Нова цена за пакет Diema Extra

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Нова цена за пакет Diema Extra

Мнениеот Tony_ » Пет Окт 28, 2016 10:52 am

Здравейте,

Поради промени в търговските условия от страна на Нова Броудкастинг Груп се налага повишаване цената на допълнителен пакет Diema Extra.
Повече информация можете да намерите тук => http://bit.ly/2dNYL6G
t | 0700 45 045 m | +359 888 045 045
info@cooolbox.bg | www.cooolbox.bg
Аватар
Tony_
Модератор

Re: Нова цена за пакет Diema Extra

Мнениеот Ilves » Пет Окт 28, 2016 12:47 pm

И който не е съгласен с това, има 2 работни дни, за да изключи пакета "Диема Екстра" от абонамента си? Може ли това да стане по телефона или през My Cooolbox?
Ilves

Мнениеот plameni » Пет Окт 28, 2016 12:49 pm

Tony_ написа:Здравейте,

Поради промени в търговските условия от страна на Нова Броудкастинг Груп се налага повишаване цената на допълнителен пакет Diema Extra.
Повече информация можете да намерите тук => http://bit.ly/2dNYL6G

Предлагам ви първо да възстановите качеството на картината, такова каквото беше в първите месеци на предоставяне на услугата и едва тогава да повишавате цената - ТТ 65402
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот Auris 1.6 vvt-i » Пет Окт 28, 2016 1:53 pm

Tony_ написа:Повече информация можете да намерите тук => http://bit.ly/2dNYL6G

Аз лично не намерих повече информация... Та, как става отказването? По телефона мога ли да заявяв прекратяване на услугата?
Изображение
Auris 1.6 vvt-i

Мнениеот Tony_ » Пет Окт 28, 2016 2:34 pm

Здравейте,

При отказ от допълнителния пакет в рамките на 30 дни след влизане в сила на промяната, сумата във фактурата ще бъде кредитирана. За спиране на пакета Diema Extra е нужно титулярът по услугата да посети coool центъра ни и да подаде заявление за прекратяване.
Аватар
Tony_
Модератор

Мнениеот Tony_ » Пет Окт 28, 2016 4:41 pm

Здравейте, @plameni,

Ето и отговора след вчерашната комуникация с BIX, по повод повдигнатите от потребителите въпроси относно качеството на пакета Диема Екстра.
BIX твърдят, че промени, влияещи качеството на картината, не са правени, а също така, че сравнения с други канали, които излъчват същото събитие, не е релевантен пример.
Препоръчваме ви да опишете случая си и да го ескалирате директно към Нова Броудкастинг Груп.
Смятаме, че подобни сигнали е най-добре да се подават от самите потребители, а не от нас.
Аватар
Tony_
Модератор

Мнениеот Auris 1.6 vvt-i » Пет Окт 28, 2016 8:59 pm

Tony_ написа: За спиране на пакета Diema Extra е нужно титулярът по услугата да посети coool центъра ни и да подаде заявление за прекратяване.

И докога ще трябва за всичко да се разкарваме до офис, за да свършим нещо? Нали бяхте много COOOOOL? Даже затваряте каси, за да станете още по-coool

Като високотехноогична компания целим да мотивираме клиентите ни да плащат безкасово и да използват електроните системи за плащане като epay. В момента се разработва и предложение абонатите ни да могат да плащат електронно и през други платформи за on-line плащания.

И понеже сте много високотехнологични, всеки път, когати искам да добавя или да се откажа от услуга, трябва да ме разигравате до офисите си, които намалявате, за да ми още по-неудобно! Измислете как да ми спрете услугата без да ме разигравате и разкарвате до офис, защото дойда ли до офиса, пакет Диема няма да е единственото, което ще спра! Очаквам от вас ваш сътрудник да се свърже с мен и да ме уведоми какво сте измислили (знаете кой съм и как да ме намерите)!
Изображение
Auris 1.6 vvt-i

Мнениеот plameni » Пет Окт 28, 2016 10:52 pm

Tony_ написа:Здравейте, @plameni,

Ето и отговора след вчерашната комуникация с BIX, по повод повдигнатите от потребителите въпроси относно качеството на пакета Диема Екстра.
BIX твърдят, че промени, влияещи качеството на картината, не са правени, а също така, че сравнения с други канали, които излъчват същото събитие, не е релевантен пример.

Заповядайте поредното ирелевантно сравнение от днес (пълни скрийншотове):
Diema Sport2 HD vs. Arena HD
bitrate 10.5 Mbps vs. 9.7 Mbps (0.8 Mbps по-малко)

Изображение

Ей за това "нещо" отгоре има 25% увеличение на таксата.

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот Auris 1.6 vvt-i » Вто Ное 01, 2016 9:47 am

Auris 1.6 vvt-i написа:Очаквам от вас ваш сътрудник да се свърже с мен и да ме уведоми какво сте измислили (знаете кой съм и как да ме намерите)!

И все още чакам!
Изображение
Auris 1.6 vvt-i

Мнениеот plameni » Чет Ное 03, 2016 7:30 am

Tony_ написа:Здравейте,

При отказ от допълнителния пакет в рамките на 30 дни след влизане в сила на промяната, сумата във фактурата ще бъде кредитирана. За спиране на пакета Diema Extra е нужно титулярът по услугата да посети coool центъра ни и да подаде заявление за прекратяване.

При заявен на 1.11 отказ от пакета, на следващия ден (2.11) издавате фактура №0320450028, в която фигурира такса за м. декември за вече отказания пакет.
т.е. сега трябва да платя такса за м. декември, а в следваща фактура тази сума ще ми бъде върната. Правилно ли съм разбрал?

Аватар
plameni

Следваща

Назад към COOОLBOX новинки