Пакет Diema Extra!

Цифрова Интерактивна Телевизия

Пакет Diema Extra!

Мнениеот costi.kocev » Сря Мар 18, 2015 12:08 pm

Здравейте Любители на спорта,

От днес може да се абонирате за пакет Diema Extra!

Цената е 3,96 лв. и не изисква дългосрочно обвързване.

Включва два нови спортни канала в HD качество, които нямат аналог на българския телевизионен пазар:

- Diema Sport HD обещава да излъчи най-доброто от „А” група на родното първенство, най-оспорваните дербита от Висшата лига и футбола на Острова, както и още много от най-интригуващите спортни сблъсъци.

- Trace Sport Stars пък е първият по рода си канал в България, посветен на живота на спортните знаменитости – начин на живот, любопитни новини, класации, хобита и всичко друго, което вълнува феновете.

На разположение сме да ви съдействаме на тел. 0700 45 0 45 както и в нашите Coool Центрове.
t | 0700 45 045 m | +359 888 045 045
info@cooolbox.bg | www.cooolbox.bg
Аватар
costi.kocev
Модератор

Re: Пакет Diema Extra!

Мнениеот plameni » Сря Мар 18, 2015 12:54 pm

Таксуването от дата до дата ли ще е или ще има изравняване със срока на обичайните фактури.
Например, ако заявя пакета от утре, само за 1 месец, отделна фактура ли ще издадете?

Мога ли да направя заявката по телефона или трябва задължително да посетя някой от центровете?
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот Prometheus » Сря Мар 18, 2015 1:40 pm

Здравейте @plameni,

Таксуването за пакет Diema Extra е на календарен месец, като при стартирането му еднократно се генерира отделна фактура, а отследващият месец нататък таксата се прибавя в общата фактура за цялата услуга.
Имайте предвид, че при стартиране на услуги след 15 - то число на месеца не се дължи такса за настоящият месец, а се заплаща само такава за следващият.

Например: ако заявите пакета утре дори за 1 месец ще бъде генерирана отделна фактура за него на стойност 3.96 лв с ДДС - такса за ползване на двата канала през м. Април. В случай, че не се откажете двата канала до началото на следващия месец, на 02.04.2015 ще бъде генерирана нова фактура включваща таксите за м. Май за основната услуга, допълнителни приемници (ако имате такива) и пакет Diema Extra.
Аватар
Prometheus
Модератор

Мнениеот JoroF1 » Сря Мар 18, 2015 1:47 pm

А има ли яснота, дали въпросната телевизия е взела правата за излъчване на всички състезания от Формула 1 ???
JoroF1

Мнениеот pardjola » Сря Мар 18, 2015 2:43 pm

Здравейте.
Аз също искам да знам дали въпросната телевизия е взела правата за излъчване на всички състезания от Формула 1 и също мога ли да "активирам" пакета посредством телефонно обаждане.
Имам здравословни проблеми към настоящия момент и съм затруднен да отида до офис/каса на COOOLBOX.
Благодаря.
Andro™ a.k.a. pardjola®
Dear Tequila, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer.
I saw the video, we need to talk...
Аватар
pardjola

Мнениеот dkadrev » Сря Мар 18, 2015 2:45 pm

А тази такса от 3,96лв. на абонат ли е или на приемник?
Аватар
dkadrev

Мнениеот costi.kocev » Сря Мар 18, 2015 2:46 pm

@dkadrev заплащат се 3.96лв. на месец като това е цената на пакета и той се излъчва на всички цифрови приемници към услугата Ви :)

@pardjola трябва титуляр по договора при нас да посети някой от Coool Центровете ни, защото това е допълнителна услуга към Вашият абонамент и се подписва заявка за пускането и. За съжаление не можем да направим активация по телефон :(
Аватар
costi.kocev
Модератор

Мнениеот plameni » Сря Мар 18, 2015 5:31 pm

costi.kocev написа:...трябва титуляр по договора при нас да посети някой от Coool Центровете ни, защото това е допълнителна услуга към Вашият абонамент и се подписва заявка за пускането и. За съжаление не можем да направим активация по телефон :(

Меко казано, странна е тази ваша политика, при положение, че конкурентите ви (Виваком и Близу) приемат и изпълняват заявки за същата услуга направени по телефон.

Приемате ли (ако не - защо) заявки, подписани с електронен подпис?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот costi.kocev » Сря Мар 18, 2015 6:41 pm

Здравейте @plameni,

Към момента нямаме такава възможност, но ще помислим за развитие на предложението Ви в бъдеще.
Аватар
costi.kocev
Модератор

Мнениеот plameni » Сря Мар 18, 2015 9:08 pm

Че аз ви чакам да започнете да мислите от началото на 2012-а, когато за последен път посетих Coool Център (или както там ги наричате), за да преподпиша договор по новите условия. И тогава нямахте възможност. Три години по-късно разбирам, че не сте и започвали да мислите, въпреки, че беше дадено и такова обещание:
cordier написа:... ще търсим начини изцяло да избегнем тези заявления, ако е възможно или да ги направим електронни или друго.

Да припомня, че темата за "удостоверяване волята на потребителя" сме я обсъждали още през есента на 2011-а, след основателното възмущение на @Антони, ама кой да чете предложенията на досадните потребители.
Още тогава по повод пост на @cordier
Това обаче е юридическо изискване и доколкото е обсъждано, не е нещо което имаме право да променим. Независимо дали става въпрос за една нова услуга или 10, дали е нейното спиране или стартиране, била тя телевизия, интернет или каквото и да е - при всички обстоятелства сме задължени да "удостоверим волята на потребителя", а това става само чрез неговите лични данни и собственоръчен подпис.

написах:
Изберете процедура, запишете я в Общите условия и ще имате доста по-лесна схема за легално "удостоверяване волята на потребителя".

Карате ме да си мисля, че съм в неравнопоставено положение, защото трябва да приемам вашите електронно-подписани фактури, а вие не желаете да удовлетворите моя електронно-подписана заявка.

Нямам нищо против колегите ви по центровете, но не разбирам защо трябва да ми губите времето за досадни административни процедури, особено когато не разполагам със свободно време, съвпадащо с работното на центровете, вместо с едно обаждане или няколко кликания на мишката да ми вземете парите, при това с по-малка административна тежест за вас.

Бъдете гъвкави, активни и експедитивни. Поучете се от конкуренцията. Със сигурност има гъвкави схеми, които отговарят на законовите изисквания и ще ви позволят доста по динамично да удовлетворявате желанията на потребителите си и да печелите от това, разбира се.

Може и да ви писва от постоянните ми сръчквания по определени въпроси, но ви уверявам, че и този ще е от тях.

Не мога да се примиря, че с само с електронен подпис съм успявал да подпиша договор за DID-номер със Софийски код, че правя разплащания по банков път и дори съм взимал кредит от банка, а за добавянето на два канала още се моля да започнете да мислите дали - или...

Аватар
plameni

Следваща

Назад към Coool TV