Cooolbox - с нови услуги и параметри!

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Re: Cooolbox - с нови услуги и параметри!

Мнениеот plameni » Нед Фев 19, 2012 1:51 pm

Новите услуги доведоха до някои нови неудобства.

Преместено в нова тема.
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот hanooverc-o-o-l » Сря Дек 05, 2012 9:43 am

Здравейте от много скоро сме абонати на COOOLBOX ок, телевизията има какво още да се желае от нея, а дистанционното просто е объркващо, по-хубаво от на Виваком не съм виждал, това ако може да обърнете внимание ще е много добре.
Май доста ме прехвалиха пред вас, обслужване супер, но да бяха казала колегите, че евентуално ще е трябвало да се взима някакъв кабел за телефона, НИЕ ОТ КЪДЕ ДА ЗНАЕМ !!! Върха беше за HD channels ще ви трябва HDMI кабел, ами СЪЩО МОЖЕШЕ ДА СЕ КАЖЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО, и защо не го предоставяте ?!!? Айде евтин ще се вземе, но човек трябва да е подготвен.Все още си чакам ВЪЛШЕБНАТА СКОРОСТ от близо 100 мбитс, която май няма и да видя !!!!

Но трябва да се даде шанс нали, още няколко месеца !!!
hanooverc-o-o-l

Мнениеот tedet » Сря Дек 05, 2012 3:01 pm

Мнениеот hanooverc-o-o-l » Сря Дек 05, 2012 8:43 am
Здравейте от много скоро сме абонати на COOOLBOX ок, телевизията има какво още да се желае от нея, а дистанционното просто е объркващо, по-хубаво от на Виваком не съм виждал, това ако може да обърнете внимание ще е много добре.
Май доста ме прехвалиха пред вас, обслужване супер, но да бяха казала колегите, че евентуално ще е трябвало да се взима някакъв кабел за телефона, НИЕ ОТ КЪДЕ ДА ЗНАЕМ !!! Върха беше за HD channels ще ви трябва HDMI кабел, ами СЪЩО МОЖЕШЕ ДА СЕ КАЖЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО, и защо не го предоставяте ?!!? Айде евтин ще се вземе, но човек трябва да е подготвен.Все още си чакам ВЪЛШЕБНАТА СКОРОСТ от близо 100 мбитс, която май няма и да видя !!!!

Но трябва да се даде шанс нали, още няколко месеца !!!

Здравейте, бихме искали да Ви благодарим че сте избрали услугите ни и отделяте от времето си да споделите впечатленията си с нас.
Ще имаме предвид забележките Ви за дистанционното управление и ще насочим усилията си в посока опростяване му. При промени в предоставяното оборудване веднага ще уведомим Вас и останалите ни абонати.
Колкото до затрудненията, които сте имали с липсващия кабел за телефонния Ви апарат, за съжаление няма как да сме запознати какво включва комплекта, който сте получили при закупуването му. Обикновено телефонните апарати са придружени от всички видове кабели, които могат да бъдат необходими.
Извиняваме се за причиненото неудобство от това, че не сте бил уведомен за нуждата от HDMI кабел и Ви уверяваме, че занапред служителите ни ще обръщат внимание на това. За улеснение на потребителите такива кабели могат да се закупят в касите ни.
За проблема с ниската скорост на услугата Ви има отворен тикет № 32309 в системата ни, по който се работи. Очаквайте обаждане от техническата ни поддръжка на посочените от Вас контакти.
tedet

Мнениеот popopov » Сря Дек 05, 2012 8:51 pm

Интересно, преди две години, HDMI кабелът си беше в комплектът на settopbox ът. Леко странно е всичко това.
Аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца....
popopov

Мнениеот Backo » Сря Дек 05, 2012 9:25 pm

Е... криза е :lol: и при мен ги нямаше кабелаците, но при мен не ми прави впечатление понеже аз си имам 5 чифта, но при други това е минус за Coool. А и скоростта 100 не сме виждали и ние, но виж 90 аз лично ги виждам всеки ден (говоря България, чужбина е друго).
Аватар
Backo

Мнениеот hun » Чет Дек 06, 2012 4:09 pm

При наличието на STB и резервираност на ТВ услугата, не виждам как ще стигнеш физическия максимум на медия конвертора ...
hun

Предишна

Назад към COOОLBOX новинки