Включване на 3-ти допълнителен ТВ

Цифрова Интерактивна Телевизия

Включване на 3-ти допълнителен ТВ

Мнениеот Dominator_X » Пет Окт 02, 2015 9:18 pm

Здраейте, как стои въпросът за общо 4 телевизора? Знам, че Вие предлагате само до още 2 след основния, мен ме интересува за 3 телевизора, след основния... Знам че тряба да се заяви нова услуга, което е абсурдно... Няма ли някакъв компромис за закупуване на пригодна за това медиа, която да поддържа максимален брой ТВ - до 4?

Естествено, ако клиента си набави въпросната медиа, това осъществимо ли е като вариант - да се пусне 4-ти телевиизор при заплащане на допълнителен 4-ти приемник при цена 4.99лв?

Vivacom предоставят услугата с максимален брой телвизори до 4....

Моля за отговор!
Dominator_X

Re: Включване на 3-ти допълнителен ТВ

Мнениеот costi.kocev » Пон Окт 05, 2015 9:37 am

Здравейте, Dominator_X,

Към момента няма такава възможност. Трябва да заявите услуга CooolTV при желание за трети допълнителен приемник.
t | 0700 45 045 m | +359 888 045 045
info@cooolbox.bg | www.cooolbox.bg
Аватар
costi.kocev
Модератор

Мнениеот Dominator_X » Пон Окт 05, 2015 10:56 am

costi.kocev написа:Здравейте, Dominator_X,

Към момента няма такава възможност. Трябва да заявите услуга CooolTV при желание за трети допълнителен приемник.

Мдам.... аз питах информативно, защото не ми трябва за мен, а на комшиите. Без да се обиждате, но е странно как се имате за Coool, при положение че Vivacom предлагат до 4 - ТВ.

Нищо, да се спасяват комшиите - те да му мислят.

Поздрави!
Dominator_X

Мнениеот costi.kocev » Пон Окт 05, 2015 2:31 pm

Здравейте, Dominator_X,

Както знаете политиката на фирмата ни е да предоставяме максимално добро потребителско изживяване на нашите клиенти. Нашата IP телевизия минава през Интернет, като тя черпи от Вашият Интернет трафик. Преценили сме, че за да запазим максимално добрите параметри на нашата Интернет услуга можем да активираме до два допълнителни цифрови приемника или три общо.
Аватар
costi.kocev
Модератор

Мнениеот Dominator_X » Пон Окт 05, 2015 3:54 pm

Здравейте,

Това ми е известно, но не би Ви попречило да са до максимум 4-телевизора, все пак няма и 4-те да работят едновременно - нали така? ;-)

Поздрави!
Dominator_X

Мнениеот londongunner » Съб Окт 24, 2015 8:29 am

И 10 могат да работят едновременно ,не им пречи изобщо на мрежата...
londongunner

Мнениеот Dominator_X » Нед Окт 25, 2015 3:12 pm

londongunner написа:И 10 могат да работят едновременно ,не им пречи изобщо на мрежата...

Ествествено, че може да се върже 4-ти телевизор към съществуващата инсталация... Зад техните извинения, стоят финансовите облаги които ще дойдат от ненужната допълнителна оптика за 4-ти ТВ....
Dominator_X

Мнениеот mynkow » Съб Апр 08, 2017 4:51 pm

Здравейте,

аз също имам нужда от 4-ти телевизор за стаята на сина ми. Днес се обадих и ми казаха, че трябва да си пусна нов договор. Мен това не ме устройва и не виждам логика защо да е невъзможно с днешната техника.

Както знаете политиката на фирмата ни е да предоставяме максимално добро потребителско изживяване на нашите клиенти. Нашата IP телевизия минава през Интернет, като тя черпи от Вашият Интернет трафик. Преценили сме, че за да запазим максимално добрите параметри на нашата Интернет услуга можем да активираме до два допълнителни цифрови приемника или три общо.

Супер, радвам се, че cooolbox мисли за качеството. Сега да помислим и за логиката. Ако това, което costi.kocev казва е вярно то следва, че може да се сложи един switch и към него да се вържат допълнителни STB. Качеството няма да се влоши, защото интернет bandwidth при мен скочи от 100mbps => 1gbps. Простата сметка показва, че би трябвало 10 пъти повече телевизори да се вържат (30 телевизора) без загуба на качество. Останалото е software. Ако нямате специалисти, които да го напишат ми се обадеде, с това си изкарвам хляба и имам фирма, безплатно ще ви го напиша.

Ако причината за отказване на четвърти телевизор е нежелание или некомпетентност просто го кажете за да знаем ние клиентите.

Молбата ми е да дадете на хората, които искат 4-ти телевизор по един STB на цената на още един допълнителен приемник и да го пуснете през системата. Допълнителните switch-ове ние ще си ги осигурим.
mynkow

Мнениеот Airfan » Пон Апр 10, 2017 2:02 pm

И аз бих пуснал четвърти в някакъв момент, но това с допълнителния договор ме спира изцяло.
Аватар
Airfan

Мнениеот Tony_ » Чет Апр 20, 2017 9:25 am

Здравейте,

Разбираме желанието ви за предоставяне на четвърти ТВ приемник, но за съжаление не можем да удовлетворим това искане. Комбинираното устройство, което предоставяме с услугата cooolHome разполага само с 3 порта за телевизия. Това означава, че за всеки следващ ТВ приемник е необходимо друго комбинирано устройство, което се предоставя единствено с нова услуга. Не считаме ползването на междинно устройство за добро решение, затова не го практикуваме.
Аватар
Tony_
Модератор

Следваща

Назад към Coool TV