CooolBox Trio само сега на ударна цена

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Re: CooolBox Trio само сега на ударна цена

Мнениеот bukalex » Съб Сеп 18, 2010 3:26 pm

Какво по дяволите..? Прочетох всичките постове на недоволни от промоцията лоялни клиенти.. И загубих 5 мин безвъзвратнто :(
Клиент съм на ДСС от около 2-3 години и за благодарност съм без телевизия и интернет на цена от 31,50. Чакам яката кутия скоро и при мен.
Имате качество, имате поддръжка, вдигат ви скоростите, а вие- роптаете. Че нямало килипир при втори СТБ. Еми отказваяте се от услугата ш в е б. Минавайте на Куадро... Аре :)
bukalex

Мнениеот marinkov » Съб Сеп 18, 2010 3:42 pm

bukalex написа:Какво по дяволите..? Прочетох всичките постове на недоволни от промоцията лоялни клиенти.. И загубих 5 мин безвъзвратнто :(
Клиент съм на ДСС от около 2-3 години и за благодарност съм без телевизия и интернет на цена от 31,50. Чакам яката кутия скоро и при мен.
Имате качество, имате поддръжка, вдигат ви скоростите, а вие- роптаете. Че нямало килипир при втори СТБ. Еми отказваяте се от услугата ш в е б. Минавайте на Куадро... Аре :)

Така си е, разглезени сме :D
Но винаги може по-добре :)
Наскоро се върнах от Италия, където един тв оператор предлагаше 200 тв канала, 36 HD, а от другата година имаше съобщение за 50 HD.
Направи ми впечатление, че имаше и канали с много лоша картина.
Ааа и NG Music определено ми хареса... даваха реге, когато го пуснах :)
Последна промяна marinkov на Съб Сеп 18, 2010 3:43 pm, променена общо 1 път
Аватар
marinkov

Мнениеот plameni » Съб Сеп 18, 2010 3:42 pm

bukalex написа:. . . Че нямало килипир при втори СТБ. Еми отказваяте се от услугата ш в е б. Минавайте на Куадро... Аре :)

Гониш ли ни . . .
. . . или ни се караш? :fubar:

. . . или си ядосан, че си изпуснал "келипира" с безплатен втори STB?
bukalex написа:Абе я да питам и аз нещо :)
Искам да си пусна телевизия на 2 устройства. Първото е телевизор, а второто- комп с аналогов тунер( без видео канал) на AGP. Как би се случило това при Кулбокс и с колко повече би ми струвало евентуално на месец/първоначално от обявената цена за 1 приемник? Нещо не намирам инфо достатъчно за цена втори такъв..
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот hubbabubba » Пет Окт 08, 2010 11:29 am

Цената на всеки, допълнителен към пакета, приемник е 5.00 лв. с ДДС на месец.
:)
just take people and situations as they are
Аватар
hubbabubba

Мнениеот StreeeMS » Сря Ное 03, 2010 6:57 pm

hubbabubba написа:Условията са еднакви за всички, както за нови, така и за настоящи клиенти.
36, 90 с 1 stb + 5 лв. 1 доп. stb = 41, 90 лв. - 12 м. договор
нови клиенти 45, 90 лв. с 1 stb + 5 лв. 1 доп. stb = 50, 90 лв - безсрочен договор
настоящи клиенти (по промоцията с 2 безплатни stb) 45, 90 лв. с 2 stb - безсрочен договор.

Относно това каква ще е цената след като изтече една година: със сигурност няма да е 45, 90 лв.,
до тогава ще сме излезли с нови предложения и промоции и вие ще имате възможност за избор.

Искам да попитам сега съм клиен на безсрочен договор от 1 година приблизително на коолбох трио и заплащам 45.90 и съм със 1 стб.
Искам да попитам дали е възмо да мина на договор за 12 месеца със 2 сетбох-а и да се плаща 41.90
StreeeMS

Мнениеот hubbabubba » Чет Ное 04, 2010 10:10 am

Разбира се.
Обадете ни се на националния
телефон за контакт (0700 45 0 45 и 0888 0 45 0 45),
за да ви променим абонамента. :) :) :)
Аватар
hubbabubba

Мнениеот milena » Пет Ное 05, 2010 9:33 am

Всеки пазар си е специфичен, не можем да виним АйТиДи че си преследват собствения интерес.
Макар към този момент услугите на Куулбокс да не предлагат някаква добавена стойност спрямо тези на конкурентните предложения, повечето от нас са склонни да плащат премия за да бъдем в крак с времето си като с това ги подпомагаме да печелят пазарен дял и т.н. В същия ред на мисли е добре и да замислим колко от нас ползват смартфоните си само като слушалки...
АйТиДи не са открили топлата вода, подобни услуги базирани на FTTH се предлагат в много страни. Може би една от първите е freebox във Франция - free.fr Не е трудно да се забележи че макар и да струва 60 лв тази тройна услуга е много по-интегрирана, всяко от индивидуалните направления е с по-добри параметри, както и че вече са реализирани доста услуги с добавена стойност върху изградената инфраструктура. А ако продължим да добавяме към базовите услуги на Куулбокс може и да надминем 60 лв.
Но пак, България е малка държава със застаряващо население и не можем да виним АйТиДи че подхождат внимателно... аз например ги чакам от повече от година да ме свържат... :(
milena

Мнениеот hubbabubba » Чет Ное 11, 2010 5:53 pm

Според мен най-голямата добавена стойност,
която доставчиците могат да дадат на своите клиенти,
са не допълнителни услуги, а добро отношение и бързо
решаване на проблемни ситуации (service). На кратко
казано да даваш повече отколкото потребителят е
очаквал да получи.

Оптиката се използва от години,
но едва от 2008 се използва масово за достигане
директно до дома на потребителя.
Радваме се, че сме едни от малкото в Европа,
които използват най-добрата технология за достъп.

Ако живеете в центъра или квартал Христо Ботев,
ще можем да ви включим бързо :) :) :)
Аватар
hubbabubba

Мнениеот milena » Пет Ное 12, 2010 8:14 pm

Според опреснената карта вече има покритие на моя адрес. Имам заявка за включване от преди повече от 1 г. и предполагам (надявам се) че ще ми се обадите скоро. В този форум пиша от акаунт създаден от съпругата ми - не съм "ново-зарибен" :)
milena

Мнениеот hubbabubba » Вто Ное 16, 2010 9:33 am

Писала съм ви на лични за уточнение
на името и точния ви адрес, за който е подадена заявка.
Поздрави,
:) :) :)
Аватар
hubbabubba

ПредишнаСледваща

Назад към COOОLBOX новинки