Cooolbox - с нови услуги и параметри!

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Re: Cooolbox - с нови услуги и параметри!

Мнениеот Ven » Сря Яну 11, 2012 4:43 pm

А какво става след 18 месеца с месечната такса на тези, които подпишат 18 месечен договор? От сайта не става ясно до кога ваци цената 29.90 лв. - само за срока на 18-месечния договор ли и след това става 36.90 лв., или остава 29.90 лв. и след това, когато договорът стане безсрочен? А може би за да остане 29.90 лв. след 18 месеца ще трябва да се подпише нов срочен договор?

Или може би се опитвам да погледна много далече в бъдещето? След 18 месеца, както казват хората "Я камилата, я камиларя, я..." :D
Ven

Мнениеот Venelin » Сря Яну 11, 2012 4:58 pm

Здравейте, от вчера съм на новата услуга 29,90 лв. Кога влизат в действие новите скорости ? Благодаря.
Venelin

Мнениеот Airfan » Сря Яну 11, 2012 5:12 pm

Venelin написа:Здравейте, от вчера съм на новата услуга 29,90 лв. Кога влизат в действие новите скорости ? Благодаря.

Според мен от 1-о число на новия месец. Текущия си го платил от 1 до 10 декември.
Аватар
Airfan

Мнениеот plameni » Сря Яну 11, 2012 5:22 pm

Веднага трябва да влезнат в сила.
Ако имаш съмнения дали са активирани новите скорости, пиши на съпорта.
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот dkadrev » Сря Яну 11, 2012 5:26 pm

Airfan написа:
Venelin написа:Здравейте, от вчера съм на новата услуга 29,90 лв. Кога влизат в действие новите скорости ? Благодаря.

Според мен от 1-о число на новия месец. Текущия си го платил от 1 до 10 декември.

Не е така! Като подписвах в офиса ми обясниха,че моментално ми спират старата услуга и ми пускат новата-нищо,че при мен ставаше въпрос само за преподписване,тъй като си бях на троен пакет.И с пускането на новата услуга всичко трябва да е с новите параметри.От тук обаче идва и проблема.При мен новите параметри т.е. скорости ги няма,обадих се до съпорта и вече втори ден чакам обаждане да ми кажат защо е така.Доколкото си спомням и при други абонати го е имало този проблем и след обаждане до съпорта се е оправяло!

П.П. Докато пишех и Plameni(един от тези с проблем в началото) ме е изпреварил :D
Аватар
dkadrev

Мнениеот Ilves » Сря Яну 11, 2012 5:29 pm

Ven написа:... А какво става след 18 месеца с месечната такса на тези, които подпишат 18 месечен договор? ...

Досега практиката беше след изтичането на срочния договор той да става безсрочен на същата цена, т.е. ако няма промяна и тук, след изтичането договорът би трябвало да стане безсрочен с базов месечен абонамент от 29.90 лв.
Ilves

Мнениеот veronime » Сря Яну 11, 2012 6:23 pm

Ven написа:А какво става след 18 месеца с месечната такса на тези, които подпишат 18 месечен договор? От сайта не става ясно до кога ваци цената 29.90 лв. - само за срока на 18-месечния договор ли и след това става 36.90 лв., или остава 29.90 лв. и след това, когато договорът стане безсрочен? А може би за да остане 29.90 лв. след 18 месеца ще трябва да се подпише нов срочен договор?

Или може би се опитвам да погледна много далече в бъдещето? След 18 месеца, както казват хората "Я камилата, я камиларя, я..." :D

Здравейте,

След изтичане на 18-месечния срок на договора, цената по услугата не се променя, а просто договорът преминава в условията на безсрочен.
Аватар
veronime

Мнениеот pAbLo » Сря Яну 11, 2012 6:32 pm

С кеф бих спестил 126 лева НО ако бях в собствено жилище,иначе има вероятност да се наложи заплащането на 29,90 лв такса преместване или евентуално да се попадне в адрес без покритие и тогава - дай таксите до края на договора :-?
Операторът Х не иска да те губи като клиент ,но когато не може да отговори на конкретните потрбности е нормално да потърсиш друг оператор, без излишна сантименталност.

Изображение
pAbLo

Мнениеот Airfan » Сря Яну 11, 2012 6:34 pm

dkadrev написа:
Airfan написа:

Не е така! Като подписвах в офиса ми обясниха,че моментално ми спират старата услуга и ми пускат новата-нищо,че при мен ставаше въпрос само за преподписване,тъй като си бях на троен пакет.И с пускането на новата услуга всичко трябва да е с новите параметри.От тук обаче идва и проблема.При мен новите параметри т.е. скорости ги няма,обадих се до съпорта и вече втори ден чакам обаждане да ми кажат защо е така.Доколкото си спомням и при други абонати го е имало този проблем и след обаждане до съпорта се е оправяло!

П.П. Докато пишех и Plameni(един от тези с проблем в началото) ме е изпреварил :D

За тази цел трябва да ти върнат пари от две такси - тази, която си платил сега до 10-о число, която е дължима за месец Февруари и тази, която си платил до 10-и Декември, която е за сега - Януари. Ако не е така - не чакай да ти се промени нещо. На мен ми казаха, че договорът ще е в сила от 1 февруари.
Аватар
Airfan

Мнениеот dkadrev » Сря Яну 11, 2012 6:55 pm

[/quote]
За тази цел трябва да ти върнат пари от две такси - тази, която си платил сега до 10-о число, която е дължима за месец Февруари и тази, която си платил до 10-и Декември, която е за сега - Януари. Ако не е така - не чакай да ти се промени нещо. На мен ми казаха, че договорът ще е в сила от 1 февруари.[/quote]

Естествено,че фактурата ми се редуцира.Затова надавам вой.
Аватар
dkadrev

ПредишнаСледваща

Назад към COOОLBOX новинки