Тема за проблеми и коментари

Цифрова Интерактивна Телевизия

Re: Тема за проблеми и коментари

Мнениеот pardjola » Вто Май 22, 2018 7:54 am

Auris 1.6 vvt-i написа:Абонат на CooolBox съм от над 5 години. Надписите по дистанционното на STB са почти напълно изтрити. Пиша "почти", тъй като рядко използваните не са, но за сметка на това, тези, които се използват често, са напълно изтрити. Възможно ли е и как дистанционното да бъде подменено?
Надявам се поне тук да получа отговор, тъй като в ЛС до Ваш колега не получих отговор нито на първоначалното, нито на напомнящото ЛС...и така вече месец!

Подобен проблем имам и аз с дистанционното, колега. Дори при мен някои бутони трудно реагират - трябва доста силно (или по 2-3 пъти) да се натиснат, за да се случи нещо.
Но все още не съм подавал сигнал.
Andro™ a.k.a. pardjola®
Dear Tequila, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer.
I saw the video, we need to talk...
Аватар
pardjola

Мнениеот plamen_marinov_ » Вто Май 22, 2018 10:06 am

Никой няма да ви отговори от Куулбокс,защото отговора няма да ви хареса.Аз вече го играх този филм,а той е ...отиваш в офиса,плащаш 15лв :twisted: и ти дават ново дистанционно.Дистанционно,което примерно при булсата е 2лв.На въпрос от мен защо разликата е повече от седем пъти за едно и също нещо,двете кокошки в офиса директно ми казаха...като не ви харесва..... :twisted: :twisted: :swear:
Последна промяна plamen_marinov_ на Вто Май 22, 2018 10:50 am, променена общо 1 път
plamen_marinov_

Мнениеот pardjola » Вто Май 22, 2018 10:45 am

plamen_marinov_ написа:Никой няма да ви отговори от Куулбокс,защото отговора няма да ви хареса.Аз вече го играх този филм,а той е ...отиваш в офиса,плачаш 15лв :twisted: и ти дават ново дистанционно.Дистанционно,което примерно при булсата е 2лв.На въпрос от мен защо разликата е повече от седем пъти за едно и също нещо,двете кокошки в офиса директно ми казаха...като не ви харесва..... :twisted: :twisted: :swear:

Офиса ми е на 2 крачки. Нищо не пречи да пробвам и ако отговора е като при теб - беж в N3. Там имам и опция за преференциални цени като за служител на един конкретен холдинг - за ПЪЛНИЯ (НВО - мво) пакет TV и нет на скорост максимално предлаганата от тях за само 20 кинта на месец. ;)
Andro™ a.k.a. pardjola®
Dear Tequila, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer.
Аватар
pardjola

Мнениеот Airfan » Вто Май 22, 2018 2:20 pm

И да почерпиш човека, който писа за тези дистанционни преди време:

https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from ... =0&_sop=15
Аватар
Airfan

Мнениеот pardjola » Вто Май 22, 2018 4:05 pm

Airfan написа:И да почерпиш човека, който писа за тези дистанционни преди време:

Нямаш дерт за една почерпка, ама моя СТБ е от по-старите, та не знам дали т'ва дистанционно ще върви.
Andro™ a.k.a. pardjola®
Аватар
pardjola

Мнениеот Auris 1.6 vvt-i » Вто Май 22, 2018 6:47 pm

Airfan написа:И да почерпиш човека, който писа за тези дистанционни преди време:

A как се обучава новото дистанционно...? Защото аз пробвах с друго, от друг STB и не стана - явно си трябва някакво обучение, за да се разпознае от STB-то.
Изображение
Auris 1.6 vvt-i

Мнениеот Airfan » Вто Май 22, 2018 11:13 pm

Auris 1.6 vvt-i написа:A как се обучава новото дистанционно...? Защото аз пробвах с друго, от друг STB и не стана - явно си трябва някакво обучение, за да се разпознае от STB-то.

https://wiki.infomir.eu/eng/set-top-box ... te-control

Аз си купих 2 преди година да си имам. Едното вече е в употреба и работи без грешка от 2 месеца.
Аватар
Airfan

Мнениеот Joy » Сря Май 23, 2018 3:05 pm

Здравейте, Auris 1.6 vvt-I,

Поднасям от мое име извинение, за пропуска да прочета Вашето съобщение. Моля този пропуск да не се приема като тенденциозно отношение от страна на компанията, а като грешка на единичен служител. По този повод имате отговор в лични.
- Що се касае до “обучението” на дистанционно, може да се запознаете с нашите упътвания за програмиране на дистанционно, които ще намерите в рубриката “Помощ” в сайта ни: https://www.cooolbox.bg/help
Аватар
Joy
Модератор

Мнениеот Auris 1.6 vvt-i » Сря Май 23, 2018 3:21 pm

Joy написа:Здравейте, Auris 1.6 vvt-I,

Поднасям от мое име извинение, за пропуска да прочета Вашето съобщение. Моля този пропуск да не се приема като тенденциозно отношение от страна на компанията, а като грешка на единичен служител. По този повод имате отговор в лични.
- Що се касае до “обучението” на дистанционно, може да се запознаете с нашите упътвания за програмиране на дистанционно, които ще намерите в рубриката “Помощ” в сайта ни: https://www.cooolbox.bg/help

Благодаря за отговора, Вие също имате такъв.
Изображение
Auris 1.6 vvt-i

Мнениеот sparta » Нед Юни 17, 2018 7:40 pm

Къде изчезна английското аудио на Discovery Channel, Cartoon Network и Nick Jr. ? Първо беше Nick Jr., после Cartoon Network и сега Discovery Channel. Вече почват да ми идват в много тези аудио проблеми.
sparta

ПредишнаСледваща

Назад към Coool TV