Освежен списък с ТВ програми

Цифрова Интерактивна Телевизия

Освежен списък с ТВ програми

Мнениеот tedet » Чет Юли 04, 2013 5:29 pm

Здравейте, приятели!
Считано от петък (05.07) списъкът ни с ТВ програми ще бъде освежен с няколко промени: желаната от Вас NBT ще се завърне на мястото на Alfa TV; фолклорният канал Родина ще бъде заменен от новия и по-добър Фен Фолк; BG Music Channel HD ще стартира на мястото на BOX (който се дублира като съдържание с BOX HD); новият музикален канал Live Box HD ще стартира на мястото на TV Art; Балканика, Russia Today, БГ Днес ще започнем да излъчваме в HD!
От списъка ни с програми отпадат VOX, RTL, RTL2, Super RTL и Канал 3, но за сметка на това сме щастливи да обявим, че се добавят News7 в HD, Fine Living, научно-популярния Wild TV HD (като част от пакет HD) и детския канал RAI Scuola! И накрая, но не на последно място още една изненада – феновете на футбола вече ще могат да се наслаждават на БГ аудио и на Бундеслигата по Eurosport 2!
В тази връзка, в ранните часове на 05.07., петък (след 0:00 ч), ще се направи профилактика с цел отдалеченото рестартиране на всички онлайн STB устройства, след което ще получите всички нови канали според тематичната подредба.
Всички изключени устройства и тези от Вас, които са пренаредили каналите си, ще получат новите канали неподредени след последния ТВ канал, преди списъка с радиа, като всички програми след спрените ще се изместят с една позиция нагоре.
Пълния обновен списък с ТВ канали и съответните им позиции можете да намерите на страницата ни в интернет:
http://cooolbox.bg/index.php?lang=2&cat=76&subcat=112
tedet

Re: Освежен списък с ТВ програми

Мнениеот popopov » Чет Юли 04, 2013 7:36 pm

Какъвто искате фолк пускайте, не ми пука ако ще и 3D. Аз следя относително малко телевизии, и една от тях е Канал3, е не е ежедневно, за разлика от останалите 90% от каналите (които никога не гледам), но няколко пъти месечно и това Ваше решение е неприемливо за мен. В тази връзка, молбата ми е да информирате мен и останалите клиенти на ITD, защо се налага тази промяна? От друга страна, аз имам действащ 18 месечен договор, сключен при старта програмна схема, и ще се радвам да ме информирате дали е възможно да прекратя този договор, без да плащам неустойка за остатъкът от срокът на договорът, поради тази промяна. Аз живея в Пловдив, Кючук Париж, на моят адрес покритие с оптичен интернет и телевизия имат: Мегалан, Виваком, Булсатком (до краят на месеца ще е факт) и кабелен, лан интернет и телевизия на N3 и Близу. Това е така и за по-голямата част от потребителите Ви в районът. И ми е трудно да разбера, защо дразните клиентите си в подобна конкурентна среда.
Аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца....
popopov

Мнениеот tedet » Чет Юли 04, 2013 8:06 pm

Здравейте, съжаляваме да разберем, че новостите не Ви допадат, popopov!
Причината за отпадането на Канал 3 е невъзможността да постигнем договорка с новите собственици на медиата, които обявяват непосилни за нас цени, които не отговарят изцяло на предлаганото съдържание.
По въпроса Ви за прекратяването на договора предпочитам да Ви информирам по-подробно утре, тъй като вече съм извън офиса и не бих искала да Ви подведа, без да съм направила проверка на документите.
tedet

Мнениеот Airfan » Чет Юли 04, 2013 9:47 pm

tedet написа:Здравейте, съжаляваме да разберем, че новостите не Ви допадат, popopov!
Причината за отпадането на Канал 3 е невъзможността да постигнем договорка с новите собственици на медиата, които обявяват непосилни за нас цени, които не отговарят изцяло на предлаганото съдържание.
По въпроса Ви за прекратяването на договора предпочитам да Ви информирам по-подробно утре, тъй като вече съм извън офиса и не бих искала да Ви подведа, без да съм направила проверка на документите.

Не че ми пука за Канал 3, но НВО още не мога да го преживея.
Аватар
Airfan

Мнениеот popopov » Чет Юли 04, 2013 10:30 pm

Май, до протест ще стигнем! Или, по-вероятно до друг доставчик на интернет и телевизия. С Airfan, позициите ни бяха различни, но може би започваме да ги сближаваме! Интересно ми е, с оглед на ситуацията (предполагам, че веднага ще бъда заподозрян във всички земни грехове), но Sky Vision&Telkoor Telecom, оше ли е собственик на ITD?

EDIT: При опит да се свържа с 070045045 и да обясня притесненията си по-въпросът първо ми затвориха, след като започнах да питам за собствениците ми обясниха, че няма да ми вдигат телефонът чудесно, шалом.
Аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца....
popopov

Мнениеот dkadrev » Пет Юли 05, 2013 10:11 am

tedet написа:Здравейте, приятели!
Считано от петък (05.07) списъкът ни с ТВ програми ще бъде освежен с няколко промени: желаната от Вас NBT ще се завърне на мястото на Alfa TV; фолклорният канал Родина ще бъде заменен от новия и по-добър Фен Фолк; BG Music Channel HD ще стартира на мястото на BOX (който се дублира като съдържание с BOX HD); новият музикален канал Live Box HD ще стартира на мястото на TV Art; Балканика, Russia Today, БГ Днес ще започнем да излъчваме в HD!
От списъка ни с програми отпадат VOX, RTL, RTL2, Super RTL и Канал 3, но за сметка на това сме щастливи да обявим, че се добавят News7 в HD, Fine Living, научно-популярния Wild TV HD (като част от пакет HD) и детския канал RAI Scuola! И накрая, но не на последно място още една изненада – феновете на футбола вече ще могат да се наслаждават на БГ аудио и на Бундеслигата по Eurosport 2!
В тази връзка, в ранните часове на 05.07., петък (след 0:00 ч), ще се направи профилактика с цел отдалеченото рестартиране на всички онлайн STB устройства, след което ще получите всички нови канали според тематичната подредба.
Всички изключени устройства и тези от Вас, които са пренаредили каналите си, ще получат новите канали неподредени след последния ТВ канал, преди списъка с радиа, като всички програми след спрените ще се изместят с една позиция нагоре.
Пълния обновен списък с ТВ канали и съответните им позиции можете да намерите на страницата ни в интернет:
http://cooolbox.bg/index.php?lang=2&cat=76&subcat=112

Сега остава да ги пуснете въпросните канали,че е само черен екран: BG Music Channel HD , Wild TV HD!
Също така да кажа,че може би има някакъв проблем със стрийма на Live Box HD-при смяна звукът тръгва,а картината идва след 7-8 секунди !
Аватар
dkadrev

Мнениеот tedet » Пет Юли 05, 2013 10:20 am

Здравейте, честно казано, лично аз не разбирам каква е връзката между собствеността на компанията и промяната в списъка с ТВ програми, но все пак, информацията за АЙ ТИ ДИ НЕТУЪРК АД винаги можете да проверите в Търговския регистър.
Колкото до въпроса Ви от снощи, възможно е да прекратите договора си и преди изтичането на срока му, за което няма да дължите неустойки. За целта е необходимо да върнете предоставеното Ви оборудване на някоя от касите ни и да подпишете на място Приемо-предавател протокол за това, както и да напишете Заявление в свободен текст, в което да изразите желанието Ви да се откажете от услугите ни, поради спирането на ....... канал (Канал 3 например). Услугите Ви ще бъдат спрени в момента, в който се случи гореупоменатото.

dkadrev, благодарим за информацията. Вече има отворен тикет и се работи по въпроса.
tedet

Мнениеот pAbLo » Пет Юли 05, 2013 11:46 am

Има и друг канал който не намирам...
В момента пренаредените ми канали са паднали с един надолу а нито един от изброените в спъсъка не беше сред тях :?
Операторът Х не иска да те губи като клиент ,но когато не може да отговори на конкретните потрбности е нормално да потърсиш друг оператор, без излишна сантименталност.

Изображение
pAbLo

Мнениеот tedet » Пет Юли 05, 2013 11:59 am

Кой канал не откривате pAbLo?
Искате да кажете, че в пренаредените Ви канали се е появил 1 допълнителен, така ли?
tedet

Мнениеот pAbLo » Пет Юли 05, 2013 12:21 pm

Филм + ХД беше на 18,сега е на 17.
Някъде там из Канал 1,бТВ,Диеми-те без Фемили,AXN и ФОКС е проблема.
Нито един от премахнатите канали не беше на тези ниски номера а сега има свличане надолу с 1 позиция.
Операторът Х не иска да те губи като клиент ,но когато не може да отговори на конкретните потрбности е нормално да потърсиш друг оператор, без излишна сантименталност.

Изображение
pAbLo

Следваща

Назад към Coool TV