ЗАПИТВАНЕ ЗА НОВ КАНАЛ-2

Цифрова Интерактивна Телевизия

Re: ЗАПИТВАНЕ ЗА НОВ КАНАЛ-2

Мнениеот dkadrev » Пон Ное 09, 2009 12:53 pm

marinkov написа:
StreeeMS написа:Ми аз съм си намерил начин. Има там опция за фаворити и там си слагам желаните канали . После като натисна зеленото копче и си остават подбраните канали който желая.

Виж за това не се бях сетил :)

Абе пичове,тук говорим за липсваща функционалност,а не за това как ние да си го измислим.
Аватар
dkadrev

Мнениеот marinkov » Вто Ное 24, 2009 4:45 pm

Жената дава предложение за канал Mezzo - класическа музика, концерти.
Аватар
marinkov

Мнениеот dkadrev » Чет Дек 03, 2009 6:52 pm

Покрай всички неуредици и проблеми забравихме да питаме ще има ли bTV Cinema от 07.12.Че гледам в списъка с оператори за Пловдив на тяхната страница няма нито cooolbox,нито Вестител нито ITD network?
Аватар
dkadrev

Мнениеот plameni » Нед Дек 06, 2009 6:55 pm

dkadrev написа:Покрай всички неуредици и проблеми забравихме да питаме ще има ли bTV Cinema от 07.12.Че гледам в списъка с оператори за Пловдив на тяхната страница няма нито cooolbox,нито Вестител нито ITD network?

Голям оптимист си.
Не разбра ли вече, че по отношение на телевизията тук всичко се случва поне пет пъти по-бавно отколкото при охлювите.
Иначе не намирам обяснение как 91 (деветдесет и един) кабелни и сателитни оператора от малки и големи градове, села и махали успяха вече да сключат договори и да се наредят в списъка на тези, които ще излъчват канала (списъкът е от 16:28 на 4 декември), а нито едно от имената, които споменаваш не е сред тях.

„Вестител БГ” АД са сериозна фирма. Може би все още се чака становището или на маркетинга, или на юридическия отдел. А може и вече да са взели решение да не включват канала в портфолиото си . . .
Кой знае?

Може би до десетина дена или най-много до месец, все някой ще се престраши да отговори . . .

EDIT: А може и незаслужено да съм обидил някой, ако все пак са успели да уредят включването на канала . . .
Предварително се извинявам ако е така.
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот dkadrev » Пон Дек 07, 2009 11:34 am

plameni написа:
dkadrev написа:Покрай всички неуредици и проблеми забравихме да питаме ще има ли bTV Cinema от 07.12.Че гледам в списъка с оператори за Пловдив на тяхната страница няма нито cooolbox,нито Вестител нито ITD network?

Голям оптимист си.
Не разбра ли вече, че по отношение на телевизията тук всичко се случва поне пет пъти по-бавно отколкото при охлювите.
Иначе не намирам обяснение как 91 (деветдесет и един) кабелни и сателитни оператора от малки и големи градове, села и махали успяха вече да сключат договори и да се наредят в списъка на тези, които ще излъчват канала (списъкът е от 16:28 на 4 декември), а нито едно от имената, които споменаваш не е сред тях.

„Вестител БГ” АД са сериозна фирма. Може би все още се чака становището или на маркетинга, или на юридическия отдел. А може и вече да са взели решение да не включват канала в портфолиото си . . .
Кой знае?

Може би до десетина дена или най-много до месец, все някой ще се престраши да отговори . . .

EDIT: А може и незаслужено да съм обидил някой, ако все пак са успели да уредят включването на канала . . .
Предварително се извинявам ако е така.

Абе то е споменато Вестител ама за регион Враца,а това не ни помага на нас.Ще се радвам някой да каже нещо и то навреме.Те от старание да си оправят текушите проблеми и са забравили да сключат договор за bTV cinema :D .Ами ще чакаме и това е.
Аватар
dkadrev

Мнениеот Geparda7472 » Пон Дек 07, 2009 12:33 pm

:( Завиждам на Оптимизма ти и търпението,което имаш!И най-интересното е,че от Съпорта нищо неможаха да ми кажат хората,а ми дадоха тел.номер на който да питам-024390067/68/!!Е това не го разбирам!Защо аз трябва да звъня,моята работа е поне според мен да се обадя на Съпорта-което направих,и да получа Информацията от извора,а не да се лутам по разни тел.номера? ;)
Аватар
Geparda7472

Мнениеот sloter » Пон Дек 07, 2009 4:50 pm

Това са номера на колеги в АйТиДи , не на колеги във Вестител. Отправили сме запитване към вестител и отговора е, че ще имаме тази телевизия "БТВ Синема". Как се движат нещата с договора и точната дата все още не мога да кажа.
Аватар
sloter

Мнениеот Geparda7472 » Пон Дек 07, 2009 5:59 pm

:y:
Аватар
Geparda7472

Мнениеот dkadrev » Пон Дек 07, 2009 6:19 pm

sloter написа:Това са номера на колеги в АйТиДи , не на колеги във Вестител. Отправили сме запитване към вестител и отговора е, че ще имаме тази телевизия "БТВ Синема". Как се движат нещата с договора и точната дата все още не мога да кажа.

И това е нещо.Все пак е някво инфо.Аз лично бърза работа нямам,но е добре да е скоро.
Аватар
dkadrev

Мнениеот marinkov » Пон Дек 07, 2009 6:30 pm

Предлагам още няколко канала (или поне ми се иска да ги има):

Discovery Investigation
Discovery Home & Health
Discovery Kids
Discovery Real Time
Discovery Shed
Discovery Military
Discovery HD
HD Theatre
Planet Green
NG Wild
NG Adventure
NG Music
The History Channel
History HD

Част от тях мисля, че ги няма в България като цяло.
Аватар
marinkov

ПредишнаСледваща

Назад към Coool TV