Ново за Trio пакетите на Cooolbox

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Re: Ново за Trio пакетите на Cooolbox

Мнениеот cordier » Сря Окт 05, 2011 9:41 pm

Здравейте,
Искам първо да напомня на всички, че тази тема не беше отворена с цел обсъждане на технически проблеми. Такива теми има в съответните секции към всяка от услугите, като, разбира се, можете да отворите и самостоятелна тема по проблема си, но нека бъде в правилния раздел. Освен форум - за проблеми както винаги имате на разположение също така телефон 070045045 и и-мейл info@cooolbox.bg
Антони, благодаря ви за мнението, ще ни послужи като коректив, но позволете да помоля вас, както и всички останали да се въздържаме от епитети и излишни емоции. Мнението ви не е изтрито, няма да бъде изтрито и общоприето правило на екипа е никога не трием мнения, мисля, че това е повече от очевидно. Запазването на добрия тон обаче е необходимо, за да може изобщо да има дискусия, споделяне и решаване на проблеми. Точно затова и винаги сме се гордяли, че Cooolbox форум е един от малкото такива публични места, събрали интелигентни, технически грамотни, активни и толерантни потребители. А колегите, споменати от вас, допринесоха невероятно много, за да може Cooolbox да се развие и винаги са били от полза на хората в този форум.
Що се отнася до обещания - потвърждавам казаното от мен в предишен пост - добри новости ще има и те ще са факт следващия месец. Нямам нищо против да ме държите отговорен за казаното - дори повече, ще се радвам, ако сте активни и тогава, като споделите мнението си, след като обявим промените. Уверен съм, че ще се харесат изключително много на всички.
Отностно измерванията на Speedtest - неточността на този род онлайн speed-o-meter -и е коментирана толкова често, че не смятам да навлизам отново в тази безкрайна тема. Дори и да се намира в мрежата на Cooolbox, това по никакъв начин не означава, че е безгрешна услуга и върховна мярка за тест на скоростта. От наша страна ограничения в скоростта НЕ СА НАЛАГАНИ и промяна в услугата не е извършвана. Дори и краткосрочни намеси на системни администратори за прерутиране на трафик или друга реакция на съпорта в нито един случай не е била свързана и не се отразила на скоростта на услугите.
VanCool, ако нямате против бихме искали да изпратим техник на вашия адрес, за да проверим дали няма технически проблем при вас. Бихте ли оставили ваши координати на лично съобщение, за да се свържем с вас и да уговорим удобно време за посещение?
cordier

Мнениеот plameni » Сря Окт 05, 2011 9:58 pm

cordier написа:. . .От наша страна ограничения в скоростта НЕ СА НАЛАГАНИ и промяна в услугата не е извършвана. Дори и краткосрочни намеси на системни администратори за прерутиране на трафик или друга реакция на съпорта в нито един случай не е била свързана и не се отразила на скоростта на услугите.

Уважаеми cordier, ако бяхте добавили към тези твърдения едно скромно "доколкото ми е известно", нямаше да се обаждам. Впечатлен съм от Вашата убеденост.

Надявам се, че сега вече ще можете да ми обясните причините за "случката" от стр. 5 на тази тема [Сеп 28, 2011]:
plameni написа:Скоростта ми на INT Download беше ограничена до 20 Mb/s
След обаждане до съпорта, отново всичко е наред.
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот VanCool » Сря Окт 05, 2011 10:09 pm

Алелуя...с коя ръка да се прекръстя както казват старите хора. :?:
Аз нямаше да пиша тук, ако ми отговаряхте на мейлите, които писах до съпорта...и добрия тон нямаше да напусне темата, ако имаше адекватна реакция от съпорта.Чувството понякога в този форум е все едно е паднала бомба...жив човек се не вижда, а да не говорим пък да се види някой от съпорта, който да влиза тук и да чете темите.

Моля с добрия тон - четете си мейлите, които пристигат на support@cooolbox.bg .

Ще Ви драсна ЛС, кога да ме посетите.
Последна промяна VanCool на Сря Окт 05, 2011 10:14 pm, променена общо 1 път
Аватар
VanCool

Мнениеот cordier » Сря Окт 05, 2011 10:09 pm

plameni написа:Надявам се, че сега вече ще можете да ми обясните причините за "случката" от стр. 5 на тази тема [Сеп 28, 2011]:
plameni написа:Скоростта ми на INT Download беше ограничена до 20 Mb/s
След обаждане до съпорта, отново всичко е наред.

Случая касае технически проблем, който е засегнал конкретно вашата услуга - съответно решен след намеса на съпорта, както казахте. Целта на моя коментар е да потвърдя и уверя всички участници в темата, че глобално промени в услугите не са извършвани от страна и/или целенасочено от екипа на Cooolbox.
cordier

Мнениеот cordier » Сря Окт 05, 2011 10:18 pm

VanCool написа:Вие как филтрирате клиентите си...на удобни и неудобни ли?
Как въобще е възможно да правите филтриране на писмата, които получавате от клиентите...това е направо - кощунство. :angel:

Няма такова нещо :) Предполагам, без да мога да знам със сигурност, че колежката е имала предвид spam филтрите, които, както знаем, никога не са перфектни. А пък без тях не може, като погледнем потресаващото количество истински спам, който пристига на един публично достъпен мейл за контакт. Ако забележите забавяне в отговора, моят съвет и молба е - все пак опитайте и на телефона за контакт или също другият мейл info@cooolbox.bg. И друг път сме забелязвали, че съобщения не достигат до нас и то след директен тест с клиента, докато е на линия на телефон. За съжаление подобни проблеми в мейл комуникацията са по-трудно проследими и отстраними.
Ще се радвам да помогна във вашия случай и да оставите координати за посещение на място.
cordier

Мнениеот Антони » Чет Окт 06, 2011 12:39 am

Така, имаме отново нов админ или модератор, който се включва...
Нямам против, но го отбелязвам.Къде са старите?
Никой, никъде не съм обидил или дал епитет, правя сравнение как започвате да изглеждате отстрани в нашите очи.Никой от нас няма интерес от обиди, спорове и конфликти във форума, ясна е каква е идеята на думата "форум" и още откога произлиза.
Но нито думите ще си върна назад, нито ще се отнеса с 100% толерантност и позитивност, най-малкото заради вашите предшественици тук, които ни омайваха не месец или два, а реално всичко остана като надут балон...проявете и от ваша страна разбиране и се поставете за миг от нашата гледна точка.Бъдете здрави и успешни в делата си, очакваме новостите.Важно е преди всичко да бъдем Хора ;)
Лека вечер!
Аватар
Антони

Мнениеот Gyumishev » Чет Окт 06, 2011 8:32 am

cordier написа:VanCool, ако нямате против бихме искали да изпратим техник на вашия адрес, за да проверим дали няма технически проблем при вас. Бихте ли оставили ваши координати на лично съобщение, за да се свържем с вас и да уговорим удобно време за посещение?

А такаааа какво стана сега?Щом смятате,че нещо при VanCool не е в ред и ще му пращате техник!Ами пратете тогава и при мен,защото моите резултати от спиидтеста са доста по надоло!Ъплоуда ми е наполовина.Очаквам отговор от новия админ.
Аватар
Gyumishev

Мнениеот cordier » Чет Окт 06, 2011 5:11 pm

Пак ще повторя, че темата не е за технически проблеми. За VanCool направих изключение, но нека не зацикляме отново в тази посока. Ако смятате, че има проблем във вашата услуга, моля пишете в тема (отделна или в съществуващите отворени теми за проблеми с интернет услугата) и дайте повече информация за наблюдавания проблем - кога се е наблюдавал, постоянно ли е, само от speedtest ли са показанията или и с други приложения и т.н. За по-бързо можете да се свържете и по телефон със съпорта.
cordier

Мнениеот plameni » Пет Окт 14, 2011 5:46 pm

По темата . . .

Според написаното в сайта, от месец и половина насам няма нито една една действаща промоция.
Ако има такива - коригирайте датите, а ако наистина няма - махнете информацията за тях.

Създава се неприятното усещане, че не ви е грижа за актуалността на сайта . . .
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот ascona » Съб Окт 15, 2011 1:45 am

plameni написа:По темата . . .

Според написаното в сайта, от месец и половина насам няма нито една една действаща промоция.
Ако има такива - коригирайте датите, а ако наистина няма - махнете информацията за тях.

Създава се неприятното усещане, че не ви е грижа за актуалността на сайта . . .

Хората може би очакват края на света през 2012 и затова не си дават зор, да барат нещо или каквото и да било/където и да било :D Дано скоро ни зарадват с нещо! :)
COOOLBOX => №1
Аватар
ascona

ПредишнаСледваща

Назад към COOОLBOX новинки