Тема за проблеми и коментари

Цифрова Интерактивна Телевизия

Re: Тема за проблеми и коментари

Мнениеот smokiex » Нед Юни 17, 2018 8:49 pm

Аз пък да питам този канал stingray iConcerts HD ли е или не е (по списък в сайта го дават HD), на логото му обаче не пише да е HD (в списъка на тв-то също не е)
Не ми е проблемен, питам само информативно :)
smokiex

Мнениеот Joy » Чет Юни 21, 2018 12:30 pm

sparta написа:Къде изчезна английското аудио на Discovery Channel, Cartoon Network и Nick Jr. ? Първо беше Nick Jr., после Cartoon Network и сега Discovery Channel. Вече почват да ми идват в много тези аудио проблеми.

Здравейте, sparta,

Детските канали Cartoon Network и Nick Jr. в момента са само с бг аудио, така ги приемаме от доставчиците на стриймове и не можем да влияем върху това. На Discovery Channel има английски аудио канал, моля да проверите отново.
Аватар
Joy
Модератор

Мнениеот Joy » Чет Юни 21, 2018 12:36 pm

smokiex написа:Аз пък да питам този канал stingray iConcerts HD ли е или не е (по списък в сайта го дават HD), на логото му обаче не пише да е HD (в списъка на тв-то също не е)
Не ми е проблемен, питам само информативно :)

Здравейте, smokiex,
Канал Stingray iConcerts е в HD формат и е част от Пакет HD в нашия ТВ списък.
Аватар
Joy
Модератор

Мнениеот smokiex » Вто Юли 10, 2018 7:40 pm

https://www.dnevnik.bg/sport/2018/07/10 ... na_699_lv/

Както е тръгнало скоро ще струва колко пакет HBO :P
smokiex

Мнениеот pardjola » Пет Авг 10, 2018 12:25 pm

Добър ден. Ето ме и мен с "дистанционен" проблем...
Вече не малко от бутоните на дистанционното не реагират нормално и трябва да се прилага доста силен натиск, за да се случи нещо. Което е малко... неприятно.
Та питането ми е дали има опция "подмяна на дефектирало оборудване" или да се... "оправям сам"?
Andro™ a.k.a. pardjola®
Dear Tequila, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer.
I saw the video, we need to talk...
Аватар
pardjola

Мнениеот pardjola » Вто Авг 21, 2018 9:13 am

Т'ва го написах преди 11 (единадесет) дни и все още чакам... И то за дреболия като дистанционното. К'во ли щеше да е ако бях писал и за някои други малко по-сериозни проблеми... :?:

pardjola написа:Добър ден. Ето ме и мен с "дистанционен" проблем...
Вече не малко от бутоните на дистанционното не реагират нормално и трябва да се прилага доста силен натиск, за да се случи нещо. Което е малко... неприятно.
Та питането ми е дали има опция "подмяна на дефектирало оборудване" или да се... "оправям сам"?
Andro™ a.k.a. pardjola®
Dear Tequila, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer.
Аватар
pardjola

Мнениеот iyivanov85 » Вто Авг 21, 2018 3:39 pm

Здравейте,

С настъпването на новия футболен сезон се получи доста неприятно...А1 закупиха правата за италианската Серия А, както и 50% от Шампионска лига, които ще липсват във вашето портфолио. Отделно, по каналите на Булсатком ( които вие имате ) вече не се излъчва испанската ЛаЛига, по незнайни причини.

Смятате ли да предложите някакви актуални спортни канали, по които ще могат да се гледат тези първенства? Ако да - кога и ще се заплащат ли като допълнителни пакети?

Благодаря предварително за срочния отговор!
iyivanov85

Мнениеот Batepavcho » Вто Авг 21, 2018 5:11 pm

Наистина няма ли най-накрая някой модератор да даде отговор на въпросите за спортните канали? Имам предвид да даде отговор различен от това, че са в процес на преговори.
Не е страшно, че грешим. Страшното е, че повтаряме грешките си.
Batepavcho

Мнениеот pardjola » Вто Авг 21, 2018 5:42 pm

Т'ва го написах преди 11 (единадесет) дни и все още чакам... И то за дреболия като дистанционното. К'во ли щеше да е ако бях писал и за някои други малко по-сериозни проблеми... :?:

pardjola написа:Добър ден. Ето ме и мен с "дистанционен" проблем...
[/quote]
Andro™ a.k.a. pardjola®
Аватар
pardjola

Мнениеот Joy » Вто Авг 21, 2018 6:46 pm

Здравейте, pardjola,

Моля да ни извините за пропуска и съответно нашето забавяне с отговора.
Изпратено Ви е лично съобщение.
Аватар
Joy
Модератор

ПредишнаСледваща

Назад към Coool TV