Супер Актуални промоции

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Re: Супер Актуални промоции

Мнениеот bkambarev » Пет Дек 02, 2011 5:11 pm

paff40 написа:.....БТК имат икономична тарифа с 20 минути и такса 3.83 лева на месец, напълно достатъчни за мен. Така, че става не 28.80, а 18.73. Много ти куцат цифрите и логиката нещо...

Нещо май не си запознат с плана на споменатия оператор. Идеален е ако не говориш, а го ползваш само да те търсят. Ама ако говориш активно май няма да ти стигнат: 3.83 лв.
Единствено ще кажа мен ме устройва това което предлага CooolBox затова засега съм на него и то от 3+ години.

Пазара е свободен никой не те държи на сила.!!!
Изображение
За всичко има отговор в http://www.Google.com !!
Аватар
bkambarev

Мнениеот paff40 » Пет Дек 02, 2011 5:33 pm

Мисля, че написах точно колко използвам стационарен телефон - долу в една друга тема. Аз избора съм го направил, и съм много запознат с плана си. Това, че Кулбокс ме принуждават да ползвам/плащам за телефонна услуга от тях е минус за мен. Като си купиш мобилен телефон от магазина не ти определят кой мобилен оператор да ползваш, нали? Нека прекратим тук, наспамихме темата излишно. Ако модераторите решат, нека се намесят.
paff40

Мнениеот pmhawk » Пет Дек 02, 2011 5:46 pm

Не знам вече колко пъти се написа че коментираната услуга е в допълнение и не се заплаща.
pmhawk

Мнениеот plameni » Съб Дек 17, 2011 12:48 pm

Използвам случая, че все още не са обявени дълкоочакваните нови промоции, за да постна извадка от друг форум:

ЗЗД:

Чл. 4. (1) (Доп. - ДВ, бр. 70 от 2004 г., в сила от 01.01.2005 г.) Забранена е всяка пряка или непряка дискриминация, основана на пол, раса, народност, етническа принадлежност, човешки геном, гражданство, произход, религия или вяра, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично или обществено положение, увреждане, възраст, сексуална ориентация, семейно положение, имуществено състояние или на всякакви други признаци, установени в закон или в международен договор, по който Република България е страна.

(2) Пряка дискриминация е всяко по-неблагоприятно третиране на лице на основата на признаците по ал. 1, отколкото се третира, било е третирано или би било третирано друго лице при сравними сходни обстоятелства.

--------
Чл. 37. Не се допуска отказ от предоставяне на стоки или услуги, както и предоставянето на стоки или услуги от по-ниско качество или при по-неблагоприятни условия, на основата на признаците по чл. 4, ал. 1.

И още една извадка, този път от Общите условия:
6.1. “АЙ ТИ ДИ НЕТУЪРК” АД е длъжно:
...
6.1.3. да предоставя услуги на всички ПОТРЕБИТЕЛИ при условията на равнопоставеност и прозрачност;
6.1.4. да не създава предимства за отделни ПОТРЕБИТЕЛИ или група от тях съобразно категориите ПОТРЕБИТЕЛИ, обема на трафика и други условия, свързани със свободата на договаряне;

Надявам се при бъдещите промоции и промени на условия, да не се опитвате да ни делите на стари, нови и бъдещи абонати.
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Предишна

Назад към COOОLBOX новинки