Cooolbox - с нови услуги и параметри!

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Re: Cooolbox - с нови услуги и параметри!

Мнениеот pmhawk » Пон Яну 16, 2012 4:06 pm

Абе аджеба защо да не запитам по вашата логика, защо не позволявате на хората да имат нет+телевизия, вместо това им се натрапва отново телефон???
pmhawk

Мнениеот dkadrev » Пон Яну 16, 2012 4:22 pm

pmhawk написа:Абе аджеба защо да не запитам по вашата логика, защо не позволявате на хората да имат нет+телевизия, вместо това им се натрапва отново телефон???

Че теб кой те задължава да ползваш телефона?Или си мислиш,че ако няма в пакета телефон и ще е още по евтино? :lol:
Аватар
dkadrev

Мнениеот pmhawk » Пон Яну 16, 2012 4:49 pm

dkadrev написа:
pmhawk написа:Абе аджеба защо да не запитам по вашата логика, защо не позволявате на хората да имат нет+телевизия, вместо това им се натрапва отново телефон???

Че теб кой те задължава да ползваш телефона?Или си мислиш,че ако няма в пакета телефон и ще е още по евтино? :lol:

А сега де :) Защо изчезна дуо пакета? :) Усещате ли как ще ви завъртя сами да намерите логичното и нелогичното :oops:
pmhawk

Мнениеот MiD » Пон Яну 16, 2012 4:59 pm

popopov написа:MiD, извинявай, ако съм те обидил с нещо, но мисля че не съм. Идеята ми беше и шефовете на ITD, да разберат, че притискайки клиентите си, част от тях ще поддадат но други ще им теглят една майна и ще отидат при Мегалан. Преди няколко дни отивайки да пазарувам видях, че в каналната мрежа по ул. Димитър Талев, пускат оптика. Питах ги момчетата чия е? Те веднага ми казаха, че е на Мегалан. Вече покриха половината, Кючук Париж и очевидно нямата намерение да спират, дори и през зимата и ще го покрият целят. Въпреки всичките ми дрязги с ITD (знам, че с мен не е лесно), желанието ми е да продължат като водещ оператор в SOHO сегментът, поне в Пловдив. Но ако не ревизират решенията си бързо мисля, че ще загубят част от клиентите си.

Ти не си.Няма проблем.
Реално наистина започват да губят клиенти.А Мегалан не спят..Визирам тях, защото останалите доставчици на услуги, не мисля че са конкуренция в случая.
Акълът в главата идва бавно и болезнено, много е вероятно въобще да не се появи.Тогава ти остава само болката.....
Аватар
MiD

Мнениеот veronime » Пон Яну 16, 2012 5:22 pm

ascona написа:Аз имам две интересни въпросчета!
В момента съм на безсрочен договор на пакет Дуо Стандарт! Искам да преподпиша нов договор, като през месец декември съм заплатил таксата ми за месец Януари, но вече имам нова фактура за Февруари.. Не смятам да плащам за новия месец при положение, че ще преподписвам нов безсрочен договор на CooolNet! Какво трябва да направя и колко трябва да заплатя и от кога ще ми бъдат новите условия?
Също така съм настоящ абонат, но като преподпиша, веднага след това искам да изпратя покана на приятел и той да се включи към Вас.. Ще мога ли да се възползвам от отстъпката и кога трябва да преподпиша и да изпратя поканата? Моля някой от модераторите да обясни като цяло всичко, защото не е описано в сайта! :roll:

П.С. Ако се включа на CooolNet, тъй като договора ми е безсрочен, после [примерно след 3 месеца] мога ли да премина на Cooolbox [тройният пакет] ?
Очаквам отговори! :]

Здравейте,

Можете да преподпишете на новите условия като за целта трябва да посетите наш офис, където колегите ще ви съдействат. При подписване на новия договор на място в офиса ще бъде извършено и преизчисление на абонаментните ви такси. След като желаете да преминете на услуга CooolNet е необходимо също така да занесете на място и АТА устройството, което ви е предоставено за ползване на телефона.

Ако в момента сте на безсрочен договор по DUO пакета, условията по CooolNet ще влязат в сила от момента на подписване на новия договор.

Относно поканата - трябва човекът, който каните да уведоми при подаване на заявката, че ползва покана, за да могат колегите да я приложат в момента на активацията му.

След подписване на договор за CooolNet имате възможност в последствие да преминете към CooolBox тройната услуга.

:)
Аватар
veronime

Мнениеот paff40 » Пон Яну 16, 2012 7:49 pm

Airfan написа:Аз не виждам какво толкова по-добро предлага Мегалан като интернет, честно.

Нищо, освен цената.
paff40

Мнениеот Airfan » Вто Яну 17, 2012 12:11 am

paff40 написа:
Airfan написа:Аз не виждам какво толкова по-добро предлага Мегалан като интернет, честно.

Нищо, освен цената.

Дори и това не виждам да е конкурентно. Цената е 23 лв за доста по-ниска интернет скорост. Пакетната им услуга също е по-скъпа. Единствената далавера ще е ако се сключи договор до края на януари, тогава до края на договора ще се плаща 14 лв за нещо, което после за всички ще е 52 лв. Ама да не навлизаме в подробности, за мен не са критерий на този етап.
Аватар
Airfan

Мнениеот ascona » Вто Яну 17, 2012 12:15 am

Ментел [Megalan], няма как да бъдат конкуренти на COOOLBOX на този етап! 8-)
COOOLBOX => №1
Аватар
ascona

Мнениеот paff40 » Вто Яну 17, 2012 10:47 pm

По брой клиенти със сигурност :rofl:
paff40

Мнениеот ascona » Вто Яну 17, 2012 11:32 pm

paff40 написа:По брой клиенти със сигурност :rofl:
Може би и по това, но и по всичко друго! Все пак откак имам интернет на Coool, тегля торенти с по 10 МБ/сек. Мисля че други доставчици в Пловдив, едва ли го предлагат... :]
COOOLBOX => №1
Аватар
ascona

ПредишнаСледваща

Назад към COOОLBOX новинки