Електронен подпис на фактурите на Кууулбокс

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Електронен подпис на фактурите на Кууулбокс

Мнениеот zynth » Вто Апр 05, 2011 3:26 pm

Здравейте!

Днес като си четох пощата си получих и фактурата на Кууулбокс, която е с електронен подпис и реално при разпечатване е оригинал (както е посочено в мейла). Само че, според Adobe Reader, има поне 1 проблем със сертификата:
Изображение
Изображение
Реално аз не разбирам и не ми е нужен да е без проблеми, но според мен е хубаво да се съобщава за такива неща, за да се избегнат евентуални проблеми за вбъдеще. Не съм и сигурен, че това е повод за корекция на каквото и да било.
Адоб-а намира 3 грешки в сертификата - че не ми е добавен в тръстед лист, че документа не е бил променян, след като е изпратен (шо за грешка е това?) и това, заради което пиша, че датата и часа са от компа на подателя. Аз нямам идея откъде трябва да е като цяло, но във версията, която е подписана и не може да се едитва, за да бъде разпечатана с подписа се вижда грешката
zynth

Re: Електронен подпис на фактурите на Кууулбокс

Мнениеот GH0STFACE » Сря Апр 06, 2011 11:04 am

Цъкни на подписа, излиза прозорец. Натисни signature properties, после show certificate, отиваш на Trust и натискаш Add to Tristed Identities... OK и пак ОК и даваш най-отдолу на първия прозорец Validate Signatire.
Трябва знака да ти се промени на картинка със зелено check mark.
I gotta red bandana, wrapped arround the chrome .44
Аватар
GH0STFACE

Назад към COOОLBOX новинки