Hello Cooolbox

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Hello Cooolbox

Мнениеот ascona » Нед Юни 19, 2011 2:20 pm

Искам да попитам дали ако заявя Трио Стандарт и искам договора да ми е за 18 месеца, 31,90 лв. ли е цената за месец в целия срок от договора и дали всеки нов клиент може да се възползва от този вид договор?
Също така искам някой да ми разясни малко повече относно Hello Cooolbox, какво представлява точно! :roll:

П.С. При договор с минимален срок 18 месеца по промоцията "Hello Cooolbox" -> 31,90 лв
COOOLBOX => №1
Аватар
ascona

Re: Hello Cooolbox

Мнениеот dkadrev » Нед Юни 19, 2011 8:48 pm

Абе какво е това "Hello Cooolbox",за какви нови промоции и договори става въпрос?На сайта нищо няма,някой ще ми каже ли за какво става въпрос?Има ли админи в този форум,че от как го пуснахте на ново и няма ответна страна-само си пишем?
Аватар
dkadrev

Мнениеот Ilves » Нед Юни 19, 2011 11:59 pm

В този PDF излиза тази опция за месечен абномент.
Нямам идея какви са точно условията на тази промоция и дали примерно при изтичане на стария 12-месечен договор съществуващ клиент може да мине към този абонамент.
Изображение
Ilves

Мнениеот plameni » Пон Юни 20, 2011 12:14 am

Промоциите "Hello Cooolbox" за Пловдив и за Велико Търново са били активни до 1-ви Май.
Не съм виждал съобщение за удължаване срока им.
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот gogobyte » Пон Юни 20, 2011 12:26 pm

тук виждам нещо неприятно на пръв поглед... при тези условия аз като съм подписал договор за 12 месеца след изтичането им пише че преминава автоматично в безсрочен а в този пдф виждам че таксата при безсрочен договор е 41.90
това означава ли че след изтичането на договора автоматично почвам да плащам 41.90 вместо 36.90?
gogobyte

Мнениеот hun » Пон Юни 20, 2011 12:56 pm

Става безсрочен на същите условия на които е бил срочния. С други думи изпълнили сте си условията по договора, и минавате на безсрочен договор, обаче цената се запазва, а разликата е, че важи 5 за 6, 10 за 12 промоциите, временно спиране и двумесечно предизвестие характерни за безсрочния договор.
hun

Мнениеот ascona » Сря Авг 03, 2011 12:27 pm

Някой ако има визитка или листче с написани име/телефонен номер и такса от 31.90 лв. възможно ли е да сподели цялата информация? Може да ми пишете и на лично съобщение. Просто ми трябва човек от екипа на Hello Cooolbox! 8-) Очаквам някой да помогне! :)
COOOLBOX => №1
Аватар
ascona

Мнениеот Ilves » Сря Авг 03, 2011 3:48 pm

След малко перипетии и неяснота, ми става ясно, че при изтичането на срочен 12-месечен договор са възможни и двата варианта за възползване от промоции за по-ниски цени:

— прекратяване на съществуващия дововор и сключването на нов 18-месечен договор с месечен абонамент от 31.90 лв. + евентуално допълнителни приемници, при условие, че това става чрез търговски представител на Cooolbox (от врата на врата)

предплата 5 месечни такси за 6-месечен абонамент по преминалия в безсрочен договор при съществуващия отпреди това месечен абонамент от 36.90 лв. + евентуално допълнителни приемници

Сметката показва, че ако човек има възможност да предплати, във втория вариант получава месечен абонамент на малко по-ниска цена. Няма го и 18-месечния срок на договора. При мен лично, с идеята да включа два допълнителни приемника, в единия вариант излиза около 42 лв. месечен абонамент, а с предплатата - 39 лв. на месец.

Това, което трябва да се има предвид е, че и единият, и другият вариант предполагат да се действа най-малко месец преди изтичането на настоящия договор. В единия случай има изискване за 30-дневно предизвестие за прекратяване на настоящия договор, а в другия, за да не се плаща поне 1 месец от преминалия в безсрочен договор по единична цена без отстъпката за 5-месечно предплащане, предплатата трябва да се направи преди излизането на фактурата до 2-о число на предходния месец.
Ilves

Назад към COOОLBOX новинки