Проблем с ТВ

Цифрова Интерактивна Телевизия

Re: Проблем с ТВ

Мнениеот gogobyte » Вто Май 17, 2011 4:46 pm

незнам защо трябва да се свиква с нещо което нетрябва да е така и за което си плащам
кога ще се отървете от българското мислене най накрая...

и какво става с замръзването на каналите??? тоя проблем е вече от началото на годината дори повече и с него ли трябва да свикваме...
gogobyte

Мнениеот pAbLo » Вто Май 17, 2011 4:50 pm

gogobyte написа:незнам защо трябва да се свиква с нещо което нетрябва да е така и за което си плащам
кога ще се отървете от българското мислене най накрая...

и какво става с замръзването на каналите??? тоя проблем е вече от началото на годината дори повече и с него ли трябва да свикваме...

За момент да си помисля,че това е мой пост :lol: :lol:
Операторът Х не иска да те губи като клиент ,но когато не може да отговори на конкретните потрбности е нормално да потърсиш друг оператор, без излишна сантименталност.

Изображение
pAbLo

Мнениеот sloter » Сря Май 18, 2011 11:10 am

gogobyte, знаеш какво трябва да направиш ако имаш проблем.
Аватар
sloter
Модератор

Мнениеот gogobyte » Чет Май 19, 2011 8:52 am

sloter написа:gogobyte, знаеш какво трябва да направиш ако имаш проблем.

Вие май нечетете, проблема не е само при мен! :swear:
gogobyte

Мнениеот digitalcomposer » Пет Май 20, 2011 5:15 pm

Май телевизията още куца, някакви новини ?
digitalcomposer

Мнениеот beast » Нед Май 22, 2011 4:22 pm

И при мен замръзва чат-пат,но сравнително рядко.Въпреки всичко е дразнещо и като гледам при доста абонати се проявява...
beast

Мнениеот flatron » Нед Май 22, 2011 5:26 pm

И при мен се наблюдават подобни проблеми това което установих е, че това става на определени канали понякога но на други не. И логичният извод е че проблема не е при itd или в преносната им среда а при поддостовчикът им. Това, че не всички клиенти се оплакват вероятно е защото в този момент не са гледали проблемните канали или просто не са свикнали да се оплакват.
flatron

Мнениеот Neznaycko » Съб Юни 11, 2011 12:02 pm

Не ми остава много време за писане по форуми, но прочетох темата и мога да споделя и моето мнение за телевизията от близо 6 месечното и ползване .Така нареченото "замръзване" на картината на различни канали по различно време го има и при мен и явно при всички поребители.Не е болка за умиране както се казва ама дразни и то доста.Мудното преминаване от една на друга телевизия е другото дразнещо нещо.Като си представя , че е било още по-бавно...До сега не съм очарован от нито един продукт на Моторола, който съм ползвал и тук нещата не се различават много.Разположението на бутоните е доста не функционално най-вече регулирането на звука и смяната на каналите(погледнете кое да е дистанционно за тв и ще разберете за какво говоря ).Незнам как е при другите но надписите при мен на дистанционното се итриха на втория месец.Е хубаво аз съм ги научил ама като трябва да го ползва някой който не е абонат на coolbox какво да му нарусувам схема ли.Добре е ,че както забелязвам хора от фирмата все пак четат този форум.Още по-добре ще е обаче нещата като краен продукт да се случват по-бързо.Хората са се наслушали на приказки от рода на " да това е добро ще го направим" и минава 1 година ,"работим по въпроса " и пак минава една година.
Neznaycko

Мнениеот zynth » Сря Юни 15, 2011 4:04 pm

В момента поне аз имам проблем с ТВ, половината канали не работят, рестартирах и звъннах на съпорта. Вие имате ли такъв проблем?
Аватар
zynth

Мнениеот VanCool » Пет Юни 17, 2011 10:18 pm

Привет, Момчета ;)

Абе някой от търговските агенти е говорил с жена ми и й предложил пакета трио стандарт на преференциалната цена от 31 лв.
Сега погледнах сайта на Кууулбокс, ама идва много неизгодно бе - дават само един сеттопбокс, който е само за един телевизор и за всеки останал телевизор трябва да плащам по 5 лв. на месец.
Нали правилно съм разбрал...поне такава е информацията от официалния сайт на Кууул?

Е в такъв случай ще се наложи да си остана на Близо, щото за останалите телевизорчета не плащам нищо. :(
Аватар
VanCool

ПредишнаСледваща

Назад към Coool TV