Къде са HD-каналите?

Цифрова Интерактивна Телевизия

Re: Къде са HD-каналите?

Мнениеот Tzetzo » Вто Авг 11, 2009 11:47 am

Здравейте,
Подписах договор с обявения пакет HD канали. В тестовия период това бяха NG и Eurosport2, последният от които беше със звуков съпровод на български. В момента Eurosport2 е заменен с Eurosport, без да има превод. Въпросът ми е дали се предвижда пускането на допълнителни HD канали със звуков съпровод или субтитри на български, или поне да бъде върнат стария вариант.
Tzetzo

Мнениеот sloter » Вто Авг 11, 2009 6:03 pm

NG канала все още няма съпровод на БГ и затова е пуснат с EN аудио.
Със ESHD канала Вестител имат технически проблем с БГ аудиото и затова е пуснат с EN аудио надявам се (и имам тяхното уверение ) в близките дни проблема да бъде отстранен.
Аватар
sloter

Мнениеот Geparda7472 » Пет Сеп 04, 2009 6:50 pm

Бравос,отново се сблъсквам с некоректност.Питам съпорта как да се абонирам за двата платени канала HD и ми казват пусни емелче,за да спестим разходката до обслужващия офис и до ден всичко ще е активирано!До тук добре :!: идва следващият ми въпрос-има ли БГ аудио и субтитри на двата канала-Отговор:На някои предавания има,а Евроспорт си е с БГ аудио!!!!!!!И ето ти СЮРПРИЗА-за по малко от час бяхфа активирани,до тук БРАВО,на каква е изненадата-Евроспорт без БГ аудио,а NatGeo нито едно предаване със БГ суб!!!!Защо ми се казват противоположни неща,а в действителност НЕ е ТАКА!Приличами на действия на други Оператори,което почва да ме дразни и разочарова :( !!!И ся кво правим?Картинки не ми се гледат!Гледам тук само празни Обещания -още от SLOTER без да ми се обижда,явно е подведен от Вестител-"NG канала все още няма съпровод на БГ и затова е пуснат с EN аудио.
Със ESHD канала Вестител имат технически проблем с БГ аудиото и затова е пуснат с EN аудио надявам се (и имам тяхното уверение ) в близките дни проблема да бъде отстранен."-това е писано гледам във форума на 11.08.09г.,а вече сме 04.09.09г.-Ще стане близо месец!!!Е аджиба тия дами от Съпорта не знаеха ли това,ами ми говорят глупости!И ся кой ще плаща за картинки????Просто съм възмутен!!!
Аватар
Geparda7472

Мнениеот hubbabubba » Пет Сеп 04, 2009 10:10 pm

спряхме ви двата HD канала, дори по-бързо отколкото ви ги пуснахме :), никой няма да ви кара да плащате за 1-2 часа!
just take people and situations as they are
Аватар
hubbabubba

Мнениеот Geparda7472 » Съб Сеп 05, 2009 11:05 am

:) Така се работи-ПРОФЕСИОНАЛНО!!!Има грешка-има е прошка! ;) Но не е желателно да се получават такива неща!Оставам с впечатлението,че за мен е било таксата за месеца към абонамента,Но не е така-Принципа е важен тука-Питаш каквото те интерисува и щом те удовлетворява-Плащаш,но Обратното на това хич не е приятно,но съм убеден,че тава е инцидентно само за момента и всичко ще е ОК!!! :clap:
Аватар
Geparda7472

Мнениеот bioz » Пон Май 16, 2011 8:03 pm

Днес забелязах, че има няколко нови хд канала, включително и Планета ХД. Някъв бонус ли е или е за постоянно?
bioz

Мнениеот sloter » Вто Май 17, 2011 10:33 am

Пуснати са тестово, но не виждам причини на този етап да не останат за постоянно.
Аватар
sloter

Предишна

Назад към Coool TV