежеланието ми да пускам кабели по стената.
Аватар
Airfan

Мнениеот nasopraso » Нед Окт 12, 2014 8:44 pm

3-та тема чета относно HBO, Cinemax....! Явно не съм единственият! ;) Време е наистина да обърнете внимание май! Относно СА модула и аз искам да го има за да мога да си ползвам най-накрая дистанционното на телевизора! Това на бокса е супер криво
nasopraso

Мнениеот Airfan » Пон Окт 13, 2014 10:37 am

Аз май намерих решение на липсата на коаксиални кабели и съответно на НВО.
Аватар
Airfan

Мнениеот costi.kocev » Пон Окт 13, 2014 11:14 am

Здравейте @nasopraso,

както сме споменавали и в предишни наши постове, ние положихме максимални усилия да продължим договорните си отношения и да запазим предлагането на HBO и Cinemax, но не успяхме да постигнем приемливо споразумение.

Бихме желали да Ви информираме, че поради спецификацията на нашата услуга IPTV не е възможно да се използва CA Модул за в момента.
t | 0700 45 045 m | +359 888 045 045
info@cooolbox.bg | www.cooolbox.bg
Аватар
costi.kocev
Модератор

Мнениеот nasopraso » Пон Ное 17, 2014 11:31 am

Надяваме се, че продължавате да преговаряте до постигането на успех на всяка цена!
nasopraso

Мнениеот Airfan » Пон Ное 17, 2014 12:28 pm

nasopraso написа:Надяваме се, че продължавате да преговаряте до постигането на успех на всяка цена!

Едва ли...
Аватар
Airfan

Назад към Услуги