Запитване за нов канал

Цифрова Интерактивна Телевизия

Re: Запитване за нов канал

Мнениеот sparta » Пон Апр 15, 2019 11:22 pm

Като казах за лошото качество на 5-те канала Арена, забравих да спомена, че и 2 от руските канали са с недобро качество и ако имате възможност да ги погледнете. Става въпрос за Матч Премиер и Матч Страна, мисля че са 207 и 209. И за да се придържам към темата, докато гледах един от руските канали, дадоха реклама на същите тези канали и забелязах един, който липсва при Кууулбокс - Матч Планета. Умишлено ли не е вкаран или просто няма възможност ?
sparta

Мнениеот Joy » Вто Апр 16, 2019 5:04 pm

Здравейте,

Продължаваме да сме в постоянна комуникация с доставчика на сигнала във връзка с качеството на тестовите канали и очакваме траен резултат от предприетите мерки от негова страна за отстраняването им.
Ще направим проверка за канал Матч Планета.
Аватар
Joy
Модератор

Мнениеот vttv » Сря Юни 05, 2019 11:06 pm

Здравейте и от мен. Имам едно питане, относно канала Sky sports F1 HD ще може ли да бъде включен в тестовия пакет?
В последно време започнаха да излизат всякакви оферти от рода на стрийминг телевизи като smart tv box и др. който сериозно ще ударят традиционните провайдъри с изключително богато телевизионно съдържание. Според мен трябва и ние да имаме конкурентни и актуални канали, макар и тестови за да не ни накарат и нас клиентите на вашата iptv услуга, да преминем към алтернативни източници.
Аватар
vttv

Мнениеот Joy » Чет Юни 06, 2019 10:20 am

Благодарим Ви за изложеното мнение, vttv!
Ще направим проверка за въпросния канал.
Аватар
Joy
Модератор

Мнениеот vttv » Сря Юли 17, 2019 1:51 pm

Има ли възможност да пуснете канала Stingray festival 4K? И какво стана относно канала Skysports F1 HD?
Аватар
vttv

Мнениеот Joy » Чет Юли 18, 2019 12:19 pm

Здравейте, vttv,

Ще направим проверка за условията на излъчване на посочения от Вас канал. На този етап няма възможност да се пусне Sky sports F1 HD.
Аватар
Joy
Модератор

Предишна

Назад към Coool TV