Нови промоции от ITD - мнения, коментари и препоръки

Информация за услугите

Нови промоции от ITD - мнения, коментари и препоръки

Мнениеот VanCool » Нед Яну 08, 2012 8:40 pm

Новите промоции вече са факт - http://cooolbox.bg/

Нека тук да ги коментираме! :)

Значи доколкото ми става ясно, за да се ползват промоциите, ще трябва да се преподпише нов срочен договор от 18м.
Нета е 100 Mbit/s даунлоуд към БГ и чужбина, а ъплоудът е 100Mbit/s към БГ и 50Mbit/s към чужбина.
Дефакто т.нар "Трио стандарт" от 36,90лв при подписване на срочен договор ПАДА на 29,90лв.
Замисълът на ITD е да се ползват повече услуги.
Добре е за хората, които в момента ползват пакета "Трио стандарт" единствено те ще почувстват намалението на цената на услугите, които ползват.

Големият излъган в случая е този, който е на пакета "Дуо стандарт", тъй като цената за този пакет не е намалена.
Така, че всички на "Дуо стандарт" са прецакани.Уловката е да дадеш още 5 лв. и да им ползваш и останалите услуги.
Аватар
VanCool

Re: Нови промоции от ITD - мнения, коментари и препоръки

Мнениеот Cayenne » Нед Яну 08, 2012 8:59 pm

На мен не ми харесват, очаквах някакво намаление на цените, било то и с договор. Те даже премахват Дуо пакета, ми за тези дето трио не им е оферта к'во правим? За мен сега предишните у-я са по-добри, за 25 лв телефон и интернет. Верно 40 Мбит/с, ама на мен повече не ми трябват. Нищо не им пречи да предложат и-нет на по ниски скорости, за по-малко пари. Хубаво е, че вече има възможност за статично ИП, но му искат 15 лв. Цената на трио с договор е добра. В тези времена хората ги интересуват цените, а не толкова скоростите. За това мегалан "крадат" клиентите на другите оператори.
Последна промяна Cayenne на Нед Яну 08, 2012 9:21 pm, променена общо 1 път
Само една черна нинджа може да убие друга черна нинджа.
Cayenne

Мнениеот VanCool » Нед Яну 08, 2012 9:08 pm

Пакетите не се премахват!
При нас - тези, които сме на "Дуо стандарт" са вдигнати скоростите - от 40Mbit/s даунлоуд от БГ и чужбина ще можем да сваляме максимално вече със 100Mbit/s.Ъплоудът към БГ казахме вече че е 100Mbit/s, а към чужбина 50Mbit/s.
От една страна съм доволен, а от друга разочарован.
Доволен съм щото вдигнаха драстично скоростите, НО разочарован, че цената си остана същата за Дуо.
Малко като приказката, че пълно щастие няма. :D
Аватар
VanCool

Мнениеот Cayenne » Нед Яну 08, 2012 9:14 pm

VanCool написа:Пакетите не се премахват!
При нас - тези, които сме на "Дуо стандарт" са вдигнати скоростите - от 40Mbit/s даунлоуд от БГ и чужбина ще можем да сваляме максимално вече със 100Mbit/s.Ъплоудът към БГ казахме вече че е 100Mbit/s, а към чужбина 50Mbit/s.
От една страна съм доволен, а от друга разочарован.
Доволен съм щото вдигнаха драстично скоростите, НО разочарован, че цената си остана същата за Дуо.
Малко като приказката, че пълно щастие няма. :D

Сигурен ли си за това? В сайта им няма Дуо пакет вече.
Само една черна нинджа може да убие друга черна нинджа.
Cayenne

Мнениеот VanCool » Нед Яну 08, 2012 9:24 pm

Ами виж как са го направили - ти ще си пуснеш ли само нет или само телефон на 24,90?
Само при нас няма промяна в цената т.е. на "Дуо".
Гледай промените по вертикала, а не по хоризонтала.
Аватар
VanCool

Мнениеот HaL » Нед Яну 08, 2012 10:07 pm

Аз лично не съм доволен от офертата но квото е тва е :) Доволен съм от услугата и когато съм си подписал договора съм си направил сметката че ме устройва началната оферта до края на периода му.... Всичко останало е бонус...

Тези 100мбит/с вече в сила ли са ? То не че виждам как ще се разбере разликата де... На торент си ги имахме 100 и преди това... а от сайтовете едва ли някой ще ми поддържа такъв ъплоуд така че е безразлично майна....

Пуснете една IPTV (безплатно) като няма да намаляте цените :)
HaL

Мнениеот plameni » Нед Яну 08, 2012 10:15 pm

Промяната в цената на Трио-пакета е повече от атрактивна и май ще се сключва 18-месечен договор . . .

Не успях да схвана логиката на ценообразуването при фиксираните IP-адреси.

За 15 лв. бизнес-абонатите получават цяла мрежа от 32 статични адреса, а домашните абонати само 1.

Такса за статичен IP-адрес за абонатите с безсрочен договор има някакъв смисъл, но от човек, който се обвързва с теб за 18 месеца и който така или иначе ползва някакъв IP-адрес, да искаш 15 лв. месечно е повече от брутално . . .
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот pmhawk » Нед Яну 08, 2012 10:20 pm

.
Последна промяна pmhawk на Пон Яну 09, 2012 4:47 pm, променена общо 1 път
pmhawk

Мнениеот Антони » Нед Яну 08, 2012 10:34 pm

Точно като ти четях коментара и на мен ми изписа, че съм свързан отново, явно има вече "пипания"
Иначе за настоящи абонати наистина ако съм разбрал правилно е добре, аз в момента съм с три пакет на безсрочен срещу 45.90, тоест с 10 лв пада цената според моите разбирания.
Ако мина на срочен става 29.90лв, така че много добре-само незнам дали ще ми се запази подаръка втори бокс или ще трябва да плащам за него :?:
Аватар
Антони

Мнениеот VanCool » Нед Яну 08, 2012 10:46 pm

Нета ми изчезна за момент...рестартирах 2-3 пъти и дойде, но без да влезнат в сила новите скорости.
Значи според както се е изказал Cordier от Понеделник получаваме към БГ даун и ъплоуд от 100 Mbit/s, НО ако искаме даунлоудът от чужбина да е 100Mbit/s , а ъплоудът 50Mbit/s ще трябва да посетим някой от офисите на Кууул и да преподпишем срочен договор от 18м.
Аз утре отивам да преподписвам, даже ще звънна и на един колега, който доведох в Кууул и той да направи същото. :)
Последна промяна VanCool на Нед Яну 08, 2012 10:50 pm, променена общо 1 път
Аватар
VanCool

Следваща

Назад към Услуги