Къде са HD-каналите?

Цифрова Интерактивна Телевизия

Къде са HD-каналите?

Мнениеот plameni » Сря Юли 08, 2009 6:40 am

Защо в момента не мога да гледам нито един HD-канал? :@
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Re: Къде са HD-каналите?

Мнениеот dorovto » Сря Юли 08, 2009 7:03 am

73&74
dorovto

Мнениеот plameni » Сря Юли 08, 2009 7:18 am

dorovto написа:73&74

При мен в момента излиза:
73 - BNR
74 - БГрадио
:-?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот GH0STFACE » Сря Юли 08, 2009 10:17 am

Ами според мен просто са ги махнали на нормалния пакет. Все пак нали промоцията свърши. Заплаща се отделно пакет HD канали.

Явно тестерите няма да намажем с безплатен пакет :(
I gotta red bandana, wrapped arround the chrome .44
Аватар
GH0STFACE

Мнениеот sloter » Сря Юли 08, 2009 11:35 am

За съжаление няма да може да останат HD каналите за абонатите от тестовия период :(
Те подлежат на допълнително плащане и няма как към абонатите да са в основния пакет.
Ако някои които не се е абонирал за тях все още ги вижда това ще се промени до няколко дни защото сега върви процеса по абонирането и спирането. Това което сме искали от Вестител (дано стане) е да има поне един HD канал в основния пакет дори да е само демо канал... все пак трябва да видиш качеството преди да се абонираш, а като няма тестов период това няма как да стане по друг начин.
Аватар
sloter

Мнениеот plameni » Сря Юли 08, 2009 12:44 pm

sloter написа:За съжаление няма да може да останат HD каналите за абонатите от тестовия период :(
Те подлежат на допълнително плащане и няма как към абонатите да са в основния пакет.
Ако някои които не се е абонирал за тях все още ги вижда това ще се промени до няколко дни защото сега върви процеса по абонирането и спирането. Това което сме искали от Вестител (дано стане) е да има поне един HD канал в основния пакет дори да е само демо канал... все пак трябва да видиш качеството преди да се абонираш, а като няма тестов период това няма как да стане по друг начин.

Аз СЪМ абонат и беше редно да ме предупредите, че ще се спират.
Къде е обявена цената на абонамента за HD-каналите?
Защо когато сключвах договора и платих абонамента за м. Юли никой не ме предупреди от какво ще бъда лишен?

Аватар
plameni

Мнениеот dorovto » Сря Юли 08, 2009 1:56 pm

Преди да подпиша договор не ми обясниха,че ще са в платен пакет.В отделен пакет щеше да е HBO.Явно пак ще мисля за друг оператор.ЗА СЪЖАЛЕНИЕ.Явно няма коректност никъде.За цената на услугата би трябвало още малко. :?
dorovto

Мнениеот plameni » Сря Юли 08, 2009 2:44 pm

plameni написа:. . .Защо когато сключвах договора и платих абонамента за м. Юли никой не ме предупреди от какво ще бъда лишен?

Когато подписвах договора, много добре видях, че има графа за HD-канали, но ми беше обяснено, че тъй като все още няма официално обявена цена, а и се включвам по промоция, няма да има промяна за тях . . .

Аватар
plameni

Мнениеот hubbabubba » Сря Юли 08, 2009 11:35 pm

Какво по-официално от това в самия договор да има обявен пакет HD канали и неговата съвсем ясно написана цена? Освен това никога не е ставало въпрос, че HD каналите ще са безплатни. Ще има включен HD канал в основния пакет, който ще е безплатен, но няма да е известен канал, каквито са NG и Eurosport.
just take people and situations as they are
Аватар
hubbabubba

Мнениеот J_S » Чет Юли 09, 2009 2:40 am

Eми гледайте на какво се подписвате тогава преди да бързате с подписите. В договора много ясно е посочено цената и включените канали в тази цена. Аз само не разбрах защо платих за HBO и Cinemax, а имам Евроспорт HD и History ли кво е другото HD...
J_S

Следваща

Назад към Coool TV