Тема за проблеми и коментари

Цифрова Интерактивна Телевизия

Re: Тема за проблеми и коментари

Мнениеот plameni » Нед Ное 17, 2019 10:41 pm

dkadrev написа:
dkadrev написа:От известно време наблюдавам нещо, което е доста дразнещо. На bTV action когато връщам на тайм шифт, звука тръгва с 15-20 секунди закъснение. Има го на всяко предаване на bTV action, но на другите канали го няма. Не знам дали е само при мен.

Минаха почти 3 месеца, а развитие по този проблем няма!

Месец по-късно има развитие, но в посока влошаване - повече от пет минути без звукът да се оправи...
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот Tsunami » Пон Ное 25, 2019 11:17 pm

The Voice откакто мина в HD формат, всеки път като го пусна, картината пикселизира и звука прескача...
Tsunami

Мнениеот Joy » Сря Ное 27, 2019 6:27 pm

Здравейте, Tsunami,

Канал The Voice бе поставен под наблюдение, но не бяха забелязани отклонения. Моля да се свържете с колегите ни от Техническа поддръжка на тел. 0800 45 845, опция 1, ако проблемът при Вас продължава, за да направят проверка на услугата Ви.
Аватар
Joy
Модератор

Мнениеот plameni » Чет Ное 28, 2019 10:03 pm

plameni написа:
dkadrev написа:
dkadrev написа:От известно време наблюдавам нещо, което е доста дразнещо. На bTV action когато връщам на тайм шифт, звука тръгва с 15-20 секунди закъснение. Има го на всяко предаване на bTV action, но на другите канали го няма. Не знам дали е само при мен.

Минаха почти 3 месеца, а развитие по този проблем няма!

Месец по-късно има развитие, но в посока влошаване - повече от пет минути без звукът да се оправи...

В момента същият проблем се появи и при FoxCrime HD...
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот Joy » Вто Дек 03, 2019 3:34 pm

Здравейте, plameni,

В момента колко STB устройства ползвате към услугата си и ако са повече от едно, имате ли наблюдения дали описания от Вас проблем се появява на всички?
Аватар
Joy
Модератор

Предишна

Назад към Coool TV