3D канали за гледане?

Цифрова Интерактивна Телевизия

3D канали за гледане?

Мнениеот Svrnc_Tprunkov » Нед Фев 09, 2014 9:43 pm

Здравейте,

Темата ми е по-скоро към Кулбокс, но и колеги, които знаят къде се дават такива канали онлайн, може да пунат линкче или две...

Та, по темата - очаква ли се да се пуснат 3D канали по Кулбокс? Гледам, има разни свободни канали, които излъчват в тази технология, та, дали ще е възможно да се възползваме от тази технология?

http://en.kingofsat.net/3dtv.php
http://satinfobox.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=28&Itemid=68

Особен интерес е германският Скай... Предполагам, че там ще има забавни неща за гледане :)

Също и това:
http://en.kingofsat.net/channelhistory.php?ch=7252
Svrnc_Tprunkov

Re: 3D канали за гледане?

Мнениеот tedet » Пон Фев 10, 2014 11:03 am

Здравейте,
Не сме проучвали много активно 3D каналите, тъй като все още малцинството от клиентите имат такива телевизори.
Все пак ще проучим посочените от Вас канали. :)
tedet

Мнениеот Airfan » Пон Фев 10, 2014 5:04 pm

tedet написа:Здравейте,
Не сме проучвали много активно 3D каналите, тъй като все още малцинството от клиентите имат такива телевизори.
Все пак ще проучим посочените от Вас канали. :)

От къде я имате тази статистика - поне от 2 години масово си купуват хората телевизори с такива екстри и в момента напрактика трябва да е масово.
Аватар
Airfan

Мнениеот tedet » Пон Фев 10, 2014 6:35 pm

От ноември сменяме боксовете на всички наши клиенти и имаме реална представа за това. :)
Друго нещо, което трябва да се има предвид е, че самите праводържатели все още не предлагат активно 3D съдържание.
tedet

Мнениеот Svrnc_Tprunkov » Пон Фев 10, 2014 6:58 pm

tedet написа:От ноември сменяме боксовете на всички наши клиенти и имаме реална представа за това. :)
Друго нещо, което трябва да се има предвид е, че самите праводържатели все още не предлагат активно 3D съдържание.

Мен не са ме питали дали съм с 3Д телевизор :)
Като гледам, имат някакви безплатни пакети, явно става дума повече за демонстрация на технологията.

Може да опитате с анкета в центровете за плащане? Само предлагам...
Svrnc_Tprunkov

Мнениеот Airfan » Пон Фев 10, 2014 10:31 pm

Защото и мен не ме питаха, два пъти при това. Ваша работа де, просто споделям.
Аватар
Airfan

Мнениеот GH0STFACE » Пет Фев 14, 2014 2:51 pm

Не са ви питали, защото момчетата веднага по външния вид са разбрали какви телевизори имате ;)
I gotta red bandana, wrapped arround the chrome .44
Аватар
GH0STFACE

Мнениеот Airfan » Пет Фев 14, 2014 4:49 pm

GH0STFACE написа:Не са ви питали, защото момчетата веднага по външния вид са разбрали какви телевизори имате ;)

Големи машини трябва да са :rofl:
Аватар
Airfan

Мнениеот Svrnc_Tprunkov » Пет Фев 14, 2014 6:56 pm

GH0STFACE написа:Не са ви питали, защото момчетата веднага по външния вид са разбрали какви телевизори имате ;)

Едва ли е това, може би на някои хора е видно каква техника имат - 3Д очила пред ТВ-то и т.н. Иначе, поне от моите взаимоотношения с техниците на Кулбокс, единствено мога да кажа :clap:

Наистина - не е ли възможно да се направят анкети - тук в сайта, във ФБ страницата и на самите каси, по отношение броя на 3Д-съвместимите телевизори? Така в Кулбокс ще е ясна що-годе реална бройка и ще се знае дали има смисъл да се натиска за пускане на такива канали...
Svrnc_Tprunkov

Мнениеот dymitr » Пон Яну 26, 2015 12:55 pm

От скоро и аз имам такъв ТВ. Ще е супер ако има и 3д канали. Пуснете анкета в fb, и сайта си и ще видите, че не са малко хората с такива ТВ. :)

А за очилата: аз си ги държа в кутия да не се прашат и драскат.
dymitr

Следваща

Назад към Coool TV