Добави ТV - промоция за настоящи абонати на двоен пакет

Място за служебни съобщения, новини, промоции и др.

Добави ТV - промоция за настоящи абонати на двоен пакет

Мнениеот hubbabubba » Вто Юли 14, 2009 5:39 pm

Промоция за настоящи абонати на двоен пакет COOOLBOX (Интернет + Телефон)

"Добави TV"

От 15 Юли до 31 октомври, всеки абонат на двоен пакет CooolBox (интернет + телефон), може да включи цифрова интерактивна телевизия напълно безплатно в пакета от услуги, който ползва.

Всеки, който има желание да ползва и телевизия от CooolBox, може да го заяви на националния телефон за контакт 0700 45 0 45 или в центровете за работа с клиенти на CooolBox, достатъчно е да съобщите името на титуляра по договора за Интернет и телефон. След като регистрираме вашата заявка, локален координатор ще се свърже с вас за уточняване на удобен ден и час за инсталация на услуга.

Промоцията ви спестява 15 лв. и ви дава възможност да получавате едновременно Интернет, телефон и телевизия със страхотно качество.

Ако до сега сте ползвали двоен пакет Standard за 24, 90 лв. на месец, цената на пакета с телевизия за вас ще бъде 45, 90 лв.
А ако сте ползвали двоен пакет Premium за 41, 90 лв., цената с телевизия е 62, 90 лв.

До изчерпване на количествата предлагаме и безплатно устройство (SD STB) за втори телевизор. За да се възползвате от това предложение е необходимо да заявите ползването на устройство за втори телевизор още в момента на подаване на вашата заявка за включване на телевизия.

Промоцията важи на територията на градовете Пловдив и Велико Търново.
just take people and situations as they are
Аватар
hubbabubba

Re: Добави ТV - промоция за настоящи абонати на двоен пакет

Мнениеот plameni » Вто Юли 14, 2009 5:47 pm

БРАВО!!!!

Поздравявам целия екип за това решение!!!
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот marioxray » Вто Юли 14, 2009 6:14 pm

Много добре :P 8-)
Изображение
Аватар
marioxray

Мнениеот Gyumishev » Сря Юли 15, 2009 9:53 pm

Абе не е много добре!!Ако беше с 10 лева надоло щях да се включа без да се замисля!Иначе така какво излиза 24.90 плащам сега и 12.80 за БУЛСАТКОМ = 37.70.Кажете ми за какво дадавам 45.90лева?!!
Аватар
Gyumishev

Мнениеот dkadrev » Чет Юли 16, 2009 10:26 am

Gyumishev написа:Абе не е много добре!!Ако беше с 10 лева надоло щях да се включа без да се замисля!Иначе така какво излиза 24.90 плащам сега и 12.80 за БУЛСАТКОМ = 37.70.Кажете ми за какво дадавам 45.90лева?!!

Ами най малкото защото IPTV няма аналог в световен мащаб,а Булсатком е вече достигнала края на възможностите за развитие.Cool_tv ще става все по-добра от тук нататък,а за качество нама що да говорим след като всички други ти смачкват сигнала за да го докарат до теб.Прецени сам защо да даваш 45.90лв?Никой не те насилва!
Аватар
dkadrev

Мнениеот marioxray » Чет Юли 16, 2009 10:31 am

Gyumishev питаш ли ме кво ми е като плащам по 20 лева на месец за евроком кабелна.

П.п. Да не ти казвам с какво качество е :mrgreen: :puke:
Изображение
Аватар
marioxray

Мнениеот Airfan » Чет Юли 16, 2009 2:17 pm

marioxray написа:Gyumishev питаш ли ме кво ми е като плащам по 20 лева на месец за евроком кабелна.

П.п. Да не ти казвам с какво качество е :mrgreen: :puke:

Именно!!!! Аз бях принуден няколко месеца да използвам аналогова кабелна от ЕК в центъра зад Военна болница и искам да ви кажа, че 20-те лева за кууулбокса ме удовлетворяват напълно. Само да не се получи така, че през 3 месеца да започнем да си вдигаме таксите.... Поживем увидим...
Аватар
Airfan

Мнениеот hubbabubba » Сря Ное 04, 2009 11:10 am

Промоцията "Добави TV" се удължава до края на 2009 г.
just take people and situations as they are
Аватар
hubbabubba

Назад към COOОLBOX новинки