CooolBox Trio само сега на ударна цена

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Re: CooolBox Trio само сега на ударна цена

Мнениеот hubbabubba » Чет Сеп 02, 2010 12:45 pm

PEACE, бабо, PEACE :D
just take people and situations as they are
Аватар
hubbabubba

Мнениеот GH0STFACE » Чет Сеп 02, 2010 1:51 pm

Напълно подкрепям Антони. Мисля, че се опитах да изразя подобно мнение в предните ми постове, един от които доста конструктивен беше затрит ей така. Цялото нещо което се опитвам да кажа и никой от отсрещната страна на барикадата не разбра , е че тук не протестираме нещо срещу високите цени или нещо от сорта. Както казах преди и 50 лева бих отделил за тройния пает, обаче начина по който ни се представят нещата са малко не в час. Първо ни се вдигна много очакването от разни приказки от сорта "изчакайте и ще видите какво ще я направим конкуренцията" и накрая какво излезе. Не, не е лошо това което сте направили, обаче излезте и кажете като мъже (твърди жени): Това беше най-доброто което можехме да Ви предложим на този етап, иска ни се повече но неможем. А вие какво казахте: "Гледайте ни нас, ние сме номер едно, по хубави цени и услуги никой друг не предлага". Ударихте се в гърдите и това е.
Иначе да, благодарим за съпорта и обратната връзка тук във форума, наистина едва ли другите доставчици коментират нещата така, както Вие го правите.

Това ми е последното мнение по този "спор". Темата е приключена за мен. Знаете какво мисля аз по въпроса.
I gotta red bandana, wrapped arround the chrome .44
Аватар
GH0STFACE

Мнениеот tribalero » Чет Сеп 02, 2010 3:53 pm

И аз съм доволен от септ. ъпдейт.
Даже и Алфа Радио има :rock: :rock:
Аватар
tribalero

Мнениеот hubbabubba » Чет Сеп 02, 2010 4:00 pm

:y:
Вече всичко ми е ясно.
Подразнил ви е начина, по който Ви представихме нещата.
Разбирам и ще знам друг път. :f:
just take people and situations as they are
Аватар
hubbabubba

Мнениеот dkadrev » Чет Сеп 02, 2010 4:04 pm

tribalero написа:И аз съм доволен от септ. ъпдейт.
Даже и Алфа Радио има :rock: :rock:

"И" ти си доволен-че кой друг освен теб? ;) А за Алфа радио явно не си разглеждал досега радиата.Имаше си го
Аватар
dkadrev

Мнениеот tribalero » Чет Сеп 02, 2010 4:36 pm

Е аз преди имах само 25 канала(на орязания пакет)
Не смятам че за едно Стб трябва да дигам скандали.Не ми е болка за умиране че ще гледам телевизията на 1 тв само ;).
Харесва ми качеството на телевизията и интернета...какво му трябва повече на човек :)
Аватар
tribalero

Мнениеот plameni » Чет Сеп 02, 2010 11:14 pm

hubbabubba написа:Защо изобщо говорим за проблеми и не разбирам наистина недоволството.
Не мисля, че някой на пазара е дал на своите клиенти подобни услуги и обслужване.
Имаме ясни условия, промоции и цени към всички, ние вие предлагаме, вие избирате, това е!

Hubbabubba, може би е редно да припомня, че сме ви избрали не само заради предлаганото, а и заради обещаното . . . преди много, много време.

Аз също имам предложение . . .
Съберете в едно фондче пари от отказали се от отстъпките и платете на някой да направи нещо смислено с интерфейса за управление и функционалността на STB.
Обещаният преди почти три месеца грандиозен ъпдейт нещо . . .

Вече дори не ми се пише на тази тема. . .
Не ви искам двойно по-високата скорост, не ви искам отстъпките.
Искам си обещаното . . . само това!
:-x
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот sloter » Пет Сеп 03, 2010 10:28 am

Ще го има. Кога не сме казвали и обещавали. Когато стане ще ви уведомим и да питате през ден няма да стане по-бързо.
Аватар
sloter

Мнениеот plameni » Пет Сеп 03, 2010 2:19 pm

sloter написа:Кога не сме казвали и обещавали.

Много отдавна съм свикнал, когато от нечий маркетинг или реклама ми казват "Добро утро", първо да се огледам къде точно е слънцето.
Какво обаче да си мисля, когато Техническият директор забравя, че е дал обещание с краен срок:

14.04.2009:
sloter написа:Тези STB нямат твърд диск, но до края на годината ще бъде пуснат Network PVR (Personal Video Recorder) което значи, че ще могат да се записват желани предавания на сървърите на доставчика и после да бъдат гледани, както и каталог от записани гледани авторски предавания на българските телевизии. . .

Обърни внимание на датата - Април 2009-а. Много преди официално да станем абонати на CoоolTV.
Точно това имах предвид, като написах, че сме ви избрали не само заради предлаганото, а и заради обещаното.

Хубаво е да вземеш пример от hubbabubba, как се използва "неопределено бъдеще време", за да се опишат светлите перспективи.
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот sloter » Пет Сеп 03, 2010 5:43 pm

Имах в предивид ъпдейта за които питаш в предния си пост, а това за NPVR и на нас ни беше обещано (http://www.tivia.bg/#/interactive/5/)... в началото и аз се доверявах на нашите поддоставчици и когато те кажеха нещо, че ще се случи аз го приемах за чиста монета. Обещаните неща обаче така и не се появиха (освен детския портал), затова сега се въздържам от каквито и да е обещания. Когато промените станат ще ги видите и вие.
Аватар
sloter

ПредишнаСледваща

Назад към COOОLBOX новинки