CooolBox игра с чудесни награди

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Re: CooolBox игра с чудесни награди

Мнениеот desislava.georgieva » Пон Юли 12, 2010 2:32 pm

Здравейте,
от 01.08.2010г. влиза в сила наградата за 1-во, 2-ро и 3-то място за безплатен/и абонамент/и.
За спечелилите предметна награда - могат да посетят касите ни, когато им е удобно след 01.08.2010г.
Лице, което е спечелило награда няма да бъде лишено е нея по независещи от него причини
(извън града, невъзможност за посещение на касата ).
Аватар
desislava.georgieva

Мнениеот pierr4o » Пон Юли 12, 2010 3:10 pm

Здравейте,
цяла седмица ли Ви трябва за да обявите 10 души :). Майтап ;)

Аз не се крия, така че ще кажа, че поне според това което пише в класирането съм първи с 44 точки.
Ако някой не се притеснява да разкрие...ще ми е интересно и друг да сподели кой под ред е в класирането, че само едни телефонни номера е глупаво да гледаш.[/quote]

привет,
аз съм на 2ро място -31 точки...Моя въпрос е свързан с 2рата награда :oops: Как ще се процедира с абонат, чиито абонамент за куулбокс трио е предплатен за месеци напред, както в моят случай :)
pierr4o

Мнениеот Gyumishev » Пон Юли 12, 2010 3:15 pm

Е аз за съжаление останах на шесто място със 17 точки.Играл съм обаче 100% от срещите от както е пусната играта.И според мен другия път трябва да се измисли по друг начин,защото аз можех да играя само твърди срещи с бонус жокер и сега щях да съм много по-напред в класирането.Според мен при не играна среща трябваше да се присъжда -1 точка.
Аватар
Gyumishev

Мнениеот dkadrev » Пон Юли 12, 2010 3:46 pm

Е че защо да се крием.Аз съм на 8 място.
Аватар
dkadrev

Мнениеот desislava.georgieva » Пон Юли 12, 2010 4:08 pm

pierr4o написа:Здравейте,
цяла седмица ли Ви трябва за да обявите 10 души :). Майтап ;)

Аз не се крия, така че ще кажа, че поне според това което пише в класирането съм първи с 44 точки.
Ако някой не се притеснява да разкрие...ще ми е интересно и друг да сподели кой под ред е в класирането, че само едни телефонни номера е глупаво да гледаш.

привет,
аз съм на 2ро място -31 точки...Моя въпрос е свързан с 2рата награда :oops: Как ще се процедира с абонат, чиито абонамент за куулбокс трио е предплатен за месеци напред, както в моят случай :)[/quote]

Здравейте, ще получите полагащите Ви се два месеца безплатно ползване на услугите ни след изтичането на предплатата Ви. Предметната награда, както вече писах, може да вземете на касите на CooolBox след 01.08.2010г.
Аватар
desislava.georgieva

Мнениеот desislava.georgieva » Пон Юли 12, 2010 4:57 pm

Gyumishev написа:Е аз за съжаление останах на шесто място със 17 точки.Играл съм обаче 100% от срещите от както е пусната играта.И според мен другия път трябва да се измисли по друг начин,защото аз можех да играя само твърди срещи с бонус жокер и сега щях да съм много по-напред в класирането.Според мен при не играна среща трябваше да се присъжда -1 точка.

Да, разбрах Ви (макар, че съм жена :lol: ) При следващата организирана игра ще отбележим Вашият коментар. :idea:
Аватар
desislava.georgieva

Мнениеот Triple_espresso » Пон Юли 12, 2010 8:22 pm

Аз успях да се добера до третото място на финалната права и съм доволен в общи линии , като се има предвид че не успях да играя всички мачове :D Моят въпрос е дали има значение дали си на дуо или трио пакет при смятането на безплатния абонамент?

P.S.
За малко да забравя - поздравления за победителя :)
Triple_espresso

Мнениеот GH0STFACE » Вто Юли 13, 2010 8:42 am

Мерси,
аз освен на първите няколко мача (докато разбера за играта), друг мач не съм изпускал да залагам.
Ако на някой му е интересно, да види прикачения файл.

П.С. Все си мислех, че взимат точки ако пропуснеш да заложиш!
Прикачени файлове
Klasirane cooolbox1.jpg
Моите резултати
Klasirane cooolbox1.jpg (213.42 KiB) Прегледано 2922 пъти
I gotta red bandana, wrapped arround the chrome .44
Аватар
GH0STFACE

Мнениеот Gyumishev » Вто Юли 13, 2010 8:59 am

Е аз имам само 6 мача повече от тебе.Радвам се,че поне победителя в играта ще е станал справедливо победител.А смятам,че наистина за неиграна среща би трябвало да се присъждат минус точки.
Аватар
Gyumishev

Мнениеот sloter » Вто Юли 13, 2010 11:14 am

Естествено, че играта е била честна :rofl: :rofl: :rofl: Тези които са играли ще го разберат .
При финалното нареждане като се махнат 2-3ма служители които играхме (така и не стана проблем, защото никои от нас не можа да стигне призови места), ще се окаже, че всички играли ще спечелят по нещо :) Надяваме се следващата игра да е доста по-играна за да може да има битка за наградите, а не само регистрацията да ти гарантира такава. Ние ще поемем ангажимент да я стартираме следващата предварително и да я изкомуникираме с вас , а не както тази да изпуснем първите няколко дни... но всяко начало е трудно :)
Аватар
sloter

ПредишнаСледваща

Назад към COOОLBOX новинки