Cooolbox - с нови услуги и параметри!

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Re: Cooolbox - с нови услуги и параметри!

Мнениеот bobicha » Пет Яну 13, 2012 1:34 pm

ascona написа:Аз не разбирам каква е разликата между настоящите "Дуо" абонати и новата Интернет услуга! То реално значи, щом се вдигат БГ скоростите до 100 Мбит на Даунлоуд и Ъплоуд и Международните са си 40 Даунлоуд и 40 Ъплоуд [според 40 Мбита симетрична скорост за Даун и Ъп на всички скорости!] Това означава, че трябва да се откажем от телефона за 60 Мбита Международен Даунлоуд и 10 Мбита Международен Ъплоуд! Ако е само за това, може би ще е по-добре да си продължим безсрочният договор на Дуо пакета и да НЕ ПРЕПОДПИСВАМЕ!!! Освен това тези 100 Мбита и на БГ/Международен не са гарантирани, така че е все едно... По-добре си плащайте Дуо пакета и пийте по една бира! :beer: Ако нещо което съм написал не е така, моля някой да обясни какви са разликите между настоящите абонати на Дуо пакета и новият COOOLNET, защото цената е една и съща, но без телефон с малко разлики на Международния... Очаквам някой да поясни разликите! 8-)

Вероятно нещата са такива, каквито си ги написал.
bobicha

Мнениеот Cayenne » Пет Яну 13, 2012 2:32 pm

Сега се загледах и ми стана интерестно как я избрахте тази цена на CooolTel, че и с инсталационна такса от 30 лв? Като гледам при мобилните оператори цените са много по-ниски. Същия брой минути или 2 пъти повече за 7-10 лв. В интерес на истината с договори, но без инсталационни такси. На мен ми се струва, че цената ви е много завишена, а до скоро даже телефона ви беше без пари.
Само една черна нинджа може да убие друга черна нинджа.
Cayenne

Мнениеот popopov » Пет Яну 13, 2012 3:32 pm

Очевидно е че, не разчитат на това клиентите, да използват услугата CooolTel. Тяхната стратегия е потребителите да се насочи към услугата CooolBox, и за това са махнали Дуо пакетите. Защото ако искаш оптичен нет с добри скорости трябва да платиш 24,90, но ако дадеш още 5 лв, получаваш и телевизия и телефон. Е предложението наистина е доста примамливо, но за нови клиенти. Но нещата не стоят така с потребителите на Дуо пакетите, те използват телевизия от друг оператор, повечето от тях на срочни договори, някои от тях и си ползват телефона и просто трябваше тези пакети да останат, а новите скорости да се въведат, без да се налага да се подписва нов договор. Така всички щяха да са доволни. Писал съм го, и отново го пиша, ITD уникално добре се справят с това да дразнят потребителите си или поне част от тях. Но лично аз ползвам трите услуги, подписах и нов договор и за мен промените са положителни но не за всички е така и е добре понякога да се вслушвате в мнението но клиентите си.
Аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца....
popopov

Мнениеот bobicha » Пет Яну 13, 2012 4:51 pm

popopov написа:Очевидно е че, не разчитат на това клиентите, да използват услугата CooolTel. Тяхната стратегия е потребителите да се насочи към услугата CooolBox, и за това са махнали Дуо пакетите. Защото ако искаш оптичен нет с добри скорости трябва да платиш 24,90, но ако дадеш още 5 лв, получаваш и телевизия и телефон. Е предложението наистина е доста примамливо, но за нови клиенти. Но нещата не стоят така с потребителите на Дуо пакетите, те използват телевизия от друг оператор, повечето от тях на срочни договори, някои от тях и си ползват телефона и просто трябваше тези пакети да останат, а новите скорости да се въведат, без да се налага да се подписва нов договор. Така всички щяха да са доволни. Писал съм го, и отново го пиша, ITD уникално добре се справят с това да дразнят потребителите си или поне част от тях. Но лично аз ползвам трите услуги, подписах и нов договор и за мен промените са положителни но не за всички е така и е добре понякога да се вслушвате в мнението но клиентите си.

Съгласен съм на 100% с теб :)
bobicha

Мнениеот pAbLo » Пет Яну 13, 2012 5:45 pm

НЯМА СИЛА КОЯТО ДА МЕ НАКАРА ДА ПОДПИША 18 МЕСЕЧЕН ДОГОВОР!!!!!!!
НЕ желая да ставам РОБ за толкова дълъг период от време!
П.С.
Плюем М-тел,Близууу и подобните им а накрая и ние станахме като тях!
Операторът Х не иска да те губи като клиент ,но когато не може да отговори на конкретните потрбности е нормално да потърсиш друг оператор, без излишна сантименталност.

Изображение
pAbLo

Мнениеот MiD » Съб Яну 14, 2012 4:03 pm

popopov написа:Очевидно е че, не разчитат на това клиентите, да използват услугата CooolTel. Тяхната стратегия е потребителите да се насочи към услугата CooolBox, и за това са махнали Дуо пакетите. Защото ако искаш оптичен нет с добри скорости трябва да платиш 24,90, но ако дадеш още 5 лв, получаваш и телевизия и телефон. Е предложението наистина е доста примамливо, но за нови клиенти. Но нещата не стоят така с потребителите на Дуо пакетите, те използват телевизия от друг оператор, повечето от тях на срочни договори, някои от тях и си ползват телефона и просто трябваше тези пакети да останат, а новите скорости да се въведат, без да се налага да се подписва нов договор. Така всички щяха да са доволни. Писал съм го, и отново го пиша, ITD уникално добре се справят с това да дразнят потребителите си или поне част от тях. Но лично аз ползвам трите услуги, подписах и нов договор и за мен промените са положителни но не за всички е така и е добре понякога да се вслушвате в мнението но клиентите си.

Чакай сега, аз разбрах, че се получават нови БГ скорости 100/100 за всички абонати (стари и нови), т.е. такива като мен и теб с тройна услуга или тези с двойна не губят нищо.Същите цени, същите услуги, с по-високи БГ скорости.Никой не ни кара да подписваме нови договори.Двойната (тройната) услуга остава на безсрочен, докато абоната не реши да я промени.Плащаме същата такса, която сме плащали и до сега и получаваме бонус от 100/100.Аз проблем не виждам.
На всеки му се иска да плаща по-малко, но съвсем без пари не може...
Акълът в главата идва бавно и болезнено, много е вероятно въобще да не се появи.Тогава ти остава само болката.....
Аватар
MiD

Мнениеот VanCool » Съб Яну 14, 2012 4:33 pm

MiD прецакват те с международния нет, където скоростите си остават същите, ако си на ДУО .
Така, че ако искаш новите международни скорости ти извиват ръцете да се откажеш от телефона и да подпишеш Coolnet или да избереш пълния пакет. Това извиване на ръце не е морално от тяхна страна.
Ето нещо глупаво и необмислено от страна на Кууулбокс.
Облягат се на това, че повечето клиенти не искали телефон...ми като не искат телефон да си пребират устройствата и тва е, а на новите клиенти няма да им се предоставя телефон като не искат...що хорато, които искаме да имаме телефон трябва да страдаме заради глупостта на болшинството?!
Въпреки, че съм прав от Кууулбокс се инатят като магаре на мост и отказват да променят нещата, НО и мен няма да ме изнудят да премина на друг пакет!
Щом така се подиграват с нас ако М-тел вървят добре и нямат проблеми, след като ми изтече договорът за ТВ с Близо, ще премина изцяло към М-тел и тва е...няма да позволя на никого да ме стиска за врата и той да ми определя правилата.
Аватар
VanCool

Мнениеот MiD » Съб Яну 14, 2012 4:52 pm

Тук съм съгласен.Аз АТА-та я прибрах в шкафа още когато се включих.Някъде преди 2 години.Нямам нито една изговорена минута.Просто не ми трябва телефона и не го ползвам.Въпроса е в това, че огромна част от абонатите ореваха света заради телефона, и по-точно за това че го плащат.Т.е., че им е включен в месечната такса, т.е. плащат за нещо, което не ползват или не искат да ползват.Според екипа на Куулбокс, телефона е напълно безплатен, освен изговорените минути, извън безплатните.Ето защо логичната стъпка бе да се отдели телефона и да се обърне внимание на тройната услуга и само на нета.
А тоя зор за международни скорости не го разбирам...и в момента 40MB си ги има.
Акълът в главата идва бавно и болезнено, много е вероятно въобще да не се появи.Тогава ти остава само болката.....
Аватар
MiD

Мнениеот popopov » Съб Яну 14, 2012 5:21 pm

MiD написа:Чакай сега, аз разбрах, че се получават нови БГ скорости 100/100 за всички абонати (стари и нови), т.е. такива като мен и теб с тройна услуга или тези с двойна не губят нищо.Същите цени, същите услуги, с по-високи БГ скорости.Никой не ни кара да подписваме нови договори.Двойната (тройната) услуга остава на безсрочен, докато абоната не реши да я промени.Плащаме същата такса, която сме плащали и до сега и получаваме бонус от 100/100.Аз проблем не виждам.

Очевидно трябва да ти се обяснява бавно, продължително и може би, ще разбереш за какво става дума.

MiD написа: На всеки му се иска да плаща по-малко, но съвсем без пари не може...

Това пък от къде си го измисли, никъде не съм коментирал, цената. Но след като повдигаш въпросът, мнението ми е, че цената на cooolBOX, е много добра, за това и подписах нов договор.
Аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца....
popopov

Мнениеот MiD » Нед Яну 15, 2012 2:21 am

Чакай ся', ти на малоумен ли ме правиш?
Какво не е ясно?Това, че вече няма дуо, или това че няма намаление на цените?Пак питам къде е основния проблем?
Че нямаме 1785636545 мегабита даун/ъп в комплект с телефон за 5 лева?
Имаш бг 100/100 и 40/40 международен на безсрочен дуо пакет, това ли ти е проблема?
Аватар
MiD

ПредишнаСледваща

Назад към COOОLBOX новинки