Nova Sport (Upscaled) HD

Цифрова Интерактивна Телевизия

Re: Nova Sport (Upscaled) HD

Мнениеот plamen_marinov_ » Пон Юни 20, 2016 6:22 pm

Хайде да не ми определяш къде и какво да пиша,аман от задклавиатурни герои.Тук е форума на Кулбокс,ти къде искаш да се оплаквам във форума на Булсат ли?И не се чувствай длъжен да ми отговаряш,от друг търся отговори.
plamen_marinov_

Мнениеот GH0STFACE » Чет Юни 23, 2016 9:34 am

Ако аз съм този друг, ще ти отговоря така. Това е темата за Nova Sport. Като искаш да коментираш за Диема, никой не ти забранява, но си отвори нова тема. Правиш мазало тук. Форума трябва да е подреден и структуриран, за да е по-добре както на потребителите да намират полезна информация, така и на админ/модовете да им е по-лесно да отговарят на запитванията.
В момента не ни помагаш с нищо!
I gotta red bandana, wrapped arround the chrome .44
Аватар
GH0STFACE

Мнениеот dkadrev » Чет Юни 23, 2016 12:00 pm

GH0STFACE написа:Ако аз съм този друг, ще ти отговоря така. Това е темата за Nova Sport. Като искаш да коментираш за Диема, никой не ти забранява, но си отвори нова тема. Правиш мазало тук. Форума трябва да е подреден и структуриран, за да е по-добре както на потребителите да намират полезна информация, така и на админ/модовете да им е по-лесно да отговарят на запитванията.

Колегa,не влизaй и ти в полемикa,че току виж и ти си стaнaл aдвокaт,зaдклaвиaтурен герой или не знaм още кaкво. :D
Аватар
dkadrev

Мнениеот plamen_marinov_ » Чет Юни 23, 2016 9:30 pm

dkadrev написа:
GH0STFACE написа:Ако аз съм този друг, ще ти отговоря така. Това е темата за Nova Sport. Като искаш да коментираш за Диема, никой не ти забранява, но си отвори нова тема. Правиш мазало тук. Форума трябва да е подреден и структуриран, за да е по-добре както на потребителите да намират полезна информация, така и на админ/модовете да им е по-лесно да отговарят на запитванията.

Колегa,не влизaй и ти в полемикa,че току виж и ти си стaнaл aдвокaт,зaдклaвиaтурен герой или не знaм още кaкво. :D

Ей за това заслужавате/заслужаваме да гледате/гледаме мазньочи и никой да не ви/ни бръсне за слива.Вместо да ме бяхте подкрепили и да надуете гайдата и вие за лошото качество на Диема,вие ми обяснявате къде да съм бил пишел.Абе таранколу Нова спорт и Диема не е ли едно и също бе....КОЙ ви го пуска сигнала бе заблудени.Нова броудкастинг груп.GH0STFACE ли си къв си,ти пък къде се намеси аз не мога да разбера.Чула жабата,че подковават коня и тя вдигнала крак.Другия пък чак лични съобщения ми праща,все едно сме гаджета...алоууууу.....Таа така,аз бях до тук,пък вие си продължавайте да си пишете "където трябва и да не цапате на хората темичките" и да видим дали ще ви огрее.Кучето си лае,кервана си върви.
plamen_marinov_

Мнениеот dkadrev » Пет Юни 24, 2016 11:08 am

plamen_marinov_ написа:
dkadrev написа:

Ей за това заслужавате/заслужаваме да гледате/гледаме мазньочи и никой да не ви/ни бръсне за слива.Вместо да ме бяхте подкрепили и да надуете гайдата и вие за лошото качество на Диема,вие ми обяснявате къде да съм бил пишел.Абе таранколу Нова спорт и Диема не е ли едно и също бе....КОЙ ви го пуска сигнала бе заблудени.Нова броудкастинг груп.GH0STFACE ли си къв си,ти пък къде се намеси аз не мога да разбера.Чула жабата,че подковават коня и тя вдигнала крак.Другия пък чак лични съобщения ми праща,все едно сме гаджета...алоууууу.....Таа така,аз бях до тук,пък вие си продължавайте да си пишете "където трябва и да не цапате на хората темичките" и да видим дали ще ви огрее.Кучето си лае,кервана си върви.

Ако обичаш не прекрачвай границата на добрия тон.Никой нищо лошо не е казал за теб.Лично съобщение не съм ти писал,нямам и намерение. А със селските си подмятания "алоууу" и "таранколу" може да ходиш на полето да си подвикваш колкото си искаш.
Аватар
dkadrev

Мнениеот Joy » Пон Юни 27, 2016 12:46 pm

Здравейте!

Не толерираме гневното и оскърбително отношение, защото то е в нарушение на нашите принципи и правила на форума! Ще ви помолим да запазите добрия тон при комуникация!
t | 0700 45 045 m | +359 888 045 045
info@cooolbox.bg | www.cooolbox.bg
Аватар
Joy
Модератор

Мнениеот Joy » Вто Юни 28, 2016 2:43 pm

Здравейте, @plameni,

От Нова Броудкастинг Груп ни потвърдиха, че записаните предавания по този канал се излъчват във формат с по-ниска резолюция, а предаванията на живо във висока резолюция, като такава е политиката на компанията.
Аватар
Joy
Модератор

Мнениеот plameni » Вто Юни 28, 2016 7:50 pm

Много е жалко, че има такава драстична разлика между гръмките рекламни послания, огромните претенции на медията и... размазаната действителност.
Освен да повторя молбата от първия пост:
plameni написа:Поне издействайте time shifting, за да можем да връщаме за гледане до съответното предаване на живо...

Btw, чудех се, дали заради това, че общото време на предаванията на живо е доста по-малко от 50%, не трябва да се сезира я КРС, я КЗП заради заблуждаващото HD в името и логото на канала
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот Dominator_X » Вто Юни 28, 2016 9:31 pm

plameni написа:Много е жалко, че има такава драстична разлика между гръмките рекламни послания, огромните претенции на медията и... размазаната действителност.
Освен да повторя молбата от първия пост:
plameni написа:Поне издействайте time shifting, за да можем да връщаме за гледане до съответното предаване на живо...

Btw, чудех се, дали заради това, че общото време на предаванията на живо е доста по-малко от 50%, не трябва да се сезира я КРС, я КЗП заради заблуждаващото HD в името и логото на канала

Ще е хубаво да им спретнем една жалбичка на НОВА ТВ.;-)
Dominator_X

Мнениеот Joy » Сря Юни 29, 2016 1:42 pm

Както вече споделихме, комуникацията по този въпрос е стартирана доста преди създаването на темата във форума. В случай, че успеем да се договорим за параметрите, на драго сърце бихме го стартирали.
Аватар
Joy
Модератор

ПредишнаСледваща

Назад към Coool TV