Нови функции на IPTV платформата ни

Цифрова Интерактивна Телевизия

Re: Нови функции на IPTV платформата ни

Мнениеот Tony_ » Чет Окт 06, 2016 2:55 pm

Здравейте, @sparta,

В момента най-много запитвания получаваме за HBO GO и както сме обявили, скоро ще можем да предоставим на нашите клиенти възможността да се насладят на тази услуга :) Последните желания, които изпълнихме, бяха свързани с timeshift на канали от групата на FOX.
t | 0700 45 045 m | +359 888 045 045
info@cooolbox.bg | www.cooolbox.bg
Аватар
Tony_
Модератор

Мнениеот Dominator_X » Пон Окт 10, 2016 11:54 am

Tony_ написа:Здравейте, @sparta,

В момента най-много запитвания получаваме за HBO GO и както сме обявили, скоро ще можем да предоставим на нашите клиенти възможността да се насладят на тази услуга :) Последните желания, които изпълнихме, бяха свързани с timeshift на канали от групата на FOX.

Хайде сега да изпълните най-накрая и тези за Руските канали!
Откога питам за таймшифт - МТЕЛ, ВИВАКОМ - имат тайшиф!
Стегнете се!
Dominator_X

Мнениеот Dominator_X » Пон Фев 06, 2017 11:39 am

Dominator_X написа:
Tony_ написа:Здравейте, @sparta,

Хайде сега да изпълните най-накрая и тези за Руските канали!
Откога питам за таймшифт - МТЕЛ, ВИВАКОМ - имат тайшиф!
Стегнете се!

Нова година, нов късмет! Пък дано ни огрее да имат таймшифт въпросните канали...
Dominator_X

Мнениеот koko83 » Вто Фев 21, 2017 10:36 pm

А аз искам да попитам кога ще се разшири набора от канали които имат таймшифт. Като дискавъри и други научнопопулярни канали, бтв синема и много други, да не ги озброявам всичките. От доста време не сте пускали нови канали с тази функционалност.
koko83

Мнениеот Dominator_X » Чет Фев 23, 2017 12:37 am

koko83 написа:А аз искам да попитам кога ще се разшири набора от канали които имат таймшифт. Като дискавъри и други научнопопулярни канали, бтв синема и много други, да не ги озброявам всичките. От доста време не сте пускали нови канали с тази функционалност.

Недей чакай, уверих се че за тях не ги е грижа, какво ИСКА потребителя! 3 IPTV оператора предлагат таймшифт на РУСКИТЕ канали, но от кулбокс твърдо отказат да пуснат. Виваком имат почти за целия набор от канали допълнителни фукнции, я таймшифт, я паузиране, но ние сме КУУЛ и не сме в час.

Поздрави!
Dominator_X

Мнениеот Tony_ » Пет Фев 24, 2017 3:02 pm

Здравейте, @koko83,

Благодарим ви за предложението, ще го имаме предвид :) Важно е да уточним, че включването на канали с timeshift е свързано с правата за дадената функционалност, които се договарят допълнително и не винаги е възможно добавянето на желаните от вас и нас екстри.
Аватар
Tony_
Модератор

Мнениеот koko83 » Съб Фев 25, 2017 10:06 pm

Радвам се, че се стараете да подобрявате услугите и не знам как стоят документално нещата за тази функционялност на услугите, но щом други оператори го предлагат, не е невъзможно. Ще се радвам, и не само аз, но и други потребители ако развиете "екстрите" които предлагате. Лошото е , че конкуренцията ви предлага повече неща за по малко пари, и хората предпочитат "екстрите", но за сметка на качеството.
koko83

Мнениеот Dominator_X » Нед Фев 26, 2017 1:58 pm

koko83 написа:Радвам се, че се стараете да подобрявате услугите и не знам как стоят документално нещата за тази функционялност на услугите, но щом други оператори го предлагат, не е невъзможно. Ще се радвам, и не само аз, но и други потребители ако развиете "екстрите" които предлагате. Лошото е , че конкуренцията ви предлага повече неща за по малко пари, и хората предпочитат "екстрите", но за сметка на качеството.

Точно с това щях да ги законтря! Куул, не са никак куул и все минават с оправдания, но така е като има картел между операторите - да не застъпват районите, иначе друга песен щяха да пеят.
Dominator_X

Мнениеот Tony_ » Пон Фев 27, 2017 5:44 pm

Здравейте, @koko83,

Напълно разбираме доводите ви. В Cooolbox винаги сме държали това, което излъчваме като ТВ канали да бъде с най-доброто възможно качество и с придобити лицензионни права. Не можем да коментираме решенията, които взимат другите оператори.
Аватар
Tony_
Модератор

Мнениеот koko83 » Чет Авг 10, 2017 10:40 pm

Здравейте. Минаха 5-6 месеца от последния ми пост, и искам пак да попитам, ще има ли скоро разширяване от набора от канали с таймшифт. Не ме интересуват канали които не съм ги чувал, а за тези които се гледат повече, като научнопопулярните, дори бтв синема няма тайм шифт. Подобрихте нета, но трябва да помислите и за телевизията.
koko83

ПредишнаСледваща

Назад към Coool TV