Тема за проблеми и коментари

Цифрова Интерактивна Телевизия

Re: Тема за проблеми и коментари

Мнениеот Joy » Пет Ное 01, 2019 6:44 pm

dkadrev написа:Бих искал да попитам какъв е начина да подам оплакване през платформата за грешен програмен гид на текущо предване когато съм на таймшифт? Опциите са само за оплакване за звук и изображение!
И изобщо тези оплаквания някой взима ли ги предвид, обръща ли им внимание?

Здравейте, dkadrev,

Опциите за подаване на оплакване през ТВ интерфейса са достъпни само в live режим. Нотификациите към нас се опресняват на всеки пет минути и се обработват.

P.S: Направихме ъпдейт на функциите на time shift, които би трябвало да са отстранили закъснението на звука, за който сигнализирахте по-рано. Моля да наблюдавате и ако може да споделите впечатления.
Аватар
Joy
Модератор

Мнениеот Dominator_X » Съб Ное 02, 2019 12:33 am

dkadrev написа:
Dominator_X написа:Дръжки взимат ги вече 4 Години... Като се даде на пауза , не само че времето не съвпада, но и предаването се сменя предимно на новините или там каквото е в прайм тайма....

И това как отговаря на въпроса ми?

Ако не можеш се сетиш, по-добре не питай..... Ако все пак ти трудно да асимилираш - НИКАК - НЕ чакай да се оправи, оправия няма вече 4 години.
Dominator_X

Мнениеот dkadrev » Съб Ное 02, 2019 8:07 pm

Dominator_X написа:
dkadrev написа:
Dominator_X написа:Дръжки взимат ги вече 4 Години... Като се даде на пауза , не само че времето не съвпада, но и предаването се сменя предимно на новините или там каквото е в прайм тайма....

И това как отговаря на въпроса ми?

Ако не можеш се сетиш, по-добре не питай..... Ако все пак ти трудно да асимилираш - НИКАК - НЕ чакай да се оправи, оправия няма вече 4 години.

Който трябваше, ми отговори. А и проблема ми се реши.
Айде със здраве!
Аватар
dkadrev

Мнениеот Dominator_X » Пон Ное 04, 2019 1:50 pm

dkadrev написа:
Който трябваше, ми отговори. А и проблема ми се реши.
Айде със здраве!

Със здраве, до следващия бъг - а те никога не свършват!
Dominator_X

Мнениеот dkadrev » Пон Ное 04, 2019 9:51 pm

Joy написа:
dkadrev написа:Бих искал да попитам какъв е начина да подам оплакване през платформата за грешен програмен гид на текущо предване когато съм на таймшифт? Опциите са само за оплакване за звук и изображение!
И изобщо тези оплаквания някой взима ли ги предвид, обръща ли им внимание?

Здравейте, dkadrev,

Опциите за подаване на оплакване през ТВ интерфейса са достъпни само в live режим. Нотификациите към нас се опресняват на всеки пет минути и се обработват.

P.S: Направихме ъпдейт на функциите на time shift, които би трябвало да са отстранили закъснението на звука, за който сигнализирахте по-рано. Моля да наблюдавате и ако може да споделите впечатления.

Потвърждавам, проблема със звука на таймшифт за момента е решен.
В момента обаче Кино нова е трудна за гледане от пикселизация.
Аватар
dkadrev

Мнениеот Joy » Вто Ное 05, 2019 4:59 pm

Здравейте, dkadrev,

Поставили сме KinoNova под наблюдение - отворен е тикет с номер 99796.
За по-бърза реакция по подобни проблеми, може да сигнализирате на колегите от отдел Техническа поддръжка на тел. 0800 45 845.
Аватар
Joy
Модератор

Мнениеот dkadrev » Пет Ное 08, 2019 12:10 am

Откраднат живот по Нова на таймшифт, картината изостава от звука с около секунда.
Аватар
dkadrev

Мнениеот sparta » Нед Ное 10, 2019 10:15 pm

След вкарването на новия канал, тестовите канали се изместиха с една позиция нагоре, тоест номер 201 липсва, а първият тестов канал Тест 201 всъщност е на позиция номер 202.

Също така ако може да проверите канал Sport+, защото там има разминаване между говор и картина в рамките на 1-2 секунди (говорът идва преди картината). Миналата седмица го забелязах, но си помислих, че е от предаването. Тази седмица обаче отново е така.
sparta

Предишна

Назад към Coool TV