Cool TV за 7лв

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Re: Cool TV за 7лв

Мнениеот hristakis » Пон Юни 20, 2011 8:39 pm

hun написа:Стар абонат след изтичане на договор (станал безсрочен или подписан безсрочен такъв в самото начало) след подписване на срочен годишен договор с два телевизора 36,90 + 5 = 41,90

колега hun,един пьт вече идвах,но заради теб пак ще дойда да ми обясните защо новите абонати имат тая отстьпка от 4.90 повече от мен,след като аз в продьлжение на 2 години плащам и дори не сьм закаснявал с плащането!
hristakis

Мнениеот plameni » Пон Юни 20, 2011 10:08 pm

hristakis написа:. . . да ми обясните защо новите абонати имат тая отстьпка от 4.90 повече от мен,след като аз в продьлжение на 2 години плащам и дори не сьм закаснявал с плащането!

Дали някъде има доставчик на услуги (интернет, телефония, телевизия), който да не третира старите си абонати като опитомени дойни крави, а новите - като заблудени овчици, които трябва да бъдат примамени да се присъединят към стадото?

Аз поне не се сещам за такъв . . .
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот gogobyte » Вто Юни 21, 2011 9:56 am

почне ли се със скритите клаузи третирането на нови и стари клиенти никога не е стигало до добър край... и това в момент на криза и голяма конкуренция незнам какво по различно предлагате че да разигравате така хората... всички трябва да се третират еднакво ако искате да запазите клиентите си... безтуй тва нищо ново не предлагате да не говорим за мудните ви процедури и пълната с проблеми цифрова. напоследък съм се отказал да гледам телевизия заради замръзванията на картината да не говорим че проблема стои от началото на годината и нищо не се прави по въпроса... чакам с нетърпение да ми изтече договора за да нямам нищо общо със вас повече... почнах с големи надежди към вас ще се разделим с голямо разочарование
gogobyte

Мнениеот hristakis » Вто Юни 21, 2011 9:52 pm

ей за това колеги пуснах тази тема да знаете!просто да знаете и да си искате това което не ви се дава! :rock:
hristakis

Мнениеот hubbabubba » Сря Юни 22, 2011 12:27 pm

Нека да внесем яснота по темата.
Всеки, клиент който е в безсрочен договор, може да промени своите условия по всяко време, като сключи нов срочен
договор. Ние не ограничаваме избора на нашите клиенти.

Безсрочния договор е с по-висока месечна цена, именно поради свободата на избор, която дава на клиента. Всички клиенти на пакетните услуги Cooolbox, които са в безсрочен договор имат право да променят своите условия и да мигрират към някоя от новите промоционални оферти, които обаче са обвързани с минимален срок на ползване:
В Cooolbox има опции за:
41, 90 лв. - при безсрочен договор
36, 90 лв. - 12 месечен договор
31, 90 лв. - 18 месечен договор (промоция за всички клиенти в Търново; промоция валидна ако подпишеш договор с наш търговски консултант "от врата на врата")

Допълнителния 2ри или 3ти stb се заплаща по 5.00 лв. на месец, без значение дали договорът е срочен или безсрочен.

Т.е. ако вие в Търново ползвате 45, 90 и искате да намалите месечната си такса, можете да преподпишете договор за 12 и 18 месеца. В Пловдив, всички клиенти на 45, 90 лв. могат да преподпишат договор за 12 месеца на каса или 18 месечен, ако се свържат с търговец от врата на врата.
just take people and situations as they are
Аватар
hubbabubba

Мнениеот dkadrev » Сря Юни 22, 2011 1:31 pm

hubbabubba написа:Нека да внесем яснота по темата.
Всеки, клиент който е в безсрочен договор, може да промени своите условия по всяко време, като сключи нов срочен

Безсрочния договор е с по-висока месечна цена, именно поради свободата на избор, която дава на клиента. Всички клиенти на пакетните услуги Cooolbox, които са в безсрочен договор имат право да променят своите условия и да мигрират към някоя от новите промоционални оферти, които обаче са обвързани с минимален срок на ползване:
В Cooolbox има опции за:
31, 90 лв. - 18 месечен договор (промоция за всички клиенти в Търново; промоция валидна ако подпишеш договор с наш търговски консултант "от врата на врата")

Допълнителния 2ри или 3ти stb се заплаща по 5.00 лв. на месец, без значение дали договорът е срочен или безсрочен.

Т.е. ако вие в Търново ползвате 45, 90 и искате да намалите месечната си такса, можете да преподпишете договор за 12 и 18 месеца. В Пловдив, всички клиенти на 45, 90 лв. могат да преподпишат договор за 12 месеца на каса или 18 месечен, ако се свържат с търговец от врата на врата.

Благодая за уточнението.Само да попитам на 070045045 ли трябва да си поръчам търговец "от врата до врата"?
Аватар
dkadrev

Мнениеот plameni » Сря Юни 22, 2011 4:51 pm

Един уточняващ въпрос и от мен.
Ако сключа срочен договор и започна да плащам за втория STB, ще бъде ли подменен с HD?
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот Airfan » Сря Юни 22, 2011 5:51 pm

В Cooolbox има опции за:

Интересно, значи аз съм от първите абонати на безсрочен договор на трио пакет и още от началото плащам по 45.90 лв за един телевизор, телефон и интернет. Вторият приемник ми го дадохте уж безплатно няколко месеца по-късно. Сега виждам, че трябва да плащам по 41.90 лв, а защо ми взимате по 45.90, не разбирам?
Аватар
Airfan

Мнениеот Ilves » Чет Юни 23, 2011 1:09 pm

...
В Пловдив, всички клиенти на 45, 90 лв. могат да преподпишат договор за 12 месеца на каса или 18 месечен, ако се свържат с търговец от врата на врата.

Не е ясно дали това се отнася и за тези, които плащат по 36.90 лв/месец с 12-месечен договор, който след изтичането му, става безсрочен на същата цена. Логично е това да е така, тоест това да се отнася за всички клиенти на безсрочен договор.

В тази връзка, ми се струва, че и написаното по-горе от друг администратор не е съвсем точно:
hun написа:Стар абонат след изтичане на договор (станал безсрочен или подписан безсрочен такъв в самото начало) след подписване на срочен годишен договор с два телевизора 36,90 + 5 = 41,90

Стар абонат след изтичане на договор не е необходимо да подписва нов срочен договор, за да получи цитираната цена. Той така или иначе на станалия си безсрочен договор плаща 36.90 лв/месец, така че с още един телевизор му ляга 41.90 лв/месец без да се обвързва с нови 12 или 18 месеца, а дължи единствено предвиденото предизвестие, ако реши да прекрати договора.

Не е ли по-просто и логично, вместо тази гимнастика с агенти от врата на врата, да се дава съответната по-голяма отстъпка за по-дългосрочно обвързване?
Ilves

Мнениеот gogobyte » Пет Юни 24, 2011 2:53 pm

И аз това разправям ама няма кой да ме чуе...
в случая:
аз съм ваш клиент... в момента поради една или друга причина съм с едногодишен договор... като ми приключи договора какво ще ме задържи при вас като цакате потребителите с договорите и по ниските цени на 12 или 18 месечни договори. предпочитам да плащам една цена с тях но да знам че нямам договр от колкото да се обвързвам с 18 месечен договор... защото утре не се знае поради каква причина няма да мога да плащам или дали ще съм в това жилище, държава, планета, галактика, вселена толкова дълго време... знам че по този начин се застраховате но по така не ме насърчавате да остана при вас защото поради една или друга причина най-мразя договори... и да плащам нещо което не ползвам и не си струва парите... и проблема с замръзването на картината продължава колкото и да си пея няма кой да ме чуе... ама нали съм с едногодишен договор и да рева и да не рева ще ви трая... после закво съм мразел договори...
gogobyte

ПредишнаСледваща

Назад към COOОLBOX новинки