Една година Coool TV

Цифрова Интерактивна Телевизия

Re: Една година Coool TV

Мнениеот Антони » Сря Апр 28, 2010 11:12 am

Умишлено изчаквам да не пиша по въпроса, за да не остане твоето мнение в миманса и пак никой нищо да не каже по него...три дена как никой не взе отношение.От това по-конкретно и културно мнение, подкрепено с факти и думи не на кой да е, а на отговорни затова лица, може ли да има.
Иначе, конкретно по темата си мисля, че половината от нещата, които е изброил plameni са елементарни за оправяне и също толкова досадни за нас потребителите.Като нещо наистина сериозно и голямо в посока развитие и достигане на някаква уникалност макар и много условно казано е пускането наистина на някои друг канал, който си е изцяло предлаган от вас, а не да го има всеки оператор.Аз така разбирам думата "уникалност" или ако трябва да цитирам "да няма друг аналог в България" :) Отделно и анкети се пускаха и предложения за канали-каза се, че има доста канали, които са много евтини и само трябва да ги предложим, за да се пуснат...но засега нищо.
Другото по мащабно нещо е именно това със записването на сървъри и възможността за връщане на -1 -2 -3 часа на събитията на основните канали.За последните две неща съм съгласен, че се иска търпение, време и работа, но мисля доста време мина, а тук е мъртвило откъм новини.
Дебело подчертавам, че като цяло съм доволен от услугата, защото проблемите след много нерви и звънения поизчезнаха.Менюто пак не е бързо като на другите оператори, но честно казано като дизайн, стил ми харесва най-много.Като си разглеждаш каналите не се сменя самия канал, а трябва да го активираш ти, виждаш си програмата на всеки канал отстрани и прочие да не продължавам.Просто изглежда по-футуристично и удобно.
Мисля си, че ако има развитие в споменатите основни неща едва ли вече по нещо ще отстъпваме на другите или ще има някакви претенции.Успех! ;)
Аватар
Антони

Мнениеот sloter » Сря Апр 28, 2010 12:26 pm

Мерси на plameni и Антони за коментарите и искам да уверя всички, че по всички тези въпроси се работи. Този път няма да казвам срокове или да загатвам какво точно правим в момента, защото имам горчив опит от предишни случки само ще поясня, че е нещо генерално и голямо (а не само козметична промяна) Когато се появи следващия голям ъпдейт ще видите доста от нещата за които си говорим. Отностно новите канали не мога да обещая засега, че ще има скоро такива и какви ще бъдат. Анкетите които проведохме бяха за да видим кои канали биха били гледани от вас и да се направи опит те да бъдат пуснати. За съжаление, както не веднъж споменах, дори за каналите които се разпространяват свободно през сателит се изисква договор и извършване на плащания на абонат което неминуемо ще трябва да увеличи цената на пакета което е недопустимо. Търсим баланс между двете неща.

П.С: Надявам се, че всички сте наясно, че това е форум за коментари , препоръки и обсъждане на въпроси свързани с услугите, а не денонощен център за връзка с нас (за това си има национален телефон с 24 часов съпорт от админстратор) и се надявам да не си броим дните минали между постовете. Всичко се чете и се отговаря няма как това да става в рамките на часове.
Аватар
sloter

Мнениеот plameni » Сря Апр 28, 2010 1:32 pm

Sloter, благодаря за коментара и информацията, макар и в доста мъгляв вид.
Аз също съм далеч от мисълта да се отказвам от CoolTV.
Единственото ми желание (а и не само мое) е нещата да се случват по-бързо, защото в момента темповете на промените наистина са отчайващо бавни.
Пожелавам на екипа спорна работа, а ние ще се въоръжим отново с търпение . . .

. . . и ще чакаме отнякъде да изтече информация ;)

EDIT: По отношение на уникалността - с това оборудване винаги може да се добави някаква уникална екстра. Идеи - колкото искаш . . .

- Сигурен съм, че черният сет-топ-бокс би могъл да се превърне и в домашен мултимедиен плеър - няколко кодека, възможност за включване на външен диск или флашка по USB, допълнителни менюта - и като резултат ще има още един стимул за включване на CooolTV;

- Споменах вече за възможността за браузване на екрана на телевизора. Добавете безжична мишка и клавиатура с приемник свързан пак по USB и ето ви компютър за браузване с огромен монитор . .
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот plameni » Нед Апр 17, 2011 8:11 am

Ей така "в шеги и закачки" сме пропуснали да отбележим втората годишнина от първото представяне на Coool TV извън лабораторията.

През изминалия период получихме:
:y: - няколко нови ТВ-канала;
:y: - детски портал;
:n: - .....................

Много ми се искаше да напиша и "нова функционалност", но вместо това пиша:
- нови обещания за светло бъдеще . . .
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот Антони » Чет Юли 21, 2011 11:31 am

Сега си прочетох поста отпреди повече от година...честно казано имам чувството, че е 2010 откъм телевизия.На фона на обещанията и многото идеи, а и също грандиозни и големи промени, добавянето на няколко наистина добри програми и леко по-бързото, но пак бавно меню някакси не могат да отмият този лек горчив привкус, който за съжаление трайно се настани.Жалко, господа, наистина жалко...

P.S. някой от вас да не се заминава с политика....да е депутат примерно :idea: :arrow:
Аватар
Антони

Мнениеот pAbLo » Пет Юли 29, 2011 7:02 pm

Идват избори - не се знае :lol: :lol:
Операторът Х не иска да те губи като клиент ,но когато не може да отговори на конкретните потрбности е нормално да потърсиш друг оператор, без излишна сантименталност.

Изображение
pAbLo

Мнениеот GH0STFACE » Пет Авг 12, 2011 8:34 am

Абе...sloter да не би да са го уволнили? Много дълга му стана отпуската :D
I gotta red bandana, wrapped arround the chrome .44
Аватар
GH0STFACE

Предишна

Назад към Coool TV