Нови функции на IPTV платформата ни

Цифрова Интерактивна Телевизия

Re: Нови функции на IPTV платформата ни

Мнениеот plameni » Чет Авг 11, 2016 2:39 pm

Мхмм... Скоро беше... само преди три месеца...
Joy написа:...Към момента не планираме разработване на Wi-Fi функция, защото работим по други приоритети...

Само че ви чакахме напразно две години и половина, докато изведнъж решихте и обявихте официално, че изобщо нямате намерение да се занимавате с тази функционалност. Изображение

Както и да е, аз само дадох пример на @Dominator_X
Дано си давате сметка, че рязането на функционалности в някой непрекрасен ден може да се обърне срещу самите вас...
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот Dominator_X » Пон Авг 29, 2016 8:06 pm

Joy написа:Здравейте,

След направената от наша страна проверка стана ясно, че няма праводържател в България, който към момента да предлага този канал в HD формат.

Здравейте! Интересувам се как е възможно по черноморието и по-точно в созопол, в един от най-добрите комплекси да излъчват Руски канали в HD формат? Приемника е Digiview HD

Изображение
Dominator_X

Мнениеот Tony_ » Вто Авг 30, 2016 11:18 am

Здравейте, Dominator X,

Все още няма праводържател, който да предлага Первый канал в HD формат за България. Държим всичко да бъде легално при нас, затова ако няма праводържател, то ние няма как да излъчваме даден канал. Всеки оператор носи сам отговорност за това, което предлага на пазара.
t | 0700 45 045 m | +359 888 045 045
info@cooolbox.bg | www.cooolbox.bg
Аватар
Tony_
Модератор

Мнениеот Dominator_X » Вто Авг 30, 2016 11:01 pm

Tony_ написа:Здравейте, Dominator X,

Все още няма праводържател, който да предлага Первый канал в HD формат за България. Държим всичко да бъде легално при нас, затова ако няма праводържател, то ние няма как да излъчваме даден канал. Всеки оператор носи сам отговорност за това, което предлага на пазара.

Значи 5 звезден резорт в Созопол - Санта Марина излъчват нелегално? Айде стига глупости!
Dominator_X

Мнениеот plamen_junev » Чет Сеп 08, 2016 11:49 am

Здравейте,
Не знам дали е само при мен, но не мога да превъртам в реално време (с картина) за да знам в кой момент да спра. Ако не е само при мен, планирате ли да го въведете?
Благодаря предварително.
plamen_junev

Мнениеот Tony_ » Чет Сеп 08, 2016 2:49 pm

Здравейте, @plamen_junеv,

Към момента при използване на функцията TimeShift не е възможно да се визуализират кадрите, които се превъртат. Предаването автоматично тръгва от мястото, което е зададено. Засега не се предвижда въвеждането на тази функционалност.
Аватар
Tony_
Модератор

Мнениеот Dominator_X » Чет Сеп 08, 2016 8:48 pm

plamen_junev написа:Здравейте,
Не знам дали е само при мен, но не мога да превъртам в реално време (с картина) за да знам в кой момент да спра. Ако не е само при мен, планирате ли да го въведете?
Благодаря предварително.

Тя така едвам работи, ти с картина искаш... :rofl:
Dominator_X

Мнениеот Dominator_X » Сря Окт 05, 2016 10:22 am

За не знам кой пореден път ще помоя - за таймшифт функционалност на руските канали. Не ми излизайте само с номера - че нямате права и че е нелегално.

За сравка - МТЕЛ - https://www.mtel.bg/mtel-TV

Благодаря!
Dominator_X

Мнениеот Tony_ » Сря Окт 05, 2016 5:06 pm

Здравейте, @Dominator_X,

Към момента все още няма планове за добавяне на функции за времеви контрол към руските канали. Както вече сме споделяли, приоритетно изпълняваме желанията, за които сме получили най-много запитвания. :) При положително развитие по въпроса ви, ще го съобщим тук.
Аватар
Tony_
Модератор

Мнениеот sparta » Сря Окт 05, 2016 8:40 pm

Tony_ написа:Здравейте, @Dominator_X,

Към момента все още няма планове за добавяне на функции за времеви контрол към руските канали. Както вече сме споделяли, приоритетно изпълняваме желанията, за които сме получили най-много запитвания. :) При положително развитие по въпроса ви, ще го съобщим тук.

А от чисто любопитство, кои са каналите, за които сте получили най-много запитвания към момента ? :)
sparta

ПредишнаСледваща

Назад към Coool TV