Нова платформа от ITD в началото на ноември

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Re: Нова платформа от ITD в началото на ноември

Мнениеот zynth » Вто Яну 14, 2014 12:28 pm

Аз съм си увеличил звука на приемника докрай и увеличавам и намалявам от бутоните, които са програмирани да се ползват с ТВ-то и проблема го няма по този начин, т.е. просто се избягват бутоните за звук от приемника :)
zynth

Мнениеот Airfan » Вто Яну 14, 2014 12:30 pm

zynth написа:Аз съм си увеличил звука на приемника докрай и увеличавам и намалявам от бутоните, които са програмирани да се ползват с ТВ-то и проблема го няма по този начин, т.е. просто се избягват бутоните за звук от приемника :)

Само че аз ползвам телевизора да гледам и правя и други неща, та там ми трябва дистанционното на ТВ-то, съответно и за звука.
Аватар
Airfan

Мнениеот zynth » Вто Яну 14, 2014 2:02 pm

Airfan написа:
zynth написа:Аз съм си увеличил звука на приемника докрай и увеличавам и намалявам от бутоните, които са програмирани да се ползват с ТВ-то и проблема го няма по този начин, т.е. просто се избягват бутоните за звук от приемника :)

Само че аз ползвам телевизора да гледам и правя и други неща, та там ми трябва дистанционното на ТВ-то, съответно и за звука.

Аз не говорех за звука от дистанционното на ТВ-то, а за звука на ТВ-то от дистанционното на приемника, т.е. бутоните, които се програмират да работят с ТВ :)
zynth

Мнениеот Lucky Luciano » Вто Яну 14, 2014 8:04 pm

Варианти много, но нямам намерение да си променям навиците, заради ЕДНО дистанционно на ЕДИН оператор!
И на мен не ми е удобно да си местя дистанционното в ръката, за да сменям канали или звук. Още повече, че, както казах, ползвам още 2 оператора и по принцип съм свикнал звукът на ТВ да ми е на 20 и всичко да си командвам от дистанционното на съответните приемници.
Lucky Luciano

Мнениеот zynth » Сря Яну 15, 2014 1:19 am

По същата логика, на мен ми е по-удобно да си е както е сега, защото така или иначе ползвам само това дистанционно, звука отгоре, каналите по средата от същата страна и ползвам само палеца и дясната ръка :)
Иначе ако може да се променя индивидуално на всеки кой бутон за какво да е, ще е идеално :)
Иначе и аз ако взема да ползвам три оператора ще ми бърка много джоба :)
zynth

Предишна

Назад към COOОLBOX новинки