Предложение за максимален брой телевизори

Цифрова Интерактивна Телевизия

Предложение за максимален брой телевизори

Мнениеот Dominator_X » Нед Окт 11, 2015 11:08 pm

Здравейте!

Не е лошо да помислите върху това да въведете максимален брой телевизори - до 4 такива!

Много Ваши конкуренти предлагат именно до 4 телевизора. Несериозно е от Ваша страна само заради 4-тия телевизор да се плаща такса от 30лв. на месец, или общо 65лв. за телевизия!

Не мисля, че би ви представлявало голям проблем при осъществяването на идеята ми. Оправданията от сорта, че по този начин, като са ограничени само до 3 телевизора на един акаунт, с цел запазване на качеството е малко несериозно от Ваша страна.

Моля за конкретен отговор, дали може да се направи някакъв компромис?

Благодаря!
Dominator_X

Re: Предложение за максимален брой телевизори

Мнениеот costi.kocev » Пон Окт 12, 2015 11:50 am

Здравейте, Dominator_X,

Както Ви отговорихме и на предното запитване, това е фирмената ни политика и не може да се направи компромис.
t | 0700 45 045 m | +359 888 045 045
info@cooolbox.bg | www.cooolbox.bg
Аватар
costi.kocev
Модератор

Мнениеот Dominator_X » Пон Окт 12, 2015 3:49 pm

costi.kocev написа:Здравейте, Dominator_X,

Както Ви отговорихме и на предното запитване, това е фирмената ни политика и не може да се направи компромис.

Това не говори добре за фирмата.

70лв. за 4-ри телевизора....

Поздрави!
Dominator_X

Мнениеот GH0STFACE » Сря Окт 14, 2015 10:01 am

По-скоро 40 лв за 3 телевизора + 30 лв за още един.

3 тв са крайно достатъчно за едно домакинство. Това че у вас има няколко домакинства, трябва да си е ваш проблем. Или просто на комшиите ти им се гледа безплатно телевизия.

Мисля, че стигаме до издребняванe тука...
I gotta red bandana, wrapped arround the chrome .44
Аватар
GH0STFACE

Мнениеот Dominator_X » Сря Окт 14, 2015 10:20 am

GH0STFACE написа:По-скоро 40 лв за 3 телевизора + 30 лв за още един.

3 тв са крайно достатъчно за едно домакинство. Това че у вас има няколко домакинства, трябва да си е ваш проблем. Или просто на комшиите ти им се гледа безплатно телевизия.

Мисля, че стигаме до издребняванe тука...

Първо - не става въпрос за мен, второ явно живееш в някаква панелка, трето не ти е работа да коментираш и да защитаваш фирмената им политика, при този голям минус на фона на конкуренцията....

Пак повтарям мен не ме касае, но има хора, повярвай ми и то доста повече, отколкото ти предполагаш с 4 телевизора и това ще бъде явна пречка за използване на услугите на оператора, така че недей да ги защитаваш. Разбирам всички да предлагат ограничение от до максимум 3 телевизора, но не е така....

Аз използвам само два телевизора и са ми достатъчни!
Dominator_X

Мнениеот GH0STFACE » Сря Окт 14, 2015 4:47 pm

Не защитавам, а изказвам гледна точка. И в къща да живея пак са много 4 тв, освен ако не живеят и баба, дядо и внуче там, което е пак повече от едно домакинство. Твоите приятели ми се струва, че искат от костенурка вълна да стрижат.

А чел ли си, че за да имаш 4 тв при другите, ще ти искат 200 лв за оборудване за усилване на сигнала!?!
I gotta red bandana, wrapped arround the chrome .44
Аватар
GH0STFACE

Мнениеот Dominator_X » Сря Окт 14, 2015 7:55 pm

Хах, отровенно ме разсмиваш! Не, не съм. Ще те помоля да ми го предоставиш, защото така казано са само празни приказки.... Какво усилване те гони, като всичко е по оптика, тоест от вклакното се разпределя по лан кабел след медиата....

P.S И какво значи от костенурка вълна? Те да не искат без пари да им пуснат 4-ти приемник?
Ти на коаксиал да не ти прекарват по 10 кабела за всеки телевизор (това естествено образно казано, предвид различията на двете технологии) ?
Dominator_X

Мнениеот londongunner » Съб Окт 24, 2015 8:27 am

GH0STFACE написа:Не защитавам, а изказвам гледна точка. И в къща да живея пак са много 4 тв, освен ако не живеят и баба, дядо и внуче там, което е пак повече от едно домакинство. Твоите приятели ми се струва, че искат от костенурка вълна да стрижат.

А чел ли си, че за да имаш 4 тв при другите, ще ти искат 200 лв за оборудване за усилване на сигнала!?!

А ти това къде си го чел ,в приказките за лека нощ ли ? Само кулбокс не го предлага като услуга , при всички други оператори няма проблем за 4 тв и естествено цената на месец също е по-ниска 2лв на месец примерно, а тези 200лв и тях ли ги сънува? Какво значи две домакинства , аз имам 4 тв ( хол,спалня,кухня и детска) и защо трябва някой да ме ограничава да имам по -малко. Политиката на фирмата , им отне 7 г да дойдат в Тракия.
londongunner

Назад към Coool TV