Motorola Vip1003

Какво оборудване предоставяме на клиентите.

Re: Motorola Vip1003

Мнениеот tedet » Чет Дек 20, 2012 5:52 pm

Ние пробвахме тук в офиса ни и при нас така се получи, но пък уцелихме кой код е от 5-тия път.
Ще очакваме информация дали е сработило с някой от кодовете. :)
tedet

Мнениеот pAbLo » Пет Дек 21, 2012 11:37 am

:lol:
Последния код беше,но като бройка минаваше 5ти :D
Вече се бях отказал но накрая проработи :lol:
Операторът Х не иска да те губи като клиент ,но когато не може да отговори на конкретните потрбности е нормално да потърсиш друг оператор, без излишна сантименталност.

Изображение
pAbLo

Мнениеот tedet » Пет Дек 21, 2012 2:32 pm

Това е важното :)
tedet

Мнениеот dkadrev » Нед Дек 23, 2012 12:36 pm

А ние с по-старите приемници (Vip 1910) как може да ги сменим с новите?
Аватар
dkadrev

Мнениеот dkadrev » Сря Дек 26, 2012 3:28 pm

dkadrev написа:А ние с по-старите приемници (Vip 1910) как може да ги сменим с новите?

UP???
Аватар
dkadrev

Мнениеот popopov » Сря Дек 26, 2012 10:14 pm

cordier написа:Здравейте,
По принцип практиката и вътрешните правила на Cooolbox установяват предоставяне и/или подмяна на HD приемниците само при активиране на нови услуги или при заявка на платени HD пакети. Това е коментирано и преди, като няма промяна в политиката. Забавих отговора си, тъй като исках да защитя позиция, в която вие като лоялни клиенти да не се чувствате ощетени и да ползвате максималното качество на услугата. Участниците в тази тема - Airfan, plameni, Антони и Ilves - ще получат по заявка персонално одобрение да им бъде подменено STB-то с нов HD приемник. Моля изпратете ми на ЛС контакти (трите имена на титуляра на акаунта ви) и колко стари бокса имате, които желаете да сменим.
Честит 8ми март на вас или половинките ви :)

popopov написа:Това означава ли, че всеки който има от старите STB и Ви изпрати лично съобщение ще го замените с нов HD приемник? Ако е така това ще е чудесно. Но ако предложението важи само за упоменатите членове на форумът, това би било грубо проявяване на двойни стандарти. Моля отговорете.

cordier написа:popopov - да, всеки ще може да го заяви на ЛС към мен.

popopov написа:Радвам се :) конкретният случай не ме засяга лично, но ми е приятно да чета, че към всичките Ви клиенти прилагате единен подход.

Малко се съмнявам, че cordier ще си удържи на думата, но нищо не ти пречи да опиташ.
Аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца....
popopov

Мнениеот dkadrev » Чет Яну 03, 2013 2:48 pm

dkadrev написа:
dkadrev написа:А ние с по-старите приемници (Vip 1910) как може да ги сменим с новите(Vip 1003)?

UP???
Аватар
dkadrev

Мнениеот agenta » Чет Яну 03, 2013 6:27 pm

Някой, освен изброените по-горе колеги от форума, получил ли е замяна на стар приемник с нов? Към кой администратор трябва да пишем сега, ако искаме и ние да заявим подобна замяна на приемник?
Аватар
agenta

Мнениеот tedet » Чет Яну 03, 2013 7:46 pm

Здравейте! Въпреки че практиката е приемниците да се заменят при статиране на нови услуги, можете да заявите смяна на Вашето STB устройство, както е написал и cordier :)
Можете да го направите тук (на лично съобщение до мен), на страницата ни във Facebook, по email или на телефон 0700 45 0 45. Желанието Ви ще се има предвид без значение по кой начин сте избрали да го изразите.
За съжаление обаче, в момента нямаме възможност да се ангажираме с конкретни срокове за замяната, тъй като разполагаме с ограничени количества приемници. Замяната на стари устройства с нови ще се прави по реда на получаване на заявка за това от Ваша страна, т.е. първите които заявят желанието си ще получат първи нови приемници, когато имаме налични.
tedet

Мнениеот Airfan » Пет Яну 04, 2013 3:11 am

Новите приемници имат влошен ъпскейлинг на картината поне що се отнася до телевизиите със СД сигнал, да го имате предвид.
Аватар
Airfan

ПредишнаСледваща

Назад към Оборудване