Супер Актуални промоции

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Re: Супер Актуални промоции

Мнениеот paff40 » Чет Дек 01, 2011 7:21 pm

Ето ви една препоръка - спрете да лъжете откровено клиентите си, защото не е никак далеч момента в който ще си подам 60 дневното предизвестие. Това, което вие предлагате за 25, други го предлагат за 15 вече. Трудно се стига върха, но още по-трудно е да се задържиш там. За сълзливите ви оправдания нямам намерение да давам 120 лева повече на година.
paff40

Мнениеот Антони » Чет Дек 01, 2011 9:56 pm

sloter, къде си, сладкодумнико, както и Куба буба джуниър, къде сте???
Как малко по малко нещата, които вечно неудобните, някои вече ги няма като Geparda, толкова пъти обясняваха и молеха най-учтиво.
Как започнаха да се усещат хората и да се увеличават във форума.
Няма май вече много от категорията "удобни" ;)
Аватар
Антони

Мнениеот dkadrev » Чет Дек 01, 2011 10:38 pm

cordier написа:
ascona написа:А иначе харабия, за какво са ви.. :arrow: мнения, предложения, препоръки и коментари :?: :?: :?:
Оставете едно две места да дават хората заявки за оправяне на проблемите и толкова... :lol:
Дано конкуренцията не ви изпревари... :angel:

Не спираме да слушаме мнения и препоръки. Това че не се обявяват параметри предварително е съвсем независимо решение, вашето мнение също е чуто!

Глас народен-глас в пустиня!
Аватар
dkadrev

Мнениеот pmhawk » Чет Дек 01, 2011 11:27 pm

Я кажи къде предлагат тези скорости, 40 мегабита ъп даун бг и международен всеки месец, всяка година, като скоростта подлежи на корекции повишаване и телефон с 100 безплатни минути за 15 лева. Баси и фантазьорите :rofl:
Последна промяна pmhawk на Чет Дек 01, 2011 11:52 pm, променена общо 2 пъти
pmhawk

Мнениеот Cayenne » Чет Дек 01, 2011 11:49 pm

Да ти кажа офертата на ментел за 15 лв си е доста добра. Е, международния ъплоад е 10 Мб/с и искат двугодишен договор.
Само една черна нинджа може да убие друга черна нинджа.
Cayenne

Мнениеот paff40 » Пет Дек 02, 2011 2:05 am

pmhawk написа:Я кажи къде предлагат тези скорости, 40 мегабита ъп даун бг и международен всеки месец, всяка година, като скоростта подлежи на корекции повишаване и телефон с 100 безплатни минути за 15 лева. Баси и фантазьорите :rofl:

Има ли смисъл да ти казвам колко е даунлинка при тях? 40 ъп ти ги подарявам. Ако ти си болен сийдър в международни тракери, това си е твой проблем. На мен ми вършат работа и една трета от тях. Телефона, също - имам си. Това, че Куул ги предлагат неразделно, пък е техен проблем. Още въпроси имаш ли?
paff40

Мнениеот pmhawk » Пет Дек 02, 2011 11:10 am

Ти не си дал абсолютно никакъв отговор. Въпроса си остава. Мен изобщо не ме интересува ти какво имаш и какво ползваш, колко често и в каква част от времето си. Офертата е идеален плюс срещу БКТ+Мтел=28.80 общо при двугодишен договор с куците им параметри по оферти.

Разшири си полезрението. Интернет не означава сийдване и другото там както се казваше за сваляне.
pmhawk

Мнениеот paff40 » Пет Дек 02, 2011 12:44 pm

Като не те интересува, че има хора с различни потребности от твоите, какво лаеш бе скъпи? Какво точно желаеш да чуеш, та ти си глух за тези неща. Ти го изтъкна международния ъплоуд като голям плюс. Като ти написах, че почти не ме вълнува изведнъж аз станах злия сийдър, така ли :D .Нещо неможем да ти хванем спатиите. БТК имат икономична тарифа с 20 минути и такса 3.83 лева на месец, напълно достатъчни за мен. Така, че става не 28.80, а 18.73. Много ти куцат цифрите и логиката нещо... чакам да кажеш кое точно куца в параметрите за които говориш :D

ПС. Последното изречение от поста ти ярко контрастрира с първия ти пост горе, незнам дали забелязваш.
paff40

Мнениеот pmhawk » Пет Дек 02, 2011 1:02 pm

Да ходим в темата На лафче :rofl:
Последна промяна pmhawk на Пет Дек 02, 2011 1:10 pm, променена общо 2 пъти
pmhawk

Мнениеот cordier » Пет Дек 02, 2011 1:05 pm

Моля да не се спами тази тема в раздел Cooolbox - доколкото виждам има друга в раздел "На лафче", където може да се дискутират тези мнения.
cordier

ПредишнаСледваща

Назад към COOОLBOX новинки