Фактура от м. Май не се е появявала в системата на Epay

Информация за услугите

Фактура от м. Май не се е появявала в системата на Epay

Мнениеот Visitor » Пон Сеп 03, 2012 1:04 pm

Привет,

Според вас нормално ли е да имам неплатена фактура, издадена през м. Май, която никога не се е появявала в системата на Epay, където си плащам добросъвестно всички задължения, които излизат?

След като предлагате услугата "Плащане чрез Epay", би трябвало да направите така, че всичките ми фактури да излизат там, а не само някои.

Освен всичко друго, във всяка следваща фактура си ми начислявате неустойката за забавено плащане, като никой не си е направил труда да се свърже с мен и да ми обясни, че понеже имате проблем с интерфейса на Epay и не всички фактури на клиентите излизат там, се е получило така, че еди-коя си фактура е останала неплатена и трябва да мина през офис да си я оправя.

Знам, че като съм си поръчвал активиране на допълнително STB устройство, служителката сигурно ми е обяснила как функционират сложните ви схеми с частично плащане и последващо доплащане, но на мен ми се струва, че е нормално да очаквам всички основни плащания и разните доплащания да си ми излизат в Epay и да не се налага да ровя ред по ред във всяка фактура, за да проверя, дали сте си включили всичките ми задължения.

Вижте прикачените скрийнове:

coolbox-epay.png
Скрийн, на който се вижда, че в системата на Epay нямам неплатени фактури към Cooolbox
coolbox-epay.png (9.43 KiB) Прегледано 5107 пъти

coolbox-fakturi.png
Скрийн, на който се вижда, че имам неплатена фактура от м. Май
coolbox-fakturi.png (24.13 KiB) Прегледано 5107 пъти

coolbox-neustoika.png
Скрийн, на който се вижда как ми начислявате неустойка във всяка фактура
coolbox-neustoika.png (18.55 KiB) Прегледано 5107 пъти
Visitor

Re: Фактура от м. Май не се е появявала в системата на Epay

Мнениеот cordier » Вто Сеп 04, 2012 10:24 am

Мениджърката на съпорта е разговаряла с вас - надявам се проблема е разрешен.
cordier

Re: Фактура от м. Май не се е появявала в системата на Epay

Мнениеот Visitor » Вто Сеп 04, 2012 12:28 pm

Действително, реакцията беше наистина бърза - фактурата с доплащането беше придвижена през системата на Epay, така че да мога да си я платя без да ходя до каса, начислената в последната ми редовна фактура неустойка беше премахната. В предишните фактури няма как да ми махнат неустойката, защото така или иначе вече съм ги платил.

Препоръката ми е, служителите в офисите да разясняват по-подробно, че някои от плащанията ще трябва да си ги следим и плащаме на каса, след като няма вариант всички те да минават през Epay.

Отново, благодаря ва екипа на Coolbox за своевременната реакция! :)
Visitor

Назад към Услуги