Cool TV за 7лв

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Re: Cool TV за 7лв

Мнениеот hristakis » Съб Юни 25, 2011 9:17 pm

какви са тия клиенти от врата до врата,че аз дори не сьм и чувал за тях?
hristakis

Мнениеот dkadrev » Пет Юли 01, 2011 1:52 pm

dkadrev написа:
hubbabubba написа:Нека да внесем яснота по темата.
Всеки, клиент който е в безсрочен договор, може да промени своите условия по всяко време, като сключи нов срочен
договор. Ние не ограничаваме избора на нашите клиенти.

Безсрочния договор е с по-висока месечна цена, именно поради свободата на избор, която дава на клиента. Всички клиенти на пакетните услуги Cooolbox, които са в безсрочен договор имат право да променят своите условия и да мигрират към някоя от новите промоционални оферти, които обаче са обвързани с минимален срок на ползване:
В Cooolbox има опции за:
41, 90 лв. - при безсрочен договор
36, 90 лв. - 12 месечен договор
31, 90 лв. - 18 месечен договор (промоция за всички клиенти в Търново; промоция валидна ако подпишеш договор с наш търговски консултант "от врата на врата")

Допълнителния 2ри или 3ти stb се заплаща по 5.00 лв. на месец, без значение дали договорът е срочен или безсрочен.

Т.е. ако вие в Търново ползвате 45, 90 и искате да намалите месечната си такса, можете да преподпишете договор за 12 и 18 месеца. В Пловдив, всички клиенти на 45, 90 лв. могат да преподпишат договор за 12 месеца на каса или 18 месечен, ако се свържат с търговец от врата на врата.

Благодая за уточнението.Само да попитам на 070045045 ли трябва да си поръчам търговец "от врата до врата"?

Чудя се ще ли ми отговори някой???
Аватар
dkadrev

Мнениеот MiD » Съб Юли 02, 2011 6:35 pm

Не.Заети са покрай новия офис у МолЪт. :D
Акълът в главата идва бавно и болезнено, много е вероятно въобще да не се появи.Тогава ти остава само болката.....
Аватар
MiD

Мнениеот dkadrev » Пон Юли 04, 2011 9:07 pm

dkadrev написа:
dkadrev написа:
hubbabubba написа:Нека да внесем яснота по темата.
Всеки, клиент който е в безсрочен договор, може да промени своите условия по всяко време, като сключи нов срочен
договор. Ние не ограничаваме избора на нашите клиенти.

Безсрочния договор е с по-висока месечна цена, именно поради свободата на избор, която дава на клиента. Всички клиенти на пакетните услуги Cooolbox, които са в безсрочен договор имат право да променят своите условия и да мигрират към някоя от новите промоционални оферти, които обаче са обвързани с минимален срок на ползване:
В Cooolbox има опции за:
41, 90 лв. - при безсрочен договор
36, 90 лв. - 12 месечен договор
31, 90 лв. - 18 месечен договор (промоция за всички клиенти в Търново; промоция валидна ако подпишеш договор с наш търговски консултант "от врата на врата")

Допълнителния 2ри или 3ти stb се заплаща по 5.00 лв. на месец, без значение дали договорът е срочен или безсрочен.

Т.е. ако вие в Търново ползвате 45, 90 и искате да намалите месечната си такса, можете да преподпишете договор за 12 и 18 месеца. В Пловдив, всички клиенти на 45, 90 лв. могат да преподпишат договор за 12 месеца на каса или 18 месечен, ако се свържат с търговец от врата на врата.

Благодая за уточнението.Само да попитам на 070045045 ли трябва да си поръчам търговец "от врата до врата"?

Чудя се ще ли ми отговори някой???

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Аватар
dkadrev

Мнениеот celsi » Вто Юли 05, 2011 10:56 am

За Пловдив може да се обадите на Венцислав Василев 0888113039, може да има и други, но това е човекът, който дойде у нас.
celsi

Мнениеот dkadrev » Вто Юли 05, 2011 12:06 pm

celsi написа:За Пловдив може да се обадите на Венцислав Василев 0888113039, може да има и други, но това е човекът, който дойде у нас.

Ееееееее евала,поне е нещо,благодаря! :clap:Срам за работещите във фирмата,че абонат ми разяснява за кво иде реч. :fubar:
Аватар
dkadrev

Мнениеот plameni » Вто Юли 05, 2011 4:38 pm

dkadrev написа:Срам за работещите във фирмата,че абонат ми разяснява за кво иде реч. :fubar:

Аз пък се чудя, как нито един агент досега не е влезнал във форума да се саморекламира.
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот dkadrev » Вто Юли 05, 2011 5:48 pm

plameni написа:
dkadrev написа:Срам за работещите във фирмата,че абонат ми разяснява за кво иде реч. :fubar:

Аз пък се чудя, как нито един агент досега не е влезнал във форума да се саморекламира.

Сигурно условието им е да ходят от врата на врата и да зарибяват,щот по презумция не всички висят във форумите.Да не говорим,че можеше и да обявят като свободна позиция за работа .Със сигурност щеше да има интерес от наша страна.
Аватар
dkadrev

Предишна

Назад към COOОLBOX новинки